Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai vaikams

Megzti, nerti rūbai vaikučiams. 29 tema
user posted image

28 tema
27 tema
Vaikiški rūbai SCHEMOS

Atsakyti
QUOTE(Ievuxe @ 2014 02 10, 14:33)
Labai daili, tokia elegantiska thumbup.gif  bus mažoji dama  4u.gif

aciu Ievuxe smile.gif

QUOTE(Mylia @ 2014 02 10, 17:22)
Labai labai gražu smile.gif čia gal mašina megzta?

nea, rankom smile.gif neturiu masinos ir nezinociau nuo kurio galo ir pradet biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, darbštuolės 4u.gif . Žaviuosi jūsų darbais wub.gif . Po daugelio metų mezgimu uždegėt ir mane : mezgu anūkei Flamenko stiliaus sijonuką. Bet mezgu ne apvaliai, su 2 virbalais. Tiesiog eksperimentuoju, gal ką nors ir sumeistrausiu ax.gif . Gal kuri jau tai darė? blush2.gif
O dabar pasidžiaugsiu tuo, kas jau iškeliavo toli toli ir šildo vaikus ir anūkę wub.gif
user posted image
Atsakyti
[quote=rimute7,2014 02 11, 11:21]Sveikos, darbštuolės  4u.gif . Žaviuosi jūsų darbais  wub.gif . Po daugelio metų mezgimu uždegėt ir mane...


P.S.: nelabai tiksliai išsireiškiau, kad mezgimu uždegėt... Tiesiog, po visų ligų ir sopulių, jūsų gražių darbų dėka vėl patikėjau, kad ir vėl galiu megzti thumbup.gif 4u.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimute7: 11 vasario 2014 - 12:35
Labai storas ir šiltas megztukas 4-5 metų mergaitei smile.gif

user posted image
Atsakyti
Schemų temoje labai ieškojau šio modeliuko, bet niekaip nepavyko... Gal kuri žino, kur tokią gauti?
QUOTE(rasa32 @ 2013 01 14, 21:50)
27 tema

                              Puoškime savo atžalas ir toliau smile.gif

user posted image

Vaikiškų drbužių schemos (be komentarų)


Atsakyti
QUOTE(vaitu @ 2014 02 11, 20:18)
Schemų temoje labai ieškojau šio modeliuko, bet niekaip nepavyko... Gal kuri žino, kur tokią gauti?

Ar tikrai ieškojote? o paskutiniam puslapy nežiūrėjot?
Atsakyti
Graziai cia gyvenat biggrin.gif Darbai vienas uz kita grazesni...

Aptikau sita sijona ir labai uzsimaniau pabandyti toki jaunelei numegzti.

QUOTE(MAMICY @ 2013 06 30, 08:41)


Visa praeita tema perziurejau, maciau, mamytes isigijo net ir sijono schema, bet kaip joms sekesi megzti, neradau. Tikros mezgejos tai mezge ir be schemu - joms puikiai gavosi, bet man tai kazi ar pavyktu. Na, esu gyvenime mezgusi, kazkada ir nemazai... Gal ta schema galima butu kur gauti, sutartume ne uz dyka...


Atsakyti
QUOTE(egmara @ 2014 02 12, 01:42)

bent panasu tikrai mezge, viena mama net foto buvo idejus, pas ja buvo dvygubas, deja, prasiau ir as konsultacijos bent, tai tyla sad.gif bandau dabar pati narpliot, bet tai tik pradzia tai nezinau net kuo ir galiu padet, nes pirmas bandymas buvo nesekmingas mano akim, per mazai buvau dadejus, viska isardziau ir darau is naujo vel smile.gif bet mano ir siulai kitokie, nenoriu gadint is karto gero moherinio siulo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaitu @ 2014 02 11, 19:18)
Schemų temoje labai ieškojau šio modeliuko, bet niekaip nepavyko... Gal kuri žino, kur tokią gauti?

pagooglinau ir radau 4u.gif
Mezgant si megztuka pravartu tureti atsarginiu virbalu, ne tik 2 su kuriais mezgama.
Nurodomas akiu skaicius skirtas 0-3(3-6, 6-9, 9-12) men amziui.
Nugara:
Su 4nr virbalais surinkti 53 (57, 63,67) akis. megzti tik geromis akimis visas eiles. taip megzti kol pasieksite 12 (14.15.16) c. nuo mezginio pradzios.
Rankoves isemimas: nuleisti 4 akis, taip pat kitoje eileje nuleisti 4 akis, (is abieju pusiu turi buti nuleistos po 4 akis).
Likusias 45 (49,55, 59) a. megzti kol mezginis bus 21 (24, 26, 28)cm nuo mezginio pradzios
Petuko nuleidimas: nuleidziame 11 (12, 14, 15)a. kitoje eileje vel nuleidziame toki pat akiu skaiciu ir pabaigiame eile. (lieka 23 (25, 27, 29 )a., jas paliekame ant virbalo ir ir sia dali atidedame. (cia prisireiks atsarginiu virbalu)
Kisenes:(siame megztinyje jos mezgame ileidziamos, galima numegzti atskirai ir tik paskui prisiuti, galima visai numegzti. )
megzti abi is karto.
ant 4 nr virbalu surinkti 12 (13, 15, 16)akiu ir numegzti 28(30,32,340 eiles ir tuos staciakampiukus palikti ant virabalo, atideti i sali (reikalingas dar vienas atsarginis virbalas)
Kaire priekio puse:
4nr virbalais surenkamos 38 (41,45, 48)a ir mezgamos 27 (29,31, 33) eiles. Dabar mezgamas kiseniu "idejimas": numezgamos 3 akis, sekancios 12(13,15,16) a. nuleidziamos, pabaigiama eile. Sekancioje eileje numezgame 23 a. tade pridedamas virbalas su kisene ir nuimtu akiu vietoje mezgamos kisenes akysir ismezgamo9s likusios 3 akis, toliau mezgama vel geromis akimis. (kad kisene geriau atrodytu, as krastines kisenes akis su meezgu su priekio akimis: 22a. sumezgimas 12 kisenes akiu sumezgimas ir likusios2 akys)
toliau mezgama geromis akimis kol mezginys bus 12(14,15,16)cm nuo mezginio pradzios. Nuleidziamos 4 a. (rankoves nuleidimas, jis turi buti virs kisenes)
Likusias34( 37,41,44)a. mezgame kol mezginys pasieks 21(24,26,28) cm nuo mezginio pradzios. Petuko nuleidimas. Nuleisti 11 (12,14,15) a. pabaigti eile ir numegzti dar viena eile. (petuko nuleidimas virs kisenes). Mezginys neuzbaigiamas , o atidedamas i sali.
(sekanciai daliai vel reikalingas virbalas)
desine dali mezgama taip kaip ir kairioji.

