Įkraunama...
Įkraunama...

vyro neistikimybe ir planavimas antro vaiko?

tai va mielos mamytes prisijungiaucia pirma kart cia ,nes taip noris pasitarti pakalbeti man labai idomiu klausimu. As istekejus jua 5 metai turim dukryte 4 metu, gyvenom uzsieni 7 metus, gryzom i lietuva ir vyras pasikeite....isbuvom 6 men, lietuvoj ir suzinojau kad jis buvo man neistikas ne viena kart, poto jau neslepe to viska dare nelepdamas....taip kentejau 2 men. vis prasau kad neitu, butu su seima, bet jis vis iseidavo.... tai jo laukdama per sav, numeciau 7 kg.... buvo blogai, turejua eit dirbti ir vaiku rupintis. padaviau ji skiryboms, nes atsibodo...ir jau susitaikiau kad busiu vienisa mama, jau men, gyveno jis kazkur kitur o as su dukryte likom gyventi kur gyvenom... pinigeliu nedave nelito....... zinojau kad pila purva ant musu..... skirybu neskuba pasirasyti, vaika grasina pasiimti.... visi nusisuko lyg as buciau *****, o ne jis kurvininkas..... buvo baisu, viena diena susitikom kavinei pasikalbeti, ir va tada supratau kad uztenka, isejua is darbo pasiemiau vaika ir darzelio, isiregtravom prie mano tevu klp, ir susidejau daiktus ir palikau ta buta su vaiku. kelione truko 2 val, tos val, man buvo ilgiausios, vis manaiu kad jis sulaikys mus kaip nors, kad rupim mes jam, kad jam reik musu...... bet tik parasiau jam kad butas laisvas ir viskas, is jo tyla........ gryzau pas tevu.... su daiktai juaciaus kaip ne zmogus.........norejua begti verkti bet prie tevu ir vaiko nenorejua nieko rodyt.....vis laukiau jo.....laukiau... ejo laikas sav, nusprendziau iseit su drauge i kluba, atsigavau, supratau kad nemiriau.kad galiu as gyventi be jo..... atsistosiu viena klp. pardejua bendraut su vaikinu buvom tik draugai, bet jo demesys mane jaudino pasiilgau to rupescio, juros kad ir pap,kina nueit, su juo susitikau 3 kartus, buvo super..... juaciaus kad gal ir galeciau but su juo laiminga, net mamai pasakiau kad turiu tik gera drauga, mama tik pasake neskubek!!!! po sav. atvyko mano vyras vaiko pasiimti savaitgalui, parveze sekmd, iteike man geliu saldainiu ir as istirpau viduje, juk to as tiek norejua.... ir pati ji nuvyliau salin, jis isvyko,as jauciuas kaip ir gerai kad jam dabar blogai, jam maciua truksta musu dabar......bet sirdy mylejau ji, ir tas naujas gerbejas jo iskaudint nenorejau...... po sav, vyro prasymu gryzau pas, iskaudinau nauja gerbeja bet jam nesakiau tiesos sakaiu kad esu nepasiruosus niekam dabar, jis tik palinkejo sekmes, sirdis suduzo... gryzau pas vyra aisku jis kalba grazei, ir nori antro vaiko, o as ne! as juaciuos kad nepasitikiu jiuo, ir nenoriu likt su dviems vaikais, ka daryt????? padekit prasau :verysad: :verysad:
Atsakyti
QUOTE(laurynaklp @ 2014 03 06, 14:35)
tai va mielos mamytes prisijungiaucia pirma kart cia ,nes taip noris pasitarti pakalbeti man labai idomiu klausimu.  As istekejus jua 5 metai turim dukryte 4 metu, gyvenom uzsieni 7 metus, gryzom i lietuva ir vyras pasikeite....isbuvom 6 men, lietuvoj  ir suzinojau  kad jis buvo man neistikas ne viena kart, poto jau neslepe to viska dare nelepdamas....taip kentejau 2 men.    vis prasau kad neitu, butu su seima, bet jis vis iseidavo.... tai jo laukdama per sav, numeciau 7 kg....    buvo blogai, turejua eit dirbti ir vaiku rupintis.      padaviau ji skiryboms, nes atsibodo...ir jau susitaikiau kad busiu vienisa mama,    jau men, gyveno jis kazkur kitur o as su dukryte likom gyventi kur gyvenom... pinigeliu nedave  nelito....... zinojau kad pila purva ant musu..... skirybu neskuba pasirasyti, vaika grasina pasiimti....  visi nusisuko lyg  as buciau *****, o ne jis kurvininkas..... buvo baisu,    viena diena susitikom kavinei pasikalbeti, ir va tada supratau kad uztenka, isejua is darbo pasiemiau vaika ir darzelio, isiregtravom prie mano tevu klp, ir susidejau daiktus ir palikau ta buta su vaiku.      kelione truko 2 val, tos val, man buvo ilgiausios,  vis manaiu kad jis sulaikys mus kaip nors, kad  rupim mes jam, kad jam reik musu...... bet tik parasiau jam kad  butas laisvas ir viskas, is jo tyla........ gryzau pas tevu.... su daiktai juaciaus kaip ne zmogus.........norejua begti verkti bet prie tevu ir vaiko nenorejua nieko rodyt.....vis  laukiau jo.....laukiau...                      ejo laikas sav, nusprendziau iseit su drauge i kluba, atsigavau, supratau kad nemiriau.kad galiu as gyventi be jo.....    atsistosiu viena klp. pardejua bendraut su vaikinu buvom tik draugai, bet jo demesys mane jaudino pasiilgau to rupescio, juros kad ir pap,kina nueit, su juo susitikau 3 kartus, buvo super..... juaciaus  kad gal ir galeciau but su juo laiminga, net mamai pasakiau kad turiu tik gera drauga, mama tik pasake neskubek!!!!          po sav. atvyko mano vyras vaiko pasiimti savaitgalui, parveze sekmd,    iteike man  geliu saldainiu ir as istirpau viduje, juk to as tiek norejua.... ir pati ji nuvyliau salin, jis isvyko,as jauciuas kaip ir gerai kad jam dabar blogai, jam maciua truksta musu dabar......bet sirdy mylejau ji, ir tas naujas  gerbejas jo iskaudint nenorejau...... po sav, vyro prasymu gryzau pas, iskaudinau nauja gerbeja bet jam nesakiau tiesos sakaiu kad  esu  nepasiruosus niekam dabar, jis tik palinkejo sekmes, sirdis  suduzo...        gryzau pas vyra aisku jis kalba grazei, ir nori antro vaiko, o as ne!  as juaciuos kad nepasitikiu jiuo, ir nenoriu likt  su dviems vaikais, ka daryt????? padekit  prasau verysad.gif  verysad.gif

