Apie „Grožio chirurgijos“ kliniką:

Klinika „Grožio chirurgija“ veikia nuo 2009 metų. Šiuo metu joje dirba daugiau nei 20 įvairiausių sričių aukščiausios kvalifikacijos specialistų komanda, galinti suteikti įvairiapusę pagalbą, patarti sveikatos ir grožio klausimais, teikti estetinės, dienos chirurgijos, odontologijos ir sveikatingumo paslaugas.

Dažniausiai grožio klinikoje atliekamos krūtų didinimo, nosies ir vokų operacijos, taip pat – hialurono ir botulino injekcijų procedūros. Klientai vis dar retai renkasi intymios chirurgijos ir veido operacijas. Vis labiau populiarėja kompleksinės paslaugos, kuomet vienu metu klinikos pacientas pasirenka kelias procedūras, pavyzdžiui, koreguojama ne tik nosis, bet patempiama ir veido oda, išlyginamos raukšlės ir pan.

Klausimus kviečiame užduoti „Grožio klinikos“ atstovui Kęstučiui Maslauskui


Med. m. dr. Kęstutis Maslauskas – plastinės-rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas, dėstytojas, daugelio straipsnių autorius, dažnas Lietuvos ir tarptautinių konferencijų pranešėjas. Savo profesinės žinias ir įgūdžius jis gilino žymiose Europos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos klinikose Turkijoje, Belgijoje, Ispanijoje. Kasmet gydytojas atlieka virš 250 rekonstrukcinių ir estetinių operacijų.

Į jūsų užduotus klausimus gydytojas atsakys per 2-3 darbo dienas.