Įkraunama...
Įkraunama...

Bepanten

Mano mazylei storuliukei buvo 2 men, raukšlės gilios, tarp jų oras nepateko ir baisiai šuto. dažnai prausiau, valiau, keičiau pampersus, o blogiausia kad naudojau Bepanten. gydytoja patarė juo tept tai ir tepiau, po kiekvieno apiprausimo. kūdikėlis pirmas, mama žioploka nesupratau kad padėtis blogėja. raudonumą tiesa nuėmė, bet kad odelė plonėja nesupratau. kai patepdavau, mano vargsiuke vergdavo, niurksejo, o aš jai: "taip reikia mažute, bus geriau..." ir vieną kart po tokios procedūros pamačiau klaikų vaizdą. gavau šoką. kirkšnelėse pasirodė kraujo, tarsi britvute įpjauta. savijauta siaubinga. persirašėm pas kitą daktarą, kuris paaiškino kad NUO BEPANTEN PLONĖJA ODELĖ! Ir patarė po valymo gerai nusausinus dėti medvilnės pūkų. taip ir padariau.Jų su skutimosi peiliuku priskutinejau nuo apsivėlusių marškinukų. dabar mano dručkė sekmingai sveiksta. Šiaip gal jis ir neblogas daiktas, bet su juo reikia labai atsargiai, o dar geriau rinktis medvilnės pūkus.
Ir dar pasimokiau, labiau isiklausyti i savop vaika. Žliumpt iš savigraužos norisi vos prisiminus kaip kankinau savo brangenybe. verysad.gif cry.gif
Atsakyti
koks siaubas sad.gif sad.gif sad.gif o aš naudojau bepanteną galvytei tepti - nuo lobelių. lyg ir padėjo
Atsakyti
vat kaip būna su tais tepalais visokiais, iš tikrųjų turbūt geriausia naudot liaudies medicinos priemones, tik va nelabai jų žinau ax.gif aš bepanten naudojau , kai maitinau ir skudėjo spenelius, taip vaistininkė patarė, bet vaikui nenaudojau ir gerai padariau. mellow.gif
Atsakyti
beveik nenaudoju bepanteno,nes is visai mums negelbėjo nuo iššutimo schmoll.gif schmoll.gif padeda tik patasų sporos arba Jonhsons baby kremukas smile.gif
Atsakyti
koks siaubas mega_shok.gif as Bipanten nenaudojau, mums pats geriausias buvo ir yra Dermilon kremas nuo issutimu thumbup.gif
Atsakyti