desine dalis:
4 nr, virbalais surinkti 38(41.45.48) akis, megzti27(29, 31, 33)eiles. Ideti kisene: ismegzti 23(25, 27, 29)akis, sekancia 12(13, 15, 16)akiu nuleisti, baigti megzti eile. Sekancioje eiluteje ismegzti 3 akis, vietoj ismegztu megzti kisenes akis ir toliau bagti megzti eile.
Megzti kol mezginys bus 8(9, 9, 9)cm nuo mezginio pradzios. Tada mmezgamam eile sugu kilpuciu: 3a. uzmetimas, 2a sumezgamos gerai, 13(15,17, 19)akiu, 2akis sumezgamos, uzmetimas, ismezgamos likusios akys (kad kilputes butu platesnes as mezgiau 2a. 2a sumegztos, uzmetimas, uzmetimas dvi akis sumegztos 11a. 2sum, uzm, uzm, 2sum, likusios akis)
Mezgame toliau kol mezginys bus 12(14, 15, 16) cm nuo pradzios ir mezgame rankovytes isemima, nuleidziame 4a. (virs kisenes) Likusias 34( 37,41,44)akis megzti dar 1cm. Tada eile saguciu kilpuciu: 3a. uzmetimas, 2k. sumegztos 13(15, 17, 19) a. 2k sumegztos, baigiamaeile.
Megzti mezgini kol jis bus 21( 24, 26, 28)cm ilgio nuuo mezginio pradzios, petuko isemimas(nuleidziama11(12,14, 15) akiu, siulas nenutraukiamas.
Kapisonas.
Visu pirma susirenkame numegztas dalis ir susiuname peciu linijas.
Kapisonas pradedamas megzti nuo desines dalies. Ismezgamos 23(25, 27, 29)desines dalies akys, tada siuloma uzdeti naujai 34(37, 40, 44) akys (as mezgiau nugaros dali tik pridejau trukstama akiu kieki, nereikes veliau siuti) ir mezgama likusi kaire dalis. Turi ant vieno virbalo buti 80(87, 94, 102)akiu. ir tada (nuobodziai) megzti kol kapisonas bus 18(20, 22, 24) cm ilgio. Visos akis nuleidziamos ir susiunamos.
Rankoves
4nr virbalais surinkti 29(31, 33, 35) akis ir megzti 13(13, 17,17) eiliu, tada mezgini megzti su 3.25 storio virbalais 12(12, 16, 16) eiliu, vel grizti prie 4 Nr virbalu (cia, kad geriau butu uzlenkimas). Tada is abieju pusiu prideti po 1 aki. Kartoti akiu pridejima kas 8 eiles, tol kol ant virbalo bus 41(45, 49, 53)akys. Megzti kol rankove bus 17,(19, 22, 24) cm ilgio. tada nuleisti is abieju pusiu po4 akis, numegzti eile ir baigti mezgini.
belieka viska susiuti
Atsakyti
QUOTE(egmara @ 2014 02 12, 01:42)
Aptikau sita sijona ir labai uzsimaniau pabandyti toki jaunelei numegzti.
Visa praeita tema perziurejau, maciau, mamytes isigijo net ir sijono schema, bet kaip joms sekesi megzti, neradau. Tikros mezgejos tai mezge ir be schemu - joms puikiai gavosi, bet man tai kazi ar pavyktu. Na, esu gyvenime mezgusi, kazkada ir nemazai... Gal ta schema galima butu kur gauti, sutartume ne uz dyka...

aš irgi šitą sijonuką įsidėjus į favoritus, kitiems metams dukrytės 5-ajam gimtadieniui, bent jau šiai dienai kliedi balerinos fėjos tema smile.gif tai šis būtų kaip tik man į temą wub.gif tik fotosesija būtų ant ledo su pačiūžom...jei nenugalės ausaplaukė, nes šiom dienom tiesiog pamišusi dėl auksaplaukės, kiekvieną dieną žiūri po keletą kartų doh.gif smile.gif
sugrįžtant prie sijono, tai aš mąstau apatinį sluoksnė megzti kaip servėtėlinę, tik pabaigoj stipriai paplatinti išgaunant tas bangeles, o viršutinę pritaikysiu prie apatinės, kad gražiai gultų, jau pagal dukrytę g.gif
Atsakyti
Na gal atsiras kokia mamyte kuri visgi mezge ir turi to pusto sijonuko schema g.gif as ir pradejau is galvos megzti, tik butu gaila jei tektu ardyti, visgi sie siuliukai nelabai ir ardosi....
Atsakyti