Įkraunama...
Įkraunama...

Sportuojame namuose toliau

QUOTE(Mitsouko @ 2014 03 10, 22:36)
Na aš irgi manau,kad kris,ką darysi...Prieš kokius metus su puse apimtys buvo 86-63-90,tai matyt viskas kaip paaugo,viskas ir sumažės rolleyes.gif

Nors teoriškai mąstant, jei numeti riebalų nuo pvz užpakaliuko, bet užsiaugini raumenis,gal galima ir panašias apimtis išlaikyti g.gif

Ant siknos raumenu greit neuzsiauginsi, cia ne keletos menesiu darbas .. smile.gif
Atsakyti
Tai ir gerai bigsmile.gif
As planuoju visa gyvenima sportuoti showoff.gif
Atsakyti
Sveikos damos 4u.gif Jungiuosi ir vėl pas jus, gal dažniau užsuksiu. Per itin trumpą laiką dėl sutrikusių hormonų priaugau 17kg (per nepilnus 4 mėnesius). Baisus jausmas kai kasdien lipi ant svarstyklių ir matai tik kylančius skaičius, nors greibiausi visokių priemonių: ir sportavau, ir dietos laikiausi, ir maitintis sveikai stengiausi, rezultatas - pliusas. Išsityriau visą sveikatą, mistika, bet esu sveika kaip ridikas, išskyrus sutrikusias mėnesines, kurias tvarkausi kontraceptinėmis. Nusispjoviau į gydytojus ir užsirašiau į sporto klubą. Visą vasarį prasilankiau, pasiekimas per 3 savaites, kad svoris nustojo kilti thumbup.gif O per paskutinę savaitę nežymiai sumažėjo skaičiukai. Ir atsitiko taip, kad teko išvykti užsienin trejetui mėnesių. Grįžau prie savo seno gero ir nepamainomo insanity wub.gif Vakar pradėjau antrą savaitę, po treniruotės darau 3x12 atsilenkimų gulint ant pilvo +abs 1 level. Noriu susigrąžinti formas ax.gif
Laukiu šiltesnių dienų, dabar labai vėjuota ir vėsu, paleisiu kojas į darbą wub.gif
Atsakyti
Vasara geras ženklas nors tai, kad priaugtas svoris krenta, nes pažįstu keletą moterų, kurioms dėl hormonų priaugus svorio jisai niekaip nekrenta unsure.gif
O kiek laiko darot Insanity? O gal jau keletą kartų visą programą praėjot? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vasara_ @ 2014 03 12, 14:10)

Laukiu šiltesnių dienų, dabar labai vėjuota ir vėsu, paleisiu kojas į darbą wub.gif



nieko tas oras nebaisus, bet jau buvo iki siol, penktadieni subjurs, o siaip buvo - yra puikus, as begiojau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ixora @ 2014 03 12, 15:05)
Vasara geras ženklas nors tai, kad priaugtas svoris krenta, nes pažįstu keletą moterų, kurioms dėl hormonų priaugus svorio jisai niekaip nekrenta  unsure.gif
O kiek laiko darot Insanity? O gal jau keletą kartų visą programą praėjot?  smile.gif

Prašau tu 4u.gif Na man ne skydliaukė, tai gal kitaip ir tvarkosi g.gif Dabar geriu KT, kad ciklas susireguliuotų, labai norėčiau jas mesti, nes įtariu, kad jos skatina apetitą. Kaip magnetas prie maisto traukia...
Insanity darau trečią kartą. Iš jų baigiau patį pirmą (beje čia dalyvavau diskusijose tuo metu) pernai pavasarį. Antrą kartą dariau spalį, kai svoris kilo. Per dvi savaites priaugau 4kg, tai mečiau. O dabar pradėjau antrą programos savaitę, viskas dar priešakyje, mesti nesiruošiu smile.gif

QUOTE(Laukinė prerija @ 2014 03 12, 15:28)
nieko tas oras nebaisus, bet jau buvo iki siol, penktadieni subjurs, o siaip buvo - yra puikus, as begiojau mirksiukas.gif

Būčiau Lietuvoj tai neabejodama bėgčiau, bet čia neįsidėjau tinkamų drabužių, bijau peršalti, jau užteko pasivaikščioti su 38,5 temperatūra dvi dienas sėdėjau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vasara_ @ 2014 03 12, 17:14)
Prašau tu 4u.gif Na man ne skydliaukė, tai gal kitaip ir tvarkosi g.gif Dabar geriu KT, kad ciklas susireguliuotų, labai norėčiau jas mesti, nes įtariu, kad jos skatina apetitą. Kaip magnetas prie maisto traukia...




KT gali kelti svori tikrai, ypac vadinamas "vandens" svoris, su KT kažkada buvo 10 kg užsiridenusi, mečiau jas ir svoris pamažu pats nukrito. Čia senai buvo.
Atsakyti
QUOTE(Laukinė prerija @ 2014 03 12, 16:34)
KT gali kelti svori tikrai, ypac vadinamas "vandens" svoris, su KT kažkada buvo 10 kg užsiridenusi, mečiau jas ir svoris pamažu pats nukrito. Čia senai buvo.

Ir tos naujos kartos? Aš tas pačias visus 5 metus buvau gėrusi ir pavyko begeriant svorio numesti. Padariau pusantrų metų pertrauką ir va, vėl teko prie jų grįžti, kad ciklas susireguliuotų, tai specialiai prašiau, kad tas pačias išrašytų, nes žinojau, kad jos man tinka g.gif Mesčiau tikriausiai jau dabar jeigu būčiau Lietuvoj, o kai pasikeitė vieta tai bijau, kad vėl nedingtų, tai dar porą mėnesių teks vartoti jas.
Atsakyti
Gal patartumėt ką nors gero apatinei kūno daliai sustiprinti? (kokių įdomių ir patikrintų mankštų biggrin.gif ) Tiek laiko sportuoju, o kojos vistiek tokios blaaaaah blink.gif Tik ne bėgiojimą unsure.gif
Atsakyti
Man nuo dviračio vasarą buvo šlaunys labai padailėjusios, per dieną po 20-30km numindavau. Žinoma nekasdien smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasara_: 12 kovo 2014 - 17:44
O gal kokią programą darėt, kur nereikėjo pašalinės įrangos? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ixora @ 2014 03 12, 17:35)
Gal patartumėt ką nors gero apatinei kūno daliai sustiprinti? (kokių įdomių ir patikrintų mankštų biggrin.gif ) Tiek laiko sportuoju, o kojos vistiek tokios blaaaaah  blink.gif Tik ne bėgiojimą  unsure.gif


Nezinau, ar bandei tuos oldskulinius 8 min legs ir 8 min buns, man jie neblogi atrodo.
Arba gal koki squats challenge reikia isbandyti? 4u.gif
Atsakyti