Įkraunama...
Įkraunama...

Vokiečių Aviganiai

Vokiečių Aviganiai


***

user posted image

Šuniui nusispjauti į gražias mašinas, pinigus, didelius namus. Šuniui vis vien, ar tu esi turtingas ar vargšas. Protingas ar kvailas. Atiduok jam savo širdį ir jis tau atiduos savąją. O ar apie daugelį žmonių galėtum tai pasakyti? Ar su daugeliu jautiesi reikalingas, mylimas, vienintelis? Ar su daugeliu jautiesi laimingas?“ (Dž.Groganas)

***

user posted image

***

DRESUOTOJAI

VILNIUS
Viktoras Avtuško (Lazdynai) +370 699 35724
Ieva Kuzminienė (Šeškinė) +370 685 42514
Igoris Avtuško (Fabijoniškės) +370 699 61032
Kęstutis Vaičiūnas (Baltupiai) +370 681 77007
Aušrinė Niauraitė (Pilaitė) +370 648 17953
Karina Ščulskytė (Vingio parkas) +370 616 49048
Neda Volkova (Liepkalnis) +370 68 16702
Sergejus Gračiovas +370 685 67026

KAUNAS
Andrius Čečys (Šilainiai, prie 9 forto) +370 620 61313
Antanas Butkus (Vilijampolė) +370 610 08468
Gintaras Barkauskas (Ramučiai) +370 686 25656
Algirdas Valčiukas (Žaliakalnis) +370 686 19815

KLAIPĖDA
Andrejus Popovas +370 675 10747
Sigitas Savickis +370 686 73467
Milda Krištupytė +370 683 18635

ŠIAULIAI
Alfonsas Dauskurdis +370 687 92612
Raimundas Vaseris +370 681 18664
Kristina Petrauskienė +370 699 61998
Virgis Lukošius +370 687 86078
Marius Petraitis +370 698 59933

***

user posted image

***

Vokiečių Aviganis... be dokumentų?
Kaip atsiranda "veisliniai be dokumentų"
Kur gyventi šuniui gera?
Lietuvos Vokiečių Aviganių Savininkų Klubas

***

user posted image

***

sena tema
Atsakyti
Kaip ir žadėjau pasidalinsiu nuotraukom iš savaitgalio prie jūros su vilkauogėm drinks_cheers.gif

Vilkauogės ir mano Penkta koja: Viper, Arizona, Karatas, Nirvana wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
user posted image
Vipsius su Karatu.
user posted image
Trys uogelės wub.gif
user posted image
Mano mergaitės ir Karatas wub.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
ech pajūris... kaip aš jo pasiilgau wub.gif
biškį visai ne VA, bet užtat PAJŪRIS wub.gif

user posted image

o į temą pasigirsiu, kad mano vaikas pats geriausias wub.gif vakar dresūros Kira laukė miegodama ant kilimėlio prie lauko durų, o ir pamokoje pasirodėm laaabai gerai, net nesitikėjau, kad taip mums seksis, nes nedaug praėjusią savaitę teko pasimokyti, galvojau net gal neiti, bet.... nuėjusios nepasigailėjom tikrai thumbup.gif ypač mums sekasi apsauga thumbup.gif

su lojimais irgi jau geriau, kažkaip loja pagal mėnulio fazes ji g.gif būna išėjusi į kiemą loja ant visko ką pamato, o kartais šuo kitas gali pro šalį praeiti, mes jį tik nužiūrim cool.gif

žodžiu AČIŪ zay už superinį vaiką 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Ačiū už naują temelę! Jau tokia graži, ypač pirma foto blush2.gif wub.gif o naują temą ir aš papildysiu foto iš Rėjaus ir Kajos fotosesijos bigsmile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikos, siu nuostabiu suneliu augintojos. Atejau prasyti patarimo. Keliames i nama, todel norime sargo/ draugo. Suneli ketiname dresuoti. Parodos mums antraeilis dalykas, bet gal ir neatmetame tokios galimybes. Svarbu kad butu stabilios psichikos ir nebutu pavojinga vaikams zaisti su jais. Labiausiai noreciau ilgaplaukio vokietuko. Kiek domejausi kainos labai ivairios nuo 250 iki 2000 lt uz suniuka. Gal galetumete patarti kur geriau isigyti suniuka ir i ka reiktu kreipti demesi ji renkantis?

