Įkraunama...
Įkraunama...

Sportuojame namuose toliau

Pasidalinsiu,man rodos, gera treniruote
Kim Kardashian Butt Workout

Artimiausiu metu bus išbandyta bigsmile.gif

gal kuri jau bandėte?
Bent peržiūrėjus,atrodo, nemažai krūvio.

Ir kaip suprantu pritūpimai su plačiai pastatytomis kojomis skirti užpakaliui, o pečių plotyje daugiau kojoms?
Atsakyti
Siandien vel neisjo normaliai pasportuot... Insanity laiko nebeliko, tai padariau bent kelis pratimukus pilvui ir dar rankas pamankstinau ax.gif

Kazka reiks sugalvot, nes jauciu artimiausiu metu neturesiu itin daug laiko sportuot. Nezinau net ar pavyks uzbaikt insanity g.gif Lieka laikas nebent kai vaikas pietu miega (max 1 val.) arba tada kokia 11 val. vakare tik. Nervina mane tokie dalykai doh.gif
Atsakyti
Pas mus šiandien lyja visą dieną. Padariau 30 dienų iššūkį, 100 atsispaudimų iššūkį ir pusę insanity treniruotės. Dienos eigoj iš LT namų pasikė nemaloni žinia, įsiskaudo galvą, pradėjo pykint, tai teko nutraukti treniruotę... Tikiuosi rytoj bus produktyvesnė diena. Galvoju apsivalyt organizmą, pasidaryt iškrovos dieną. Pasiskaičiau, kad rekomenduojama norma 200gr, o gal kuri numatot ar čia jau išvirtos košės ar sausų dribsnių? g.gif
Atsakyti
Turetu but sausu, nes 100 gr sausu yra 350 kcal, 200 gr - 700 kcal. Tai jau tas pats pats minimumas ka zmogus per diena turetu gaut.
Atsakyti
Ačiū gitulia 4u.gif Kaip tik paskaičiavau kad kas rytą suvalgau 42g košės biggrin.gif
Atsakyti
Aš jau po šiandieninės treniruotės. Iš po vakarykščio bėgimo jaučiu visą kūną thumbup.gif
Labai smagu, kad savo entuziazmu užkrėčiau ir MB. Anksčiau net kažkaip nesmagu būdavo sportuot, jei nebūdavau viena namie (gyvenam 1 kambario bute), bet dabar kai jis prie manęs prisijungia, tai jokių problemų biggrin.gif
Atsakyti
Aš po lanko, pasukau 40min, vakare bus treniruotė. Po pusryčių pagalvojau, kad visgi iškrovos dienos nedarysiu, nesinori susijaukti sporto grafiko, geriau palauksiu laisvos dienos, kai nereiks sportuoti ax.gif
Atsakyti
Pasimatavau,per savaitę -1cm nuo liemens wub.gif
nuo klubų ir krūtinės irgi po 1cm doh.gif biggrin.gif
spėju koks kilogramas nukrito,gal ir gerai,pilvo raumenys labiau matysis rolleyes.gif
Papildyta:
Vasara, o kam tau reikalinga iškrovos diena?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mitsouko: 07 balandžio 2014 - 13:18
QUOTE(Mitsouko @ 2014 04 07, 13:19)
Pasimatavau,per savaitę -1cm nuo liemens  wub.gif
nuo klubų ir krūtinės irgi po 1cm doh.gif  biggrin.gif
spėju koks kilogramas nukrito,gal ir gerai,pilvo raumenys labiau matysis rolleyes.gif
Papildyta:
Vasara, o kam tau reikalinga iškrovos diena?

Kaip fainiai 4u.gif Aš savaitės gale darysiu antrą foto, žiūrėsiu ar juda bent į kokią pusę ar ne, nors realiai visiškai nieko nejaučiu g.gif
Jaučiuosi nuolat apsunkusi, tokia pilna, maistas skrandy stovi. Sakau gal paslaugą sau pasidaryčiau, nesu anksčiau to dariusi blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, noriu prisijungt ir as. padekit nuspresti, ar verta pirkti? kuri pirkti? kaip manot ar bus taip veiksminga kaip kalbama? smile.gif http://www.zemakaina...s-abs-round-pro
http://www.topshop.l...eniruoklis.html
Atsakyti
QUOTE(Rusiukeee @ 2014 04 07, 14:54)
Sveikos merginos, noriu prisijungt ir as. padekit nuspresti, ar verta pirkti? kuri pirkti? kaip manot ar bus taip veiksminga kaip kalbama?  smile.gif http://www.zemakaina...s-abs-round-pro
http://www.topshop.l...eniruoklis.html

Prašom jungtis 4u.gif Man tie treniruokliai neįprastai brangūs ir kiek teko skaityti, tai dažniausiai atlieka džiovyklės funkciją. Gal pirma be jų reiktų bandyti atrasti mėgiamą sritį, o po kiek laiko papildyti savo "amuniciją"? Čia tik mano asmeninės įžvalgos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vasara_ @ 2014 04 07, 16:30)
Prašom jungtis 4u.gif Man tie treniruokliai neįprastai brangūs ir kiek teko skaityti, tai dažniausiai atlieka džiovyklės funkciją. Gal pirma be jų reiktų bandyti atrasti mėgiamą sritį, o po kiek laiko papildyti savo "amuniciją"? Čia tik mano asmeninės įžvalgos ax.gif



Džiovyklės funkciją? plačiau biggrin.gif as manau, kad tas iš žemakaina.lt veiksmingas. Pati noriu numesti riebaliukus nuo pilvo, galvoju ar veiksmingas
Atsakyti