Nesuprantu, kur skubat? Santuokos nenutraukus jau puolat į kito glėbį (elgiatės kaip jūsų vyras), o dabar pas vyrą grįžusi apie antrą vaiką svaigstat. Gal susitvarkykit santykius, susigaudykit savo jausmuose ir tada pagalvokit apie dar vieną vaikelį.
Būsimas vaikas jūsų santykių nesutvarkys g.gif
Atsakyti
Dar neskubėk, palauk kol viskas nusistoves , nurims emocijos, tada ramiai ir priimsi sprendimus 4u.gif Ir pati juk sakai kad abejoji ir nepasitiki . Tu turi pati norėti antro vaikelio ir tik tada kai galvosi kad ir viena galetum jais pasirupinti ir dėl to būtum laiminga tada ir gali nestuke.gif Bet jei tik dėl to kad vyras nori... schmoll.gif
Atsakyti
viskas cia paprasta - vyrui patogu zmona namie, yra kas apsokineja. todel apsimes dabar geruciu kuri laika, kad pastotum ir, jo poziuriu, jau bijotum viena su dviem vaikas gyvent. zino, kad apnestejus niekur nedingsi, ir jis gales ganytis i kaire ir i desine kiek sirdis geidzia
Atsakyti
aciu visoms, kai as norejua antro jis buvo grieztai ne, o dabar to jis ir nori..... as bijau likti vienisa mama, jam vis sakau nepasitikiu tavim , ojis vis kartoja uzmirskim kas buvo...neapriimink, bet to juk uzmirsti negalima, vis ieskau kazkokiu priekabiu, ieskau gal kas ne taip.... pati kaip sakant kabinejus, kazin ar musu santykei turi ateiti?....... uzpuola mintis daznai kad skubotai gryzau pas ji..... ...nezinau likau be darbo vaikas be darzelio nes registruoti klp, o me sgyvenam kitam mieste taip ir sedim namuose stogas vaziuoja, ir man visokios blogos mintys galvoje. nezinau esu suglumus. gal kas buvo tokioj situacijoj?
Atsakyti
pritariu, kad nereik skubet ir sudeliot visus taskus ant "i" ...
Atsakyti
Žinau kiek kitokį variantą. Vyras ėjo į kairę, moteris norėjo jį pririšti ir "susiorganizavo" nuo jo antrą vaiką. Dabar vyras praktiškai atvirai gyvena su meiluže, žmonos ir vaikų neišlaiko... Bet jie vis dar oficialiai "šeima", ji skirtis nenori, nes jį vis dar be galo myli...

