Įkraunama...
Įkraunama...

Mityba stiklinės principu,valgom ir lieknėjam

MITYBA STIKLINĖS PRINCIPU
user posted image
Šios dietos taisyklė vienintelė - valgyti bet ką, bet griežtai kas 2 valandas ir tik tiek, kiek telpa paprastoje 250 ml stiklinėje ir nei lašo daugiau. Pvz., į stiklinę telpa 2 vidutiniai maltinukai su pora ridikėlių ir salotos lapu, bet kokia sriuba, kad ir su grietine, arba gabalas pyrago, arba ne pats mažiausias indelis jogurto, arba du obuoliai, arba stiklinė uogų, košės, pusė bulvių košės ir dešrelė, pakelis varškės ir t.t. Bet atminkit, kad gėrimai irgi įeina, tai jei tai stiklinė sulčių, reiškia po jos dvi valandas nieko negalima valgyti. Tarpuose galima gerti arbatą arba kavą be cukraus(jei be cukraus, tai nesiskaito kaip maistas, jei su cukrumi ar su pienu-jau maistas)vandenį. Gerti praėjus 30 min po valgio arba 30 min iki jo. Taip skrandis ilgainiui priima tam tikrą dydį ir pradeda nebereikalauti maisto daugiau, be to dažnas valgymas po nedaug greitina medžiagų apykaitą. Žinoma, kad visa stiklinė šokolado kas 2 valandas nėra gerai, arba po indelį kondensuoto pieno ar torto gabalą kas kart. Bet saldumynai nėra draudžiami. Šokoladą geriausiai valgyti kaip priedą prie porcijos kažko kito, kad neviršytų stiklinės normos. Ir medų, ir kondensuotą pieną taip pat, pvz., su varške ar duona. Retkarčiais galima pasimėgauti ir torto ar pyrago gabalėliu. Svarbu išgerti per diena apie pora litrų skysčių(kava ir juodoji arbata neįtraukiama į šį tūrį). Valgyti galima 5-7 kartus per dieną, kiekviena pasirenka individualiai, tai priklauso nuo valgomo maisto kaloringumo, riebumo.
P.S Siekiant numesti svorio kas antras valgymas turėtų būti lengvas.
user posted image

Išbuvusios mėnesį ir nusprendusios toliau draugauti merginos galės gauti nuo albumėlio duomenis parašę Bamboooocha per a.ž. mirksiukas.gif


Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Siandien dienele jau geresne
Mano meniu:
1. Pora riekuciu batono su varskes uztepele ir salotos lapais
2. Obuolys
3. Pora riekuciu batono su varskes uztepele, salotos lapais ir 1 nedidelis pomidoras
4. Saujele riesutu ir pora saldainuku blush2.gif
5. Nepilnas puodelis kavos ir 2 keksiniai sausainukai blush2.gif sveciu apturejau doh.gif
6. O cia nuklydau blush2.gif nepilnai praejus dviems valandoms omletas is dvieju kiausiniu su svogunu, pomidoras ir duonos riekute doh.gif

Buciau pririjus dar daugiau, bet visa laika galvojau, reikes uzrasyt ka valgiau, bus geeeda ir liudna, tai susitvardziau biggrin.gif ne super stikliniavimas tas mano, bet palyginus su kitomis dienomis - labai neblogai dar issilaikiau biggrin.gif

Jei nebutu tau sunku ta lentele sudarineti - butu labai smagu thumbup.gif butumem labai dekingos mirksiukas.gif manau tikrai butu puikus spyris matant rezultatus ax.gif
Atsakyti
Mano siandieninis meniu:
~10val 2 virti kiausiniai su majonezu + rieke batono blush2.gif
~12val saldi arbata
~14val po kasniuka varskes ir desros (idarai lietiniams blush2.gif ) normaliai nepavalgiau nes paskui su B telefonu pliurpiau doh.gif
~18val du lietiniai su desros/surio idaru blush2.gif
~20val juodo sokolado gabaliukas, labai norejos ko nors saldaus rolleyes.gif
tarpuose vanduo

0kristut0 duomenis turiu, tik dar reiktu stikliniavimo pradzios datos 4u.gif
kai visos atsius duomenis padarysiu lentele smile.gif
Atsakyti
mano meniu:
9.30val karstas sumustinis su duona.. arbata su pienu
12val obuolys
14val varskes apkepas su grietine
16val bus riesutukai/arba paploteliai ryziu
18val bus salotos su vistos krutinele
21 val paskui gal dar greipfutas

ei tai kiek stiklineje telpa 250ml ar 200ml? neturiu tos tikros stiklines, tai matuoju 200ml maisto , nes mb sako kad 200ml telpa stiklineje ..

dariau snd fat burning pratimu,.,. is 37 min vos 11min atjudejau.. kojos drebejo, vos laiptais palipu smile.gif senai sportavau.. snd uzteks ,ryt vel bandysiu sportuoti.
Papildyta:
gal 5dieni sveriames..?po swtglio daug nuodemiu buna.. doh.gif kokteiliukai, vynelis.. nors kaip jum patogiau, prisiderinsiu as..
Atsakyti
As matuoju kaip priklauso-250ml blush2.gif nenumazink, nes paskui svoris gali pradet kilt (man taip buvo)
Pradzioj matuodavau pagal 250ml puodeli paskui atradau dubeneli i kuri telpa lygiai tiek maisto kiek reikia smile.gif