Labai aciu atsiliepusioms i mano zinute 4u.gif
Atsakyti
Sveiki drinks_cheers.gif

Pati auginu dvi kalytes: vieną, jau suaugusią, priglaudžiau iš gyvūnų prieglaudos, kita pas mus atkeliavo iš veislyno, abi myliu vienodai labai, ir abi turi tiek pliusų, tiek minusų. Ateityje vis tik rinkčiausi šunelį iš veislyno, bet niekada neatmetu galimybės vėl priglaust kokį varguolėlį. Tik nepirkit šuns už kelis šimtus iš daugyklos, nes vėliau gali tekti nusivilt. 4u.gif

Mano mergaitės wub.gif wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cruella de Vil: 07 kovo 2014 - 13:52
gali ir nenusivilti šunimi iš daugyklos, o ir iš veislyno niekas negarantuoja, kad šuo nenuvils, tarkim, dėl sveikatos. Veislynų yra labai visokių, o ir daugintojas ne kiekvienas yra piktybinis parazitas. Už šuniuką, ko gero, dar svarbesni patarimai apie auklėjimą ir priežiūrą. Žodžiu, jei klosi pinigus už veislinį šuniuką, ieškok ne šuniuko su dokumentais, o gero veisėjo. Vieną galiu rekomenduot. Neatspėsit ką lotuliukas.gif

Mums zay sakė, kad šuo yra šuo, ypač toks didelis kaip VA, tad nereik mažiems vaikams leist žaisti be suaugusiųjų priežiūros. Gali ir netyčia sužeist. Ir pati tuo praktiškai įsitikinau. Tad nereiktų puoselėt fantazijų, kad VA bus puiki vaikų auklė smile.gif VA nėra komisaras reksas, kiek pastebėjau biggrin.gif

kiek esu skaičius, tai geriau rinktis kalytę, auginant vaikus. švelnesnės, pakantesnės.

pigesnių VA pasitaiko veislynuose su broku, pvz kailio spalvos, jeigu kaina aktuali.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 166cm: 07 kovo 2014 - 14:06
O kam pirkt iš daugyklos, kai gali dykai išgelbėt kokį pamestinuką, tuomet? Be to, sveikatos atžvilgiu vėlgi, veislynai daro tyrimus, kažkokios bent minimalios garantijos suteikiamos, daugyklos deja yra loterija smile.gif
Atsakyti
straipsnis ne į temą, bet apie vokietuką, gal kas žinos kieno:
http://augintinis.lr...tm#.UxnBgj9_veA
Atsakyti
QUOTE(villijaa @ 2014 03 07, 14:55)
straipsnis ne į temą, bet apie vokietuką, gal kas žinos kieno:
http://augintinis.lr...tm#.UxnBgj9_veA


ojej, kaip vaikai aplipę suaugusį svetimą patiną... unsure.gif

aš žiūrinėjau ir globos įstaigose šuniuko, kelis kartus kreipiausi, tai nespėjau - nusigriebia stambius jauniklius. man norėjosi jauno, kad augtų didelis ir kad nebūtų pitbulio, laikos, haskio, kaukazo mišrūnas, tai ne taip ir paprasta, paaiškėjo biggrin.gif seno visi vienbalsiai sakė neimt, nes namie maži vaikai.

o veislynuose keliuose žiūrėjom, tai sutikom ir abejotinos kompetencijos veisėjų: šuniuko letenos baltos, nagai balti, sako, kad viskas ok, nors gi galėtų tiesiai šviesiai, kad pagal standartą čia trūkumas, bet šeimai tinkamas, arba tvirtina, kad reik šert royal canin, nes superinis ėdalas. ai, nerekomenduočiau pirkt šuniuką su dokumentais iš nežinia ko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 166cm: 07 kovo 2014 - 16:34
QUOTE(166cm @ 2014 03 07, 16:19)
ai, nerekomenduočiau pirkt šuniuką su dokumentais iš nežinia ko  smile.gif


Tai veislynų ir veisėjų yra begalė.. atsakingo šeimininko ir yra pagrindinis tikslas atsirinkti veislynus ir veisėjus.. žinoma tai suprantama ne iškart dažniausiai.. aš pati nesidomėjau per daug perkant savo du iš trijų šunis, bet ačiū Dievui man pasisekė smile.gif o juk su daugintojais išvis nėra jokios garantijos, daugeliui iš jų, tiksliau manau visiem, nerūpės kaip gyvena šuniukas ir pasikeis numerį tik pardavus šuniukus... mano galva tai yra du variantai: prieglauda arba veislynas. O tų veislynų, kurie neatsakingai ir belenkaip veisia net veislynais pavadint neišeina.. tik gaila, kad kai kurių tokių veikla yra legalizuota ir tokie "veislynai" teršia kitų vardą... ;/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mody: 07 kovo 2014 - 20:15