Taip kad neskubėkite. Juk sakėte, kad vienu metu vyras jums ir vaikui pinigėlių išlaikymui nedavė. Ir tada buvo sunku. O jeigu du vaikus turėsite ir jis nepadėti išlaikyti?.. jau dabar sunku, o tada būtų dar sunkiau.
Atsakyti
MDAAAA.... bėgčiau kuo tolyn, nuo tokio vyro schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2014 03 06, 14:24)
Nesuprantu, kur skubat? Santuokos nenutraukus jau puolat į kito glėbį (elgiatės kaip jūsų vyras), o dabar pas vyrą grįžusi apie antrą vaiką svaigstat. Gal susitvarkykit santykius, susigaudykit savo jausmuose ir tada pagalvokit apie dar vieną vaikelį.
Būsimas vaikas jūsų santykių nesutvarkys g.gif

drinks_cheers.gif . ji esa dabar tokiam padeti, kai ir jos vyras. siuo atveju, nereiktu planuot vaiko
Papildyta:
QUOTE(flinstauniuke555 @ 2014 03 06, 14:44)
Dar neskubėk, palauk kol viskas nusistoves , nurims emocijos, tada ramiai ir priimsi sprendimus  4u.gif Ir pati juk sakai kad abejoji ir nepasitiki . Tu turi pati norėti antro vaikelio ir tik tada kai galvosi kad ir viena galetum jais pasirupinti ir dėl to būtum laiminga tada ir gali  nestuke.gif  Bet jei tik dėl to kad vyras nori...  schmoll.gif

vaikelio reikia abiems noret. o ne taip, kad issaugot santykius. nepriris vaikas
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2014 03 06, 14:24)
Nesuprantu, kur skubat? Santuokos nenutraukus jau puolat į kito glėbį (elgiatės kaip jūsų vyras), o dabar pas vyrą grįžusi apie antrą vaiką svaigstat. Gal susitvarkykit santykius, susigaudykit savo jausmuose ir tada pagalvokit apie dar vieną vaikelį.
Būsimas vaikas jūsų santykių nesutvarkys g.gif

tai va, kad jau pas ja buvo kitas ir vyras jaute ta. tik nereikia sakyti, kodel vyras nesake, kad itaria. jus negirdit kas jums sakoma ir apkaltinat paranoja. as ja netikiu
Atsakyti
Pas vyra grizti nereikejo, nieko gero nebus.Kaip ejo i kaire, taip ir eis. O apie antra vaika tai net minties tokios neturi buti.
Atsakyti
Atleiskit, moterys, bet kurioj vietoj pas jus galva yra??? Kokie dar gali būti grįžimai ir kalbos apie antrą vaiką? Mazgote tave laiko, skuduru po kojom, o tu grįžti ryžtiesi pas jį. Ai, ką čia kalbėt be reikalo. Vis tiek padarysi savaip. O paskui verkia tokios-oi, visą gyvenimą mane kankino ir t.t.
Papildyta:
QUOTE(Limcamca @ 2014 03 07, 14:54)
MDAAAA.... bėgčiau kuo tolyn, nuo tokio vyro  schmoll.gif  schmoll.gif


Tai va kai proto turi, tai ir bėgtum. Nekiltų net klausimų tokių.
Atsakyti