Įkraunama...
Įkraunama...

Vyrų įpročiai ir ydos, kurios neišnyko

Sveikos. Ar jūsų vyrai, vaikinai, su kuriais draugaujat ne mažiau metų, turi kokių nors ydų, kurias bandėte panaikint, bet jos taip ir liko? O gal išvis paliekat viską kaip yra?
Atsakyti
O kokias tavo ydas vaikinas panaikino?
Atsakyti
Vis pamiršta įjungti sleepą telike, kai paskutinis užmiega.
Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2014 03 03, 21:54)
O kokias tavo ydas vaikinas panaikino?


labiau charakterio bruoza. siaip labai kantrybes neturiu, bet su juo ja po truputi ugdau.
Atsakyti
QUOTE(mergina321 @ 2014 03 03, 23:32)
labiau charakterio bruoza. siaip labai kantrybes neturiu, bet su juo ja po truputi ugdau.


Ir toliau ugdyt savo kantrybę. Su metais ydos tik rambėja, nebent pats žmogus nori pasikeisti. Kaip, pvz., pati sakai ugdanti kantrybę.
Atsakyti
QUOTE(mergina321 @ 2014 03 03, 23:32)
labiau charakterio bruoza. siaip labai kantrybes neturiu, bet su juo ja po truputi ugdau.

akivaizdu, kad nieko neisugde dar biggrin.gif . kitaip turetum kantrybes jo ydoms.
o siaip jei zmogu norisi keisti, tai geriau susirast toki, kurio nesinores. nieko ner baisiau, nei gyvent su zmogum, kuriam tu nuolat neitinki toks, koks esi. kuris tau nuolat ka nors prikisa, baksnoja, aukleja. cia yra grynas smurtavimas
Atsakyti
QUOTE(mergina321 @ 2014 03 03, 22:07)
Sveikos. Ar jūsų vyrai, vaikinai, su kuriais draugaujat ne mažiau metų, turi kokių nors ydų, kurias bandėte panaikint, bet jos taip ir liko? O gal išvis paliekat viską kaip yra?

Per pirmus metus ir dar vėliau blush2.gif bandžiau nemažai ydų panaikinti, jų buvo tiek daug, kad per jas nemačiau mylimo žmogaus. O žinai, kada geriausia ydos pasinaikina - kai leidi antrai pusei būti tokiu, koks yra, myli tokį ir nesvajoji apie tobulybę. Nes manau niekas neturi teisės raukytis prieš mane (ir aš taip pat) kasdien ir kontroliuoti mano mintis, žodžius ir veiksmus. O jeigu labai jau tos ydos įkyrios, gal laikas pasakyti atia atia rolleyes.gif
Atsakyti
Nepavyko iki galo panaikinti įpročio tuščias maisto pakuotes padėti atgal, o ne išmesti. Ir nepadėti daiktų ten, iš kur paėmė. biggrin.gif Oj, kaip erzina, kai po to neranda ir dar manęs klausia, kur. Aš tada turiu ieškoti ne ten, kur daiktas visada būna, o kur mano manymu, jis galėjo jį padėti. biggrin.gif
Atsakyti
Visi vyrai panasiai daro. Jei moteris namuose tai moteris turi ir tvarkytis. Nes jie dirba.

Moteris turi būti apsileidusi nuo pirmos dienos , tada vyrai patys tars savaime suvokia, kad klozetus privalo plauti ne tik moterys, pasirodo ir kilimus moka siurbliuoti, ir dulkes valyti, ir vaikus i lauka isvesti. Bet jei tevu namuose mate kaip aplink moteris lakste ir stengesi visiems patikti, ta pati ir namie turesit.
Atsakyti
deti kojines ant radiatoriaus biggrin.gif gerti alu is skarbonkes (nors namie pilna bokalu) biggrin.gif
Atsakyti
Susijungti teliką, muziką ir dar kokį video internete vienu metu. Mane tas triukšmas iš kelių šaltinių vienu metu vienodu garsu "žudo" biggrin.gif bet tada dažniausiai paklausiu, ko jis tuo metu labiausiai klausosi, ir kitus triukšmus išjungiu/ padarau mute.
Atsakyti
QUOTE(Pikų*Dama @ 2014 03 19, 22:42)
deti kojines ant radiatoriaus biggrin.gif gerti alu is skarbonkes (nors namie pilna bokalu)  biggrin.gif

izvelkit privaluma - maziau plaut reikia ir vanduo susitaupo biggrin.gif

Maniskis irgi deda kojines ant radiatoriaus. Bet nei man tai trugdo, nei yda laikau. Bent jau neismeto po visa kambari - irgi pliusas.
Atsakyti