Įkraunama...
Įkraunama...

Pertrauka tarp kontraceptinių tablečių naudojimo

Sveikos,

naudoju kontraceptines tabletes jau apie 2,5 metų. Viskas gerai, bet pradėjau jausti pašalinius poveikius, tokius kaip libido sumažėjimą bei sausumą.. Galvoju padaryti pertrauką, kad organizmas atsigautų. Kaip manote, kiek laiko ta pertrauka turėtų trukti? kelis mėnesius? pusmetį? unsure.gif
Atsakyti
Aš siūlyčiau apskritai mesti iš galvos KT, nes apart jūsų išvardintų šalutinių poveikių jos žymiai labiau žaloja moters organizmą, ko dabar taip greit nepastebėsit, bet pasireikš (nors neprivalo, ne visoms tas taikytina) vėliau.
Atsakyti
QUOTE(unde. @ 2014 03 22, 13:45)
Aš siūlyčiau apskritai mesti iš galvos KT, nes apart jūsų išvardintų šalutinių poveikių jos žymiai labiau žaloja moters organizmą, ko dabar taip greit nepastebėsit, bet pasireikš (nors neprivalo, ne visoms tas taikytina) vėliau.

Ačiū, pagalvosiu. Tik klausimas buvo ne toks. Priežasčių naudoti KT aš turiu savų.
Atsakyti
QUOTE(Top_Secret @ 2014 03 22, 13:48)
Ačiū, pagalvosiu. Tik klausimas buvo ne toks. Priežasčių naudoti KT aš turiu savų.

KT yra vaistas ir jų naudojimą geriau aptarti su savo ginekologu, Jų yra įvairių įvairausių dabar, gal jums netiko pirmieji ir parinks pabandyti kitus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(unde. @ 2014 03 24, 09:30)
KT yra vaistas ir jų naudojimą geriau aptarti su savo ginekologu, Jų yra įvairių įvairausių dabar, gal jums netiko pirmieji ir parinks pabandyti kitus mirksiukas.gif

Tai va, kad neturiu galimybės šiuo metu to padaryti biggrin.gif
Atsakyti
draugei pasireiškė šalutinis povekis - po kelių metų hormoninio žiedo ėmė kraujuoti. ginekologė liepė padaryti kelių mėnesių pertrauką. ji padarė 6mėn ir dėl to, anot ginekologų, neteko kiaušidės. sintetiniai hormonai išderino jos endokrininę sistemą, be jų ūmiai susiformavo ir susisuko cista, žuvo kiaušidė, ištiko skausmo priepuuolis, operavo.

iki hormonų vartojimo ji buvo visiškai sveika ir vaisinga moteris..


žodžiu, nutraukit atsargiai stebint medikams
Atsakyti
As po 5 metu vartojimo irgi meciau, dabar neismanau, ka naudoti, nes prezervatyvai netenkina.. verysad.gif Galvoju detis Mirena.
Atsakyti
QUOTE(Anaksunamun @ 2014 03 25, 17:30)
As po 5 metu vartojimo irgi meciau, dabar neismanau, ka naudoti, nes prezervatyvai netenkina..  verysad.gif  Galvoju detis Mirena.

Va va, kad tabletės yra labai patogus reikalas smile.gif
Atsakyti
Snekejau su keletu gydytoju sita tema, tai baisiu yra salutiniu poveikiu. Vienas pavojingiausiu - padidinta ivairiu kraujagysliu trombozes rizika. Taip pat pasakojo gydytoja apie atveji, kai moteriai buvo daugybines hemoragijos smegenyse vien del kontraceptiku... Tai as rekomenduociau net nepradeti su tabletemis wink.gif
Atsakyti
Kas kiek laiko darot pertrauka KT vartojant? jau kazkur 2,5m nedariau jokios pertraukos, gal jau laikas butu ? g.gif jokiu salutiniu efektu nepastebejau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karamel'e @ 2014 03 31, 16:36)
Kas kiek laiko darot pertrauka KT vartojant? jau kazkur 2,5m nedariau jokios pertraukos, gal jau laikas butu ? g.gif  jokiu salutiniu efektu nepastebejau  4u.gif

Aš irgi panašiai, tai va dabar darysiu jau pertrauką. kaip tik baigiau pakuotę, bent porą mėnesių bandysiu ištempt...
Atsakyti
QUOTE(Top_Secret @ 2014 03 31, 17:22)
Aš irgi panašiai, tai va dabar darysiu jau pertrauką. kaip tik baigiau pakuotę, bent porą mėnesių bandysiu ištempt...

o kas kiek laiko yra rekomenduojama daryti pertraukas ir kokio ilgio jos turetu buti? g.gif
Atsakyti