Įkraunama...
Įkraunama...

Plepam ir ieškom draugų...

Ieškom draugų... juos randam... ir smagiai plepam!

user posted image

Renkasi mamytės smagiai pakalbėti bet kokia tema  thumbup.gif visos esam draugiškos, kai reikės paguosim ir patarsim console.gif kai reikės ir pabarsim dirol.gif susidraugaujam ir organizuojam "meetukus" gathering.gif


sutrumpinimų paaiškinimas

ex - buvęs
VT - vaiko tėvas
VM - vaiko motina
MB - mano brangusis
BB - būsimas brangusis
Briedis - pretendentas ne tik į tavo širdį bet ir į lovą
PM - pinigų maišas
Bardiūras – vyras, kuris klaidingai mano, kad jis tau reikalingas
Zviozda - apie kurią loja kalės
AA – nekomentuosim, bet svarbu KĄ NORS liurlinti jei nori būti AA


Atsakyti
Sveikos. Nuskriaudė šian manę verysad.gif nepataikė normaliai į veną, bet galiu pakentėti, kad tik greičiau pagydytų.
QUOTE(Wonder Woman @ 2014 03 10, 12:35)
ko čia išsipisinėji?!

Geras blink.gif apakau. Fuuuu
QUOTE(Flika @ 2014 03 10, 15:58)
kovo 14 d. meet'ukas

Aš tai prisimenu, kad Rotušės a. reikės būti.
Parašyk man savo tel.nr. į AŽ, o tai blūdysiu ratais smile.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif ,o as siandien suplanavau savo vaiku ateiti, na bent jau iki 12 klases lotuliukas.gif

o buvo taip, penktadieni sulaukiau skambucio is tv kurioj seniai seniai, dar pries vaikus ir laikrasti dirbau, regionine, ciut ne dvesianti, pasiule man siandien chalturke - prisimenant senus laikus padarau reportaza/reklama panevezio menu mokyklai, kuri buvo paversta i menu gimnazija - t.y. toks pat statusas kaip ciurlionkes. nuvaziavom siandien su operatorium ir pataikem tiesiai i baleto klase wub.gif po to koncertas pora kartu kol operatorius kadrus gaude pasnekejau su pavaduotojom, nu ka, priima nuo 6 metu, vidurinis su meniniu ar muzikiniu priedu, daug visokios uzklasines vaiklos - tme tarpe ir baletas. kadangi as arba savo vaikus perdaug vertinu,arba jie is tisu siam bei tam gabus - didzioji klausa turi, mazoji bent jau lanksti (mes su mam issiziojom kai ji sau prie galvos koja pasikele ir dar juokesi kad sesei neiseina), o kazkokiu meniniu gabumu vaikas turi turet, kaip bebutu, as daile baigus, tevas kad ir koks lopas bet gitara groja gerai, balsas geras, turi gi vaikai ir meYnYkai but, sakiau vesiu as jas i ta gimnazija ax.gif jei tik meniniu gabumu testa islaikys zinoma
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Medėja25 @ 2014 03 10, 18:06)

Aš tai prisimenu, kad Rotušės a. reikės būti.
Parašyk man savo tel.nr. į AŽ, o tai blūdysiu ratais smile.gif

Parašysiu, tik labai tikiuos, kad išeis ateiti..
Atsakyti
QUOTE(Flika @ 2014 03 10, 20:57)
Parašysiu, tik labai tikiuos, kad išeis ateiti..

Išsisaugojau. Pavyks, jei pasveiksiu mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos, kaip sutiksite svente?

as bandysiu virsuje paremontuoti, rodys daug animaciniu filmu, ora zada nebloga, gal turesiu laiko prieiti, nes reikia ten esancias dvi lovas perkelti i kita vieta (jos isardytos ir sukrautos i kruva kaip tik toje vietoje, kur reikia pradeti remonta doh.gif tada pradesiu statyti pertvaras, ju reikia kad viename kambaryje, tiksliau antro auksto hole galima butu grindis pataisyti, matavau, tik puse namo tepasiekiau pamatuoti o nuolydis jau 3cm, tai per visa ilgi bus apie 6 doh.gif kai islyginsiu grindis, desiu juodgrindes ir tada jau galima bus vedzioti elektra ir galvoti apie sienu apkalima gipsu. mano tikslas siemet pasidaryti ta hola butinai ir butu gerai dar viena kambari salia (planuose tai butu mano kambarys) arba viena kambari priestate. mano mezgimo masina stovi bergzdzia, nes reikia ja sureguliuoti, paciai neisejo, deja, pradejo dar baisiau dirbti, teks meistra kviesti, bet nera prasmes, kol neparengiau sau studijos/kabineto, tai jau norejau pernai padaryti, bet finansai uzsirauke doh.gif .... mama sake jei jie susireguliuos savo finansus, gal siemet man prisides prie pirmo auksto grindu betonavimo, tada teks pamirsti apie kitus remontus... ech ir kur tas mano melejonas? lotuliukas.gif

dr toks klausimas toms kuriu vaikai su maniskem to pat amziaus. vaikai jusu neklausia kada atsirasite sau meile? man merginos pradejo auiskinti, kad man reikia atsirasti savo meile, kuri mane buciuotu ir jom saldainius pirktu. anot vyresniosios jis turetu buti elektrikas, kad man nereiktu zmogaus samdyti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir sumastyk tu man taip doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julioske: 10 kovo 2014 - 20:59
QUOTE(julioske @ 2014 03 10, 21:56)