Gerai panos, prisiduodam penktadieni, rezultatai skelbiami penktadieni vakare ar sestadieni ( kaip iseis blush2.gif ) Visoms tinka? g.gif
Atsakyti
[quote=Bamboooocha,2014 02 20, 21:57]
As matuoju kaip priklauso-250ml blush2.gif nenumazink, nes paskui svoris gali pradet kilt (man taip buvo)

Tinka, tik galvoju, jei pirmadieniais prisiduotumem gal kaip tik savaitgaliais maziau nuodemiauti noretusi biggrin.gif bet istiesu man taip pat jokio skirtumo, prisiderinsiu ir as wink.gif ryt atsiusiu duomenis, tiksliai pasisverusi ryte biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bamboooocha @ 2014 02 20, 21:57)
As matuoju kaip priklauso-250ml  blush2.gif  nenumazink, nes paskui svoris gali pradet kilt (man taip buvo)
Pradzioj matuodavau pagal 250ml puodeli paskui atradau dubeneli i kuri telpa lygiai tiek maisto kiek reikia smile.gif

Gerai panos, prisiduodam penktadieni, rezultatai skelbiami penktadieni vakare ar sestadieni ( kaip iseis  blush2.gif  ) Visoms tinka?  g.gif

man tinka visaip , ok, aa niu tai pradesiu valgyti po 250ml :)vuolia daugiau maisto smile.gif
Atsakyti
Mano ugis 175cm, dabartinis svoris 65kg (kartais siek tiek maziau, kartais siek tiek daugiau - 800g kazkur, bet stengsiuosi svarstykles laikyti daugmaz toje pacioje vietoje, tai gal taip negrybaus) smile.gif siekiamas svoris 55kg. Stikliniauti pradejau tarkim 2014 02 20 smile.gif
Siandien iki vakaro meniu buvo puikus, bet kai drauges susirinko tai ne kas... blush2.gif doh.gif ryt vakare baliukas nusimato doh.gif nu bet kaip nors reikes stengtis kiek imanoma maziau nusizengti smile.gif
Gero savaitgalio visoms 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
MŪSŲ PASIEKIMAI 2014.02.22

Pasiekusios tikslą
[b]
user posted image [/b] user posted image



[b] *Slim*
pradžia 2014.02.07 ūgis 168cm, pradinis svoris 70kg., dabartinis svoris 69kg.(-1kg) siekiamas svoris 60 kg. Viso numetė -1kg

0kristut0 pradžia 2014.02.13 ūgis 166 cm, pradinis svoris 60,8 kg., dabartinis svoris 59,5kg.(-1,3kg) siekiamas svoris 57 kg. Viso numetė -1,3 kg

Bamboooocha pradžia 2014.02.17 ūgis 164cm, pradinis svoris 55kg., dabartinis svoris 53,7kg.(-1,3kg) siekiamas svoris 48 kg. Viso numetė -1,3kg

Burbuliukas-burundukas pradžia 2014.02.20 ūgis 175cm, pradinis svoris 65,8 ?kg., dabartinis svoris 65kg.(-0,8 ?kg) siekiamas svoris 55 kg. Viso numetė -0,8 kg

Pirmieji pasiekimai nail.gif

0kristut0 , Bamboooocha -1,3kg first.gif
*Slim* -1kg second.gif
Burbuliukas-burundukas -0,8kg third.gif


Savaitės gėdos stulpas nono.gif nono.gif fitness3.gif fitness4.gif
[/b]

N-neprisidavė (trys N-braukiam iš sarašo)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bamboooocha: 22 vasario 2014 - 10:15
4u.gif Labas rytas 4u.gif Pusryciaujam ax.gif

Bamboooocha,siekamas svoris mano 60 kg.,bent jau pradziai ax.gif O seip noreciau kokius 57-58 svert ,nes liepos men.i vestuves teks soliuot, noriu but grazi bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
kazko neklauso manes siandien ta lentele doh.gif kita savaite sutvarkysiu blush2.gif

vakar atsilaikiau visai neblogai rolleyes.gif
~10val 2karsti sumustiniai+ arbata
~14val sausi pusryciai su jogurtu doh.gif
~16val arbata
~18val varskes apkepas
~20val kotletukas su makaronais blush2.gif

Siendien diena pradejau su dubeneliu sausu pusryciu su jogurtu rolleyes.gif
Atsakyti
~10 grikiu kose su juoda arbata ir pienu
~12 apkepo mazytis gabaliukas
~14 vistiena kepta ,kelios bulves(nesusilaikiau)keli pomidoriukai
~16 obuolys
~18 salotos su grudeta varske,vyno taure
~20 greipfrutas 1.5


bamboooocha oho gerai numetei , man laikosi svoris 4dienas toks pats +-100gr , tikiuosi dar kris toliau.. g.gif
Atsakyti