Įkraunama...
Įkraunama...

Krikščioniška šeima IId.

Na, tai bendraukime toliau mirksiukas.gif

Aciu, Dievui uz jus visas wub.gif wub.gif wub.gif

Gal sulauksim dar nauju pasnekoviu turinciu savyje nora arteti prie Dievo ir dalintis savo ar savo seimos dvasine patirtimi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1-oji mama: 22 birželio 2006 - 18:59
Sveikos.
aš taip pat esu tikinti krikščionė,lankau bažnyčia "Tikėjimo žodis"
Kiek laiko gedijausi pasakyti ,kad lankau butent sita baznycia,nes esu girdejusi ,kad zmones girdeje daug netikru karbu apie sita baznycia ir turi labai iskreipta jos vaizda....
Bat dabar suvokiau,kad jei geda man apie tai sakyti,tai as gedijuosi Viespaties Jezaus Kristaus.
Sita vasara sueina,jei teisingai pamenu,esu itikejusi du metus...

Atsakyti
RasaS, turbūt iš matymo pažįstam viena kitą wink.gif
Atsakyti
QUOTE(RasaS @ 2006 06 27, 23:24)
Sveikos.
aš taip pat esu tikinti krikščionė,lankau bažnyčia "Tikėjimo žodis"
Kiek laiko gedijausi pasakyti ,kad lankau butent sita baznycia,nes esu girdejusi ,kad zmones girdeje daug netikru karbu apie sita baznycia ir turi labai iskreipta jos vaizda....
Bat dabar suvokiau,kad jei geda man apie tai sakyti,tai as gedijuosi Viespaties Jezaus Kristaus.
Sita vasara sueina,jei teisingai pamenu,esu itikejusi du metus...

Na gėdytis tai tikrai nėra ko, manