Įkraunama...
Įkraunama...

Maisto papildas 4 Femina

Sveikos,

girdėjau, kad yra toks maisto papildas 4 Femina, kuris yra skirtas moterims, naudojančioms kontraceptines tabletes. Man vaistinėje išaiškino, kad jis slopina neigiamą tablečių poveikį, tokį kaip libido sumažėjimą ir t.t.

Tai va man ir pasidarė įdomu, ar bandė kas šį papildą? Ir kokie atsiliepimai apie jį? Norėčiau pabandyti, bet nežinau, ar verta leisti pinigus... g.gif

Daugiau apie papildą:
http://www.vaistai.l...
Atsakyti
as ir labai noreciau isgirst vartojusiu atsiliepimus, nes apie juo raso tai patraukliai smile.gif
Atsakyti
Pati siandien nusipirkau isbandyti:)
Esu viena karta gerus, bet tik viena pakuote ir kazkaip meciau, nes tuo metu ir be ju turejau begale ka gerti.
Man irgi ydomu butu isgirsti nuomones ar kas vartojo ilgesni laika, o jei ne, tai as pasistengsiu parasyti kai pajausiu/nepajausiu pasikeitimu per pora menesiu:)
Atsakyti
Esu gavus dovanų šių vitaminų perkant kt vaistinėje. Na išgėriau,pamiršau gert tiksliai blush2.gif nežinau ar poveikį pajaučiau,nes gavus buvau tik 1mėn. Dabar užmačiau vaistinėse jau pirkti jų ir sudomino g.gif nes tada vaistininkė laaabai rekomendavo man juos. Bet ar ją tikėti g.gif biggrin.gif būtų įdomu išgirsti ginekologo nuomonę apie tai
Atsakyti