Kazkas panasaus buvo ir mums-tik as pradzioj nesupratau nei kaip tepti, nei kiek. O patebdavau riebokai-tipo geriau apsaugos. Raukslytes pradejo balti ir luptis. Tada atejusi med. sesute paaiskino,kad reikia patepti labai labai plonai-kad gautusi tarsi apsaugine plevele. Kai sumazinau bepanteno kieki -viskas susitvarke. Naudojau kiekviena diena iki siandien. Ir sutimu nera. Bet velnias zino, tai irgi chemija...
Atsakyti
Na mano istorija kiek kitokia, tiksliau net visai priesinga. doh.gif Buvau del visa ko nusipirkusi Bepanteno, speneliams ir kt. atvejams, taciau del girdetos dideles kritikos jo atzvilgiu savo vaikui nelabai ruosiausi naudoti. Gimdymo namuose patare naudoti Dermilon'a. Tai as ji nusipirkau ir sekmingai 2 menesius tepliojau. Taciau paskui uzpakaliukas pradejo rausti. Pirma pastebejo masaziste, patare patepti bepantenu. As atsakiau, kad turiu geresnio ir patepiau dermilon. Antra diena padetis buvo blogesne, masaziste vel pasiule bepanteno. As vel sakiau ne ir vel tepiau dermilon. Trecia diena jau net spuogiukai atsirado, daugiau atsisakineti buvo geda, o ir susirupinusi buvau baisiausiai, na ir pabandziau bepanteno. Masaziste liepe stora sluoksni uzdeti, kad net balta butu. Na ir ka manote, po 2 val. nei spuogiuku nei raudonumo kaip nebuta. Nuo tol Bepantenas musu draugas first.gif Kiek pasidomejau bepantenas gerai tuo, kad padengia oda riebaliniu sluoksniu ir neprileidzia dregmes (pagrindines issutimu priezasties). O oda plonina cinko tepalai, pvz. mano naudotasis Dermilon, kurio tikrai reikia tepti kuo plonesni sluoksni, kad stipriai odytes neveiktu. O svarbiausia, kuo sausiau visada raukslytes isvalyti smile.gif
Atsakyti
mes iššutimus gydydavomės pataisų sporomis, geras išbandytas metodas, dar ir mums mamos užpakalius šitais miltukais barstydavo blush2.gif
Atsakyti
liaudiskas vaistas nuo issutimu krakmuolas thumbup.gif
Atsakyti
O aš išutimams naudodavau kelias priemones - vieną kart pataisų sporas, kitą kart bepanteną, kitą sudokremą. Nes visi turi savo minusų.
Net ir pataisų sporų jei per dažnai barstydavau tai per daug išsausėja.
O kaip įpjovimai su britva mano vaikiukui kartais atsirasdavo ir be jokių bepantenų, tuomet būna iš ties skaudžiai atrodantys verysad.gif
O va nuo krakmolo išberdavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keit: 19 birželio 2006 - 19:52
QUOTE(xvikutex @ 2006 06 19, 16:26)
Mano mazylei storuliukei buvo 2 men, raukšlės gilios, tarp jų oras nepateko ir baisiai šuto. dažnai prausiau, valiau, keičiau pampersus, o blogiausia kad naudojau Bepanten. gydytoja patarė juo tept tai ir tepiau, po kiekvieno apiprausimo. kūdikėlis pirmas, mama žioploka nesupratau kad padėtis blogėja. raudonumą tiesa nuėmė, bet kad odelė plonėja nesupratau. kai patepdavau, mano vargsiuke vergdavo, niurksejo, o aš jai: "taip reikia mažute, bus geriau..." ir vieną kart po tokios procedūros pamačiau klaikų vaizdą. gavau šoką. kirkšnelėse pasirodė kraujo, tarsi britvute įpjauta. savijauta siaubinga. persirašėm pas kitą daktarą, kuris paaiškino kad NUO BEPANTEN PLONĖJA ODELĖ! Ir patarė po valymo gerai nusausinus dėti medvilnės pūkų. taip ir padariau.Jų su skutimosi peiliuku priskutinejau nuo apsivėlusių marškinukų. dabar mano dručkė sekmingai sveiksta. Šiaip gal jis ir neblogas daiktas, bet su juo reikia labai atsargiai, o dar geriau rinktis medvilnės pūkus.
Ir dar pasimokiau, labiau isiklausyti i savop vaika. Žliumpt iš savigraužos norisi vos prisiminus kaip kankinau savo brangenybe. verysad.gif  cry.gif



o dieve tu mano,musu istorija parasei (TIKRAI!),tik mums sis "bajeris" siandien atsirado,baisiai issigadau kai vaikas (cia pas vyresneli 3 m) atejo ir rankos kruvinos doh.gif kelnaites irgi visos kraujuotos,paziurejau vaizdas tikrai klaikus...atrodo kaip kas 3 kartus ipjove,trys linijos kraujuojancios verysad.gif o mes kai tik koks spuogelis,ar triusikais itrindavo, stora sluoksni Bepanteno dejom,ir maza tuo,stebejomes ,toliau vis tepdami,kad buvo pora spuogeliu,po to didele deme,kuri didejo vis ir kol nepradejo kraujuot.kazkada buvom pas daktere bet ji tik pasiule diena priesgrybeliniu tepalu teptis,diena Bepantenu ... Tai siandien nuvarem i vaistine,vaistininke dave purskala dezinfikuojanti ir Baneocin miltelius kad sausintu.Ir tikrai pasake kategoriskai atsisakyt Bepanteno.Nors jis mums iki siol buvo draugas,visus nuo gimimo 3 m,bet geriau mes ji "nurasysim" arba tik extra atvejais naudosim..... blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oksancik: 19 birželio 2006 - 21:59
pastebėjau, kad Bephanten tepalas ir mum nelabai tinka, todėl privengiu jį dažnai vartoti. ir iššutimai pas mus retas reiškinys. kai gulėjome ligoninėje, nuo didelių antibijotikų dozių buvo prasidėjęs šutimas. gydytojai patarė kartais patepti Clotrimazolio tepalu. juo taip pat negalima piktnaudžiauti. max 2 kartus per parą kelias dienas iš eilės. o kitus kartus kitokiu tepalu. bet mum geriausias vaistas - pabūt be pamperso. kasdien duodu pasivartyt nuogutei po pusvalandį ar valandą. raukšleles po kiekvieno prausimosi patepu aliejumi. ligoninėje pamokė kaip jį pasigaminti namuose. reikia paprasto rapsų aliejaus. įsipilti į kokį stiklainiuką apie 50 g ir pavirinti puode su vandeniu 30-40 min. thumbup.gif
Atsakyti