Įkraunama...
Įkraunama...

Kūno korekcija su proshock ice aparatu

QUOTE(ditamo @ 2014 03 29, 00:13)
nusipirkau isbandymui pora proceduru ! labaaaaai laukiu !


Idomu kiek jum sumazes smile.gif as dar uzsirasiau kitai savaitei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajurveida @ 2014 04 03, 11:09)
Idomu kiek jum sumazes smile.gif as dar uzsirasiau kitai savaitei smile.gif

Gal galite pakomentuoti rezultatus? Ar verta demesio procedura?
Atsakyti
sveikos, kokie rezultatai kurios darosi?
Atsakyti
darausi šlaunims, po pirmos proceduros apimtys is tiesu sumazejo ~1cm. bet mane vargina ne tiek apimtys kiek celiulitas ir lokalios sankaupos ties keliais. jau buvau antroje proceduroje ir tikrai matau teigiamus pokycius. Aisku nera labai ryskus, bet dar laukia maziausiai 2 proceduros, ziuresim kaip tada bus.
Atsakyti
QUOTE(Lambi @ 2014 05 31, 09:27)
darausi šlaunims, po pirmos proceduros apimtys is tiesu sumazejo ~1cm. bet mane vargina ne tiek apimtys kiek celiulitas ir lokalios sankaupos ties keliais. jau buvau antroje proceduroje ir tikrai matau teigiamus pokycius. Aisku nera labai ryskus, bet dar laukia maziausiai 2 proceduros, ziuresim kaip tada bus.

Ar sia procefura daro kaune kazkur?prasau parasykite man i az
Atsakyti
Merginos, visai cia ne reklama smile.gif o tai apie ka jus kalbat, t.y. apie procedura klaipedoj, ju yra ir vilniuje, tai cia jos visai skiriasi smile.gif dariau as ir tokia. ten tik salde, ir salde -15 laipsniu. ir viskas. o cia vilniuje, saldo iki -5 maximum, po to su kitu zondu dirba. ir rezultatais as esu tikrai patenkinta.
Atsakyti
Sveikos,
Is karto pasakau,kad atejau cia ieksoti informacijos ir jusu paciu patyrimu ir nesiruosiu daryti jokios reklamos.
Balandzio menesiui uzsirasiau siai procedurai,noriu padailinti apatine pilvuko dali,po to sektu celiulito naikinimas ir riebaliuku naikinimas ties keliais.
Man paaiskino,kad reikes dvieju proceduru vienai vietai. Pirma procedura,kaip jau minejau, balandzio menesi,po 3 men. pertraukos reiktu pakartoti ir viskas. Vienos proceduros kaina 150 Euru. Sako,kad toj vietoj tie riebaliukai daugiau ir nesikaus,zinoma, nereiketu perlenkti lazdos ir nepradeti kapoti po kelis kepsnius i diena.
Tiesa,saldoma bus kiek pamenu iki max -2 laipsniu ir taip reiktu guleti kazkur 1val., visa procedura uztrunka kazkur 1,5-2val.
Buciau labai dekinga jei pasidalintumete savo patirtimi,kas daretis,kaip jauciates ar tai tikrai veiksminga? Man apimtis reiktu sumazinti kazkur 2-3cm maksimum.
Atsakyti
Sveiki,

pries kuri laika rasiau, kad dziaugiuosi rezultatais, taciau dabar galvoju, kad ta procedura man pridare daugiau zalos nei naudos. Gal mano tikslas buvo kitoks- esmine problema buvo celiulitas, o ne apimtys, tiesiog norejau lygesnes odos, o + - 2 cm dar tik pagerintu situacija. Deja celiulito nesumazejo, o to -1 cm tikrai nesijaucia. Maza to, pries kuri laika pastebejau, kad ant vienos slaunies vietomis atsirado kazkokios duobes, net i galva nebuvo shoke kad tai galejo buti del saldymo. Taciau nuejau pas plastikos chirurga (nes proshockas neishsprende problemos), tai jam is karto kilo klausimas, ka dariausi ir is kur tie netolygumai.. o po to morala atskaite, kad prisidariau nesamoniu visokiu su tais saldymais, neaisku ar pavyks islyginti doh.gif Nedarau antireklamos, pilvo srityje nieko nesidariau, bet manau paprasti masazai daugiau naudos atnestu, taip elgciausi grazinus laika atgal.
Atsakyti
Na as irgi labiau ta celiulita panaikinti noriu,nei apimtis sumazinti,tik kiek bandziau masazuoti,sportuoti,nesigaudavo, todel norejau paplokstinti pilvuko apacia ir sumazinti celiulita,kazkaip nelabai randu info del neigiamu padariniu,o taip noretusi rasti dagiau pasisakymu is tu kurios jau daresi sia procedura blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lambi @ 2015 03 09, 19:57)
Sveiki,
pries kuri laika rasiau, kad dziaugiuosi rezultatais, taciau dabar galvoju, kad ta procedura man pridare daugiau zalos nei naudos. Gal mano tikslas buvo kitoks- esmine problema buvo celiulitas, o ne apimtys, tiesiog norejau lygesnes odos, o + - 2 cm dar tik pagerintu situacija.  Deja celiulito nesumazejo, o to -1 cm tikrai nesijaucia. Maza to, pries kuri laika pastebejau, kad ant vienos slaunies vietomis atsirado kazkokios duobes, net i galva nebuvo shoke kad tai galejo buti del saldymo. Taciau nuejau pas plastikos chirurga (nes proshockas neishsprende problemos), tai jam is karto kilo klausimas, ka dariausi ir is kur tie netolygumai.. o po to morala atskaite, kad prisidariau nesamoniu visokiu su tais saldymais, neaisku ar pavyks islyginti  doh.gif Nedarau antireklamos, pilvo srityje nieko nesidariau, bet manau paprasti masazai daugiau naudos atnestu, taip elgciausi grazinus laika atgal.

