Įkraunama...
Įkraunama...

Rusų ekstrasensai. Ar yra pas juos buvusių?

Gal yra buvusių pas Rusijos, Ukrainos ekstrasensus? Kiek kainuoja jų paslaugos ar didelės eilės ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krisssteliux: 10 vasario 2014 - 12:18
QUOTE(Krisssteliux @ 2014 02 10, 12:15)
Gal yra buvusių pas Rusijos, Ukrainos ekstrasensus? Kiek kainuoja jų paslaugos ar didelės eilės ir t.t.

keliu tema 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, kontaktuoju su Rusijos Ukrainos ekstrasensais. Jų kainos 200 USD iki 1000 USD.
Atsakyti
[quote=ERIKULKA,2014 09 27, 17:13]
Sveiki, kontaktuoju su Rusijos Ukrainos ekstrasensais. Jų kainos 200 USD iki 1000 USD.

Sveiki, ar Jūs dar kontaktuojate su Rusijos ekstrasensais? Labai reikėtų.
Atsakyti
Dauguma jų teikia konsultacijas net per skype, internete pilna kontaktų.
Atsakyti
Esu bendravus per skypa su Anatolijum Ledeniovu. Superinis zmogus, ir viska mato ir per skypa visas problemas.Mokejau 200 usd per paypal. JO kontaktai yra fb ir instagrame
Atsakyti
QUOTE(saamaantaa @ 2016 04 03, 01:04)
Esu bendravus per skypa su Anatolijum Ledeniovu. Superinis zmogus, ir viska mato ir per skypa visas problemas.Mokejau 200 usd per paypal. JO kontaktai yra fb ir instagrame



Kaip jis jums padėjo? Pvz., pasakė, kur ieškoti dingusio žmogaus ar šiaip patarimų padalino?
Smulkiai neklausiu, tik maždaug. Matyt, reikalas buvo rimtas, jei kreipėtės...
Atsakyti
https://www.alexande.../consultations/ mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ede: 29 birželio 2016 - 16:33
QUOTE(ERIKULKA @ 2014 09 27, 16:13)
Sveiki, kontaktuoju su Rusijos Ukrainos ekstrasensais. Jų kainos 200 USD iki 1000 USD.



SVEIKI VISI!
Ekstrasensas Владимир Мелюхен atvyksta i Lietuvą, tiksli vieta - Palanga. Tikslus laikas rugpjūčio 10 d. Bus apie 3-5 dienas. Jo kaina 50 eurų.
Galite apie jį pasiskaitinėti info internete. Šiuo metu vilmuojama laida Maskvoje su juo, apie jo galias.
Tad vietų skaičius ribotas.
Rašykite az, kas tikrai nori ir registruoju.
Te laimina Jus Visagalis!

P.S Aš kol kas nedirbsiu su žmonėmis 4 metus,tad ačiū už supratingumą.
Atsakyti
QUOTE(ERIKULKA @ 2016 07 07, 11:44)
SVEIKI VISI!
Ekstrasensas Владимир Мелюхен atvyksta i Lietuvą, tiksli vieta - Palanga. Tikslus laikas rugpjūčio 10 d. Bus apie 3-5 dienas. Jo kaina 50 eurų.
Galite apie jį pasiskaitinėti info internete. Šiuo metu vilmuojama laida Maskvoje su juo, apie jo galias.
Tad vietų skaičius ribotas.
Rašykite az, kas tikrai nori ir registruoju.
Te laimina Jus Visagalis!

P.S Aš kol kas nedirbsiu su žmonėmis 4 metus,tad ačiū už supratingumą.

Labas, parasiau Jums žinutę dėl registracijos, bet nesu tikra , kad gavote. Labai norėčiau sudalyvauti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laimux2 @ 2016 07 07, 13:30)
Labas, parasiau Jums žinutę dėl registracijos, bet nesu tikra , kad gavote. Labai norėčiau sudalyvauti smile.gif

Sveiki, gavau az ir jau uzregistravau😉
Atsakyti
Laba diena,
Noriu informuoti, kad ekstrasensas iš Maskvos neatvyks paskirtą laiką, nes tuo metu jis filmuosis laidoje.

Atsakyti