Įkraunama...
Įkraunama...

Riebaliukai aplink kelius

Laba diena,

Norėjau užduoti tokį gal neįprastą klausimą... Visą gyvenimą kompleksavau dėl negražių savo kelių, tad vengiu nešioti sijonus, šortus ar bet kokį drabužį, atidengiantį juos. Esmė yra tame, kad aplink mano kelius, panašu, yra kažkokios riebaliukų sankaupos (o gal tik man taip atrodo). Net intensyviai sportuojant - lankiau aerobiką, lengvąją atletiką, šokius, sportavau individualiai sporto salėje ar tiesiog namie - bet visvien niekaip negaliu atsikratyti tos kažkokios papildomos masės aplink savo kelius. Mano ūgis 170 cm, svoris 52 kg, sportuoju 5 kartus per savaitę, manau esu labai normalaus sudėjimo, tad sunku suvokti kaip dar kitaip atsikratyti tų riebaliukų...

Norėjau pasiteirauti ar įmanoma chirurgiškai ką nors pakeisti? Jeigu taip, tai kiek kainuoja tokio tipo operacija, kiek laiko gyja ir kokio dydžio randų tikėtis? Ir savaime suprantama - kokia viso to reikalo kaina? ax.gif

Ačiū iš anksto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marytutė: 04 kovo 2014 - 16:49
QUOTE(Marytutė @ 2014 03 04, 17:41)
Laba diena,

Norėjau užduoti tokį gal neįprastą klausimą... Visą gyvenimą kompleksavau dėl negražių savo kelių, tad vengiu nešioti sijonus, šortus ar bet kokį drabužį, atidengiantį juos. Esmė yra tame, kad aplink mano kelius, panašu, yra kažkokios riebaliukų sankaupos (o gal tik man taip atrodo). Net intensyviai sportuojant - lankiau aerobiką, lengvąją atletiką, šokius, sportavau individualiai sporto salėje ar tiesiog namie - bet visvien niekaip negaliu atsikratyti tos kažkokios papildomos masės aplink savo kelius. Mano ūgis 170 cm, svoris 52 kg, sportuoju 5 kartus per savaitę, manau esu labai normalaus sudėjimo, tad sunku suvokti kaip dar kitaip atsikratyti tų riebaliukų...

Norėjau pasiteirauti ar įmanoma chirurgiškai ką nors pakeisti? Jeigu taip, tai kiek kainuoja tokio tipo operacija, kiek laiko gyja ir kokio dydžio randų tikėtis? Ir savaime suprantama - kokia viso to reikalo kaina?  ax.gif

Ačiū iš anksto.


Laba diena,

ačiū už Jūsų klausimą.

Moterims neretai susidaro riebalų sankaupos šlaunų išorėje ir viduje bei kelių vidinėje pusėje. Sportuojant šios sankaupos sumažėja tačiau paprastai vien dietomis ir sportu jų panaikinti neišeina. Jei tai nedidelės sankaupos tai jas galima pašalinti lazerinės lipodestrukcijos būdu. Jei riebalinio audinio daugiau rekomenduojame vakuuminį riebalų siurbimą. Paprastai tokias operacijas atliekame bendrinėje nejautroje (narkozėje). Kaina apie 2500 lt

Jei turite papildomų klausimų, drąsiai juos užduokite.

Pagarbiai,
Kęstutis Maslauskas
Atsakyti