doh.gif doh.gif doh.gif
O labai idomu kaip chirurgas pakomentavo šį būdą iš medicinos pusės (pliusai, minusai), kodėl jam iškarto kylo toks įtarimas ir aplamai ką jie siūlo kaip atsikratyti riebaliukų g.gif ...
QUOTE(Mulana @ 2015 03 08, 14:54)
Sako,kad toj vietoj tie riebaliukai daugiau ir nesikaus,zinoma, nereiketu perlenkti lazdos ir nepradeti kapoti po kelis kepsnius i diena.
Buciau labai dekinga jei pasidalintumete savo patirtimi,kas daretis,kaip jauciates ar tai tikrai veiksminga? Man apimtis reiktu sumazinti kazkur 2-3cm maksimum.

Aš neturiu patirties šioje procedūroje, bet jei jums reikia sumažinti tik apie 3 cm, manau tikrai nevertėtų ieškoti tokių kordinalių procedūrų (bent jau man atrodo ji nepatikima).
Aš siūlyčiau pabandyti kavitaciją derinant su liposažu, būtent liposažas skirtas celiulitui mažinti. Ir be abejo sveikas neriebus maistas ir nors minimum sporto.
Atsakyti
[quote=viktoshka,2015 03 10, 10:45]
doh.gif doh.gif doh.gif
O labai idomu kaip chirurgas pakomentavo šį būdą iš medicinos pusės (pliusai, minusai), kodėl jam iškarto kylo toks įtarimas ir aplamai ką jie siūlo kaip atsikratyti riebaliukų g.gif ...

su pora chirurgu teko susidurti, tai vienas tik is nuogirdu girdejo apie saldymus (jo deka ten ir nuklydau, siule pradziai ismeginti neinvazinius metodus), o kuris isbare, tai rodos net nebuvo girdejes. is pradziu sake, kad jau dariausi operacija, ale is kur tie netolygumai, bet kadangi dariausi tik proshoka, tam ir suverte kalte. as nerekomenduociau sios proceduros, geriau kokie ivyniojimai ar masazai. bent jau man riebalu sankaupu ties keliais nepanaikino, maza to virs vieno kelio atsirado negili duobe ir dar slaunies virsuje idubimas, kur net riebalu sankaupu dideliu nera. Celiulitas koks buvo toks ir yra. o pagal rubus nesijaucia tie pora cm, turbut sugrize:) kaip atsikratyt riebalu? Jei lokalios sankaupos, tik chirurginiu budu, o jei seip suplonet-dieta 80% ir sportas 20%, nieko cia naujo neisrasi. Ant saves ismeginta, tik kad nesigauna ilgai draugauti su tom dietom..
Atsakyti
Merginos, o gal yra bandziusiu ar girdejusiu realiu atsiliepimu apie ta smugine bangu terapija, bet be jokiu saldymu? Pvz http://www.eastislan...as-celiulitas-1
http://jaunatvesnama...-gydymo-metodas

Teiravausi east island, tai trukme 1,5 val (uzpakalis, slaunys), o jaunatves namai raso 20 min., plius derint su masazais. Maciau ir Egle+ turi kazkoki aparata, skambinausi klausti, tai absoliuciai nieko negalejo pakomentuoti, tik kaina pasake.

Noriu kazko tikrai efektyvaus, nezinau kokia procedura rinktis..
Atsakyti