Įkraunama...
Įkraunama...

IVF Ispanijoje

Labas rytas 4u.gif Kiek ieskojau SM minimaliai atsiliepimu apie IVF Ispanijoje, nors pagal statistika Europoje Ispanija - populiariausia nevaisingu poru kryptis blink.gif smile.gif Galbut yra nariu , kas galetu pasidalinti patirtimi, atsiliepimais 4u.gif 4u.gif
Buciau labai dekinga 4u.gif

Kol kas du didelius pliusus matau tuos pacius kaip ir Turkijos Memorial - daromas PGD (Preimplantation genetic diagnosis) ir tuo paciu IVF butu "atsipalaidavimo zonoje`' atostogu metu smile.gif)) Taip pat daro mums taip reikalinga IMSI ( morfologijos niekaip nepagerinome)

Atsakyti
QUOTE(Edena @ 2014 03 26, 09:32)
daromas PGD (Preimplantation genetic diagnosis)

Dziagiuos, kad seimos iesko alternatyvu 4u.gif

o kodel jums reikia PGD?
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2014 03 26, 09:15)
Dziagiuos, kad seimos iesko alternatyvu 4u.gif

o kodel jums reikia PGD?

Na taip, tik labai jau mazai informacijos apie sia procedura Ispanijoje 4u.gif Na po pirmojo vizito priimsim sprendima darytis ivf ten, butinai reikes visa informacija aprasyti, galbut bus bent kazkam po musu naudinga 4u.gif

O pgd - kadangi musu morfologija apie 4 % tik normaliu formu, pergyvenu kaip bus uzsimezgus embrionui ir is tu 4% ale normaliu formu ( visko turim labai mazai turte) nepatikima ir atrodo embriono kokybe, aisku dar su gydytoju apie tai nekalbejome, bet kiek skaiciau, man tai atrodo naudingas dalykas, kuri taiko dauguma saliu, isskyrus LT ir Latvija. O kad yra tokia galimybe nustatyti iskart embriono genetika ir ar nebus pvz. persileidimas ( kas yra didesne tikimybe nei paprastai pastojus) ir pan. aisku 100% neapsisaugosi, bet jei yra galimybe reikia naudotis g.gif Na kaip minejau, tai mano pasvarstymai, be abejo bus galutinis sprendimas priimtas su gydytoju. doctor.gif
Atsakyti
QUOTE(Edena @ 2014 03 26, 22:53)
O pgd - kadangi musu morfologija apie 4 % tik normaliu formu, pergyvenu kaip bus uzsimezgus embrionui ir is tu 4% ale normaliu formu ( visko turim labai mazai turte) nepatikima ir atrodo embriono kokybe,

manau kad siuo atveju pakaktu IMSI g.gif juk ten atrinks tikrai pacius paciausius is tu 4%, nes reik tik keliu mirksiukas.gif
ar jau bandet IVF ir zinot kad embrionai silpni, fragmentuoti?
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2014 03 26, 22:04)
manau kad siuo atveju pakaktu IMSI  g.gif juk ten atrinks tikrai pacius paciausius is tu 4%, nes reik tik keliu  mirksiukas.gif
ar jau bandet IVF ir zinot kad embrionai silpni, fragmentuoti?

Dar nebandeme, gal del to ir ta baime tokia, kad norisi kad pavyktu is pirmo karto blush2.gif ax.gif Galbut ir Imsi pakaks, bet idomus toks dalykas kad PGD visose klinikose taiko, o IMSI tik vienetai ir ten kurios taiko, viena tame regione tik atsirinkau, tai del to man keista, kodel ji mazai naudoja... g.gif
Atsakyti
Sveiki,
Gal bus idomu,cia klinika ji gavo apdovanojima kaip sekmingiausiai dirbanti,tipo pasieke daugiausia rezultatu. Ten galima susirasyti su jais ir anglu ir net rusu kalbomis.Be to,jie grazina pinigus jei nepasiseka ivf,jei neklystu jei tris kart nepasiseka grazina suma. Daugiau jau reik dometis.Turi jie ir embrioskopa,taiko IMSI,daro PGD ir t.t.gal idomu bus 4u.gif
http://www.instituto...es/3-15/videos/
Svarbiausia kad pasisektu visoms 4u.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrodite69 @ 2014 03 28, 14:17)
Sveiki,
Gal bus idomu,cia klinika ji gavo apdovanojima kaip sekmingiausiai dirbanti,tipo pasieke daugiausia rezultatu. Ten galima susirasyti su jais ir anglu ir net rusu kalbomis.Be to,jie grazina pinigus jei nepasiseka ivf,jei neklystu jei tris kart nepasiseka grazina suma. Daugiau jau reik dometis.Turi jie ir embrioskopa,taiko IMSI,daro PGD ir t.t.gal idomu bus 4u.gif
http://www.instituto...es/3-15/videos/
Svarbiausia kad pasisektu visoms 4u.gif  nestuke.gif  nestuke.gif  nestuke.gif  nestuke.gif  wub.gif


Aciu labai uz informacija 4u.gif
Gal kam bus naudinga, visu Ispanijos kliniku IVF rezultatai :
http://nuevo.seferti...m/registro2.php

tik gaila, kad paskutiniai yra tik 2011 metu, nebutu ispanai - viskas taip letai vyksta smile.gif
Atrase ir IB (Insituto bernabeu) , kainos pas juos visus panasios labai, beliko tik apsispresti kuria klinika pasirinkti - labai norisi kad pirmas ivf butu paskutinis …. 4u.gif

Tik IB netaiko IMSI, teigia, kad nera pastebeta geresniu rezultatu IMSI atrinkus sp-zoidus… Pagal pasiektus ju rezultatus, gal jie ir teisus del to IMSI ?!

