Įkraunama...
Įkraunama...

Alimentai - 5

4 tema


Kaip sekasi? Antradienį buvo teismo posėdis. Ko gero, jau ketvirtadienį turėčiau gauti teismo nutartį.. Sužinosiu, ar privalau grąžinti pinigėlius..

11
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niktė: 23 sausio 2015 - 21:27
Perkeliu savo klausimą iš uždarytos temos smile.gif

Sveiki. Vakar gavau iš antstolės laišką,kad paskelbta ex'o paieška per policiją. Jo LT tikrai nėr,jis dirba Ispanijoj legaliai. Tai kas toliau kai LT jo neras? Ar galima skelbt tarptautinę paiešką?
Atsakyti
QUOTE(Dryžuota bitė @ 2014 03 04, 13:12)
Perkeliu savo klausimą iš uždarytos temos smile.gif

Sveiki. Vakar gavau iš antstolės laišką,kad paskelbta ex'o paieška per policiją. Jo LT tikrai nėr,jis dirba Ispanijoj legaliai. Tai kas toliau kai LT jo neras? Ar galima skelbt tarptautinę paiešką?

http://www.tm.lt/kla...ai/klausimas/38
Kaip įvykdyti teismo sprendimą, kai atsakovas gyvena užsienyje?
Pastaruoju metu pastebima, kad vis aktualesnis tampa priteistų skolų ar alimentų išieškojimas iš skolininkų, kurie išvyko į užsienį, ten gyvena ir/ar dirba. Jeigu Jūs turite įsiteisėjusį Lietuvos teismo sprendimą, kuriuo Jums priteista skola ar išlaikymas, šis teismo sprendimas gali būti vykdomas ir už Lietuvos teritorijos ribų. Tačiau Lietuvos teismų sprendimai, nors ir įsigalioja Lietuvoje, savaime neįgyja teisinės galios už valstybės ribų ir negali automatiškai būti pradėti vykdyti kitos valstybės teritorijoje. Kad Lietuvos teismo sprendimas būtų pradėtas vykdyti kitos valstybės (kurioje gyvena atsakovas, arba kurioje jis gauna pajamas ar turi turto) teritorijoje, būtina viena iš šių procedūrų:

Lietuvos teismo sprendimo pripažinimas ir leidimas jį vykdyti užsienio valstybės teritorijoje, arba
Lietuvos teismo sprendimo pateikimas vykdymui į kitą valstybę (jeigu tam yra atitinkamos sąlygos).

Sprendimų pripažinimo ar vykdymo tvarką nustato:

Europos Sąjungos teisės aktai;
tarptautinės daugiašalės sutartys (konvencijos);
tarptautinės dvišalės sutartys.
Atsakyti
Gal kas žinot kelių mėnesių čekiukius reikia pateikti teismui dėl alimentų padidinimo, ir kiek kainuoja daugmaž advokato paslauga, surašyti ieškinį ? gal kuri neseniai buvot susidūrę su tuo ax.gif
Atsakyti
noreciau paklaust gal kas zinot per kiek laiko gavus nemokama advokata gausiu saukima i teisma del alimentu?idomu kiek jie ten mazdaug uztrunka?pries kazkur 3 savaites uzvede byla ir liepe laukt.tai idomu kiek dar reikes laukti
Atsakyti
sveiki,
norejau paklausti gal kas esate susiduria, kai skirybu metu nebuvo nustatyta jokia data iki kurios ex turi pravesti alimentus. Idomu jei as nueiciau pas antstoli ar butu galima susitvarkyti kad paskirtu jam data iki kurios turi buti pravesti alimentai??

nes nusibodo kiekviena menesi prasineti pinigu, jei neprasau tai ir nesivargina vesti
Atsakyti
QUOTE(saule19 @ 2014 04 14, 16:44)
sveiki,
norejau paklausti gal kas esate susiduria, kai skirybu metu nebuvo nustatyta jokia data iki kurios ex turi pravesti alimentus. Idomu jei as nueiciau pas antstoli ar butu galima susitvarkyti kad paskirtu jam data iki kurios turi buti pravesti alimentai??

nes nusibodo kiekviena menesi prasineti pinigu, jei neprasau tai ir nesivargina vesti

eik pas anstoli,jis pades isieskoti
Atsakyti
sveikos.
susiduriau su problema.
mano buves sugyventinis turbut tjp reikia pasakyt, nenori padet auginti vaiko, niekom nepadeda,negyvenam kartu jau apie 4 menesius.
vaikas neturi jo pavardes. dabar galvoju ka daryt toliau.kur kreiptis,kas man pades.
pinigu neuztenka, negalesiu nei advokato pasisamdyt, nei padaryt dnr ...
ka tokiu atveju daryti? doh.gif
vaikui jau bus 6 metai...
Atsakyti
QUOTE(emkasemka123 @ 2014 04 28, 08:49)
sveikos.
susiduriau su problema.
mano buves sugyventinis turbut tjp reikia pasakyt, nenori padet auginti vaiko, niekom nepadeda,negyvenam kartu jau apie 4 menesius.
vaikas neturi jo pavardes. dabar galvoju ka daryt toliau.kur kreiptis,kas man pades.
pinigu neuztenka, negalesiu nei advokato pasisamdyt, nei padaryt dnr ...
ka tokiu atveju daryti?  doh.gif
vaikui jau bus 6 metai...

Jei neužtenka pinigų, kreipkitės dėl nemokamos teisinės pagalbos. Jei ji jums nepriklauso - belieka skolintis arba taupyti advokatui.
Atsakyti
Sveikos,norejau pasiklausti gal kas atsakys.Turime 3 nepilnamecius vaikus,skyrybu atveju kiek realiai galima tiketis alimentu. Vyro atlyginimas 1500 ant popieriaus (kiti aisku juodais) turto jokio vyras neturi.
Atsakyti
QUOTE(saule19 @ 2014 04 14, 16:44)
sveiki,
norejau paklausti gal kas esate susiduria, kai skirybu metu nebuvo nustatyta jokia data iki kurios ex turi pravesti alimentus. Idomu jei as nueiciau pas antstoli ar butu galima susitvarkyti kad paskirtu jam data iki kurios turi buti pravesti alimentai??

nes nusibodo kiekviena menesi prasineti pinigu, jei neprasau tai ir nesivargina vesti

Pas mane ta pati problema. Jaučiuosi taip,tarsi išmaldos kiekvieną mėnesį prašyčiau. Ketinu kreiptis į antstolį, gal susipras vieną kartą, kad nejuokauju.

Turiu klausimą. Priteisė iš ex vyro dėl teismo patirtas išlaidas. Per kiek laiko jis jas turi man sumokėti?
Atsakyti
labuka. mano dukrai uz 3sav sueis 18metu. teismo sprendime parasyta,kad moketi iki 18metu. nors ji dabar 11klasej. ar gali jau dabar ji kreiptis pas advokata del alimentu prisiteisimo nuo 18metu? kas sumoket turi advokatui,juk ji nedirba mokine.? kokia mazdaug orientacine kaina dokumentu suruosimui?ar gali buti,kad nepavyks prisiteisti? vyras vrm pencininkas,pajamos apie 850lt.turi dar viena vaika 5metu su drauge.
Atsakyti