Mama nesupranta, tai mergytės paaiškins. Šaunuolės thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Medėja25 @ 2014 03 10, 20:38)
Išsisaugojau. Pavyks, jei pasveiksiu mirksiukas.gif

biggrin.gif Aš apie save kalbėjau biggrin.gif
Jei nerasiu kam mažiuką iškišti, tai neateisiu, nes su juo tai tikrai neisiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(julioske @ 2014 03 10, 20:56)

dr toks klausimas toms kuriu vaikai su maniskem to pat amziaus. vaikai jusu neklausia kada atsirasite sau meile?



Klausia, klausia smile.gif net ne manes tiesiogiai, nes kazkaip esu isaiskinus kad na nera ir nebus smile.gif bet su seneliais pasibedavoja smile.gif kad vat gerai butu...
Atsakyti
QUOTE(Flika @ 2014 03 10, 22:57)
biggrin.gif Aš apie save kalbėjau  biggrin.gif
Jei nerasiu kam mažiuką iškišti, tai neateisiu, nes su juo tai tikrai neisiu  schmoll.gif

Kodėl tu taip negatyviai nusiteikusi? blush2.gif pankas irgi nėra išramiųjų, tačiau stengiuosi jį kaip įmanoma rečiau palikti - kaip kitaip išmoks elgtis "viešumoje", jei bandysi išvengti tokių situacijų. Dar suprasčiau jei rinktųsi tik mamytės vyno pagurkšnoti ir pašokti, bet dabar juk bus vaikučių! mirksiukas.gif susitvarkysit irnesakyk.gif

Julioske, užskaitau vaikų auklėjimo programą ir remontus thumbup.gif tik nepervark. Kaip mergaičių sveikata?

Medėja, brangioji, tu irgi sveik 4u.gif

Aš noriu savaitgalio SPA...tik reikia pirma svorį numesti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Wonder Woman @ 2014 03 11, 01:17)
Kodėl tu taip negatyviai nusiteikusi?  blush2.gif pankas irgi nėra išramiųjų, tačiau stengiuosi jį kaip įmanoma rečiau palikti - kaip kitaip išmoks elgtis "viešumoje", jei bandysi išvengti tokių situacijų. Dar suprasčiau jei rinktųsi tik mamytės vyno pagurkšnoti ir pašokti, bet dabar juk bus vaikučių!  mirksiukas.gif  susitvarkysit  irnesakyk.gif

Julioske, užskaitau vaikų auklėjimo programą ir remontus  thumbup.gif  tik nepervark. Kaip mergaičių sveikata?

Medėja, brangioji, tu irgi sveik  4u.gif

Aš noriu savaitgalio SPA...tik reikia pirma svorį numesti  blush2.gif

visiskai sutinku drinks_cheers.gif as visur kaip cigone su savo vaikais, net i metalo koncertus, vaikas juk turi susipazinti su pasauliu, o kaip kitaip jei ne su mamos pagalba? taip geriau nei kieme is neaisku ko susidarytu nuomone apie vertybes, elgesi zmonese ir t.t.

apie remonta, tai dar su chalatu vaikstau doh.gif bet jau pabaigiau, einu rengtis lotuliukas.gif kazkokia tinginio diena. merginos kaip ir sveikos, tik mazoji vis dar pasiusioja i kelnes tai vakar ant smelio sededama sugebejo prisislapinti ir namo atejo saltu uzpakaliu... siandien uzkimusi... nezinau ko gero reiktu susirupinti, juk jau 3 metai, o i kelnes vis prisimena padaryt, t.y. buna pora menesio ok, ir tada koks menesio vel i kelnes siusioja doh.gif

tai manau nueisi i spa, nueisi i sauna, masaziuka tikslini pasidarysi ir nukris tau tie kg, juk zmones ir del to i spa eina
Atsakyti
Sveikos,

Na, Jūs elgiatės kaip Jums atrodo, aš elgiuos kaip man atrodo tinkama wink.gif
Neprivalau visur tasyti su savim vaiko, o be to ir nenoriu, noriu ir atskirai nuo jo pabūti..Bet kiekviena auklėjam, prižiūrim pro savo matymo prizmę..
Neuždarius aš jo namie, į viešumą einam kiekvieną dieną biggrin.gif
Atsakyti