Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės Klaipėdoje

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Skubiai nuo kovo 13 ieskau aukles mazdaug 2 dienoms per savaite (grafika turiu visam menesiui) 2 metuku mergytei. Labiau noreciau kad priziuretumete pas mus namuose, gyvename Misko rajone prie LCC universiteto.
Atlygis 5 Lt/val., jeigu netenkina atlygis, tai net nerasykite, nes daugiau moketi tikrai negalime.

Beje, veliau gali buti, jog reikes priziureti daugiau laiko.
Kreipkites i az.
Atsakyti
sveikos,ieskau aukles darbo esu paprasta draugiska galiu priziureti savo namuose ir jusu namuose jusu vaikuti.gyvenu banduziu rajone.laukiu pasiulymu
Atsakyti
Ieškau 2-3 val. kasdien auklės metukų mergaitei ir 6 metų berniukui. Ne visada reikėtų būti su abiem. Tauralaukis ( dvaro slėnis). Pasiūlymų laukiu až. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, šiuo metu mano teta ieško auklės darbo Klaipėdoje. Vaikų priežiūroje turi nemažai patirties, gali ruošti valgį, neturi jokių žalingų įpročių bei yra pakankamai jaunatviška smile.gif Dėl atlygio ir kt. susisiekite tel.: 8607 63803

Atsakyti
Skelbiame auklės paiešką 1m.7mėn. mergaitei. gyvename Vėtrungės rajone. darbas visai dienai - 8 - 17 val. penktadieniais iki 16 val. atlygis 5 lt/val. iki 800 lt per mėnesį. rašyti pasiūlymus el. paštu goda.zobelaite@gmail.com arba skambinti 867101641
Atsakyti
Sveiki 4u.gif ieskau savo 2m. suneliui aukles. labai laukiu jusu skambuciu mirksiukas.gif 860086043
Atsakyti
Ieškome auklės 4 metų berniukui prižiūrėti pagal poreikį (vaikui sergant, darželio atostogos ir pan.). Gyvename Žaliajame Slėnyje, tad idealu būtų auklė iš aplinkinių rajonų, tačiau galėtume ir patys atvežti. Skambinti tel.: 861483356.
Atsakyti
sveikos,ieskau aukles darbo esu paprasta draugiska galiu priziureti savo namuose ir jusu namuose jusu vaikuti.gyvenu banduziu rajone.laukiu pasiulymu
Atsakyti
Skubiai ieskau aukles mazdaug 2 dienoms per savaite (grafika turiu visam menesiui) 2 metuku mergytei. Labiau noreciau kad priziuretumete pas mus namuose, gyvename Misko rajone prie LCC universiteto, bet tinka ir mama auginanti savo vaika (jeigu susisiekimas viesuoju transportu yra patogus).
Atlygis 5 Lt/val., jeigu netenkina atlygis, tai net nerasykite, nes daugiau moketi tikrai negalime.

Beje, veliau gali buti, jog reikes priziureti daugiau laiko.
Kreipkites i az.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KasYra: 14 kovo 2014 - 13:49
sveikos sveikos. ieskau darbelio per savo iseigines ( darbas pamaininis, kas 4 dienas.)
Galiu priziureti pas Jus namie arba pas save, gyvenu mazajame kaimelyje.
Man 21m. Turiu patirties ir begalo be krasto myliu vaikucius smile.gif rasykite i az.
Atsakyti
Sveikos, esu paskutiniu kurso studente,ieskau aukles darbelio, galiu dirbti savaitgaliais, siokiadieniais nuo ~3h iki vakaro, esu rupestinga ir atsakinga, turiu patirties priziurint vaikucius nuo 2 metu smile.gif jeigu kam reikia aukles, rasykit, del kainos sutarsim. Taip pat galiu padėti vyresniems vaikučiams su pamokų ruošimu ir mokymu, kadangi pati universitete esu mokoma mokyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egilija: 15 kovo 2014 - 16:57