http://www.instituto...sked-questions/

Beje, IB yra Alikanteje, i kuria Ryanair turi irgi tiesioginius skrydzius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edena: 03 balandžio 2014 - 08:30
QUOTE(Edena @ 2014 04 03, 09:25)
:
Tik IB netaiko IMSI, teigia, kad nera pastebeta geresniu rezultatu IMSI atrinkus sp-zoidus…

Va cia abejoju, nes pas ka sperma itin prasta,tai IMSI nepamainomas g.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2014 04 03, 09:21)
Va cia abejoju, nes pas ka sperma itin prasta,tai IMSI nepamainomas g.gif


Na man tas irgi keista, pas mus lb prastoka ji, o kiek domiuosi isvis mazai kas turi ten IMSI, viena privati bet ji per metus tik apie 50 IVF padaro , o didesnese nera net IMSI g.gif Ir isgirtojoj Stambulo Memorial kiek skaiciau neradau kad ten IMSI taiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(Edena @ 2014 04 03, 10:57)
Na man tas irgi keista, pas mus lb prastoka ji, o kiek domiuosi isvis mazai kas turi ten IMSI, viena privati bet ji per metus tik apie 50 IVF padaro , o didesnese nera net IMSI g.gif  Ir isgirtojoj Stambulo Memorial kiek skaiciau neradau kad ten IMSI taiko  g.gif

Zinoma,kad taiko MEMORIAL Stambule-patiems ja taike praeita rudeni 4u.gif jie ten viska taiko pagal situacija-vyro sperma tokia tinkanti IUI buvo,bet jie pritaike IMSI rado tik keleta superiniu spermiuku. Ir zinoma, dare ICSI. Nei viena is siu proceduru -nei IMSI, nei ICSI-nebuvo niekad taikyta.
jei jau su sperma tokie reikalai tai as is tikruju net nesvarstydama ieskociau klinikos su visu arsenalu taikomu proceduru 4u.gif ypac jei esat pasiryze daryti ne LT, ir dar pastot is pirmo karto ax.gif thumbup.gif tuomet geriau griebti jauti uz ragu iskart
Atsakyti
QUOTE(Edena @ 2014 04 03, 10:57)
Na man tas irgi keista, pas mus lb prastoka ji, o kiek domiuosi isvis mazai kas turi ten IMSI, viena privati bet ji per metus tik apie 50 IVF padaro , o didesnese nera net IMSI g.gif  Ir isgirtojoj Stambulo Memorial kiek skaiciau neradau kad ten IMSI taiko  g.gif


Man rodos, jie vos ne visiems IMSI taiko, ir esu tikra, kad būtent tai mums ir padėjo 4u.gif Mūsų irgi buvo prasta morfologija, ir būtinai reikėjo atrinkti geriausius, su IMSI net 6 idealių nerado doh.gif , nors pagal spermogramą rezultatai buvo visai neblogi. Kai prasta morfologija, nesaugiausias būdas yra ICSI, didžiausia persileidimo tikimybė. Nes per paprastą IVF apvaisina stipriausieji, per IMSI tuos geriausius atrenka, o per ICSI sukiša gana atsitiktinai ir paskui gali būti sklaidos defektų ir t. t. Buvau radus lentelę su persileidimų po IVF statistika, tai po ICSI daugiausia, o po IMSI labai mažai. Aš tai tik už IMSI, jei sperma prasta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(RositaK @ 2014 04 03, 10:29)
Zinoma,kad taiko MEMORIAL Stambule-patiems ja taike praeita rudeni 4u.gif jie ten viska taiko pagal situacija-vyro sperma tokia tinkanti IUI buvo,bet jie pritaike IMSI rado tik keleta superiniu spermiuku. Ir zinoma, dare ICSI. Nei viena is siu proceduru -nei IMSI, nei ICSI-nebuvo niekad taikyta.
jei jau su sperma tokie reikalai tai as is tikruju net nesvarstydama ieskociau klinikos su visu arsenalu taikomu proceduru 4u.gif ypac jei esat pasiryze daryti ne LT, ir dar pastot is pirmo karto ax.gif  thumbup.gif tuomet geriau griebti jauti uz ragu iskart



QUOTE(KittyKitty @ 2014 04 03, 10:51)
Man rodos, jie vos ne visiems IMSI taiko, ir esu tikra, kad būtent tai mums ir padėjo 4u.gif  Mūsų irgi buvo prasta morfologija, ir būtinai reikėjo atrinkti geriausius, su IMSI net 6 idealių nerado doh.gif , nors pagal spermogramą rezultatai buvo visai neblogi. Kai prasta morfologija, nesaugiausias būdas yra ICSI, didžiausia persileidimo tikimybė. Nes per paprastą IVF apvaisina stipriausieji, per IMSI tuos geriausius atrenka, o per ICSI sukiša gana atsitiktinai ir paskui gali būti sklaidos defektų ir t. t. Buvau radus lentelę su persileidimų po IVF statistika, tai po ICSI daugiausia, o po IMSI labai mažai. Aš tai tik už IMSI, jei sperma prasta ax.gif


Supratau , aciu labai uz patarimus 4u.gif 4u.gif Nes jau su klinikom pabendravus buvau apsimascius bandyti su ICSI , bet dar pasiskaiciau apie imsi ir icsi taikyma, ir po Jusu patarimu, tikrai darysimes kur yra IMSI ! (embryoscopai beveik jau visur yra, o sio metodo teks pasidairyti ir idemiau atsirinkti) Ojjj kaip sunku apsispresti doh.gif doh.gif Vasaros pradzioj vaziuosim atostogu ten, tai labai ir noriu appointment jau koki uzsirasyti blush2.gif
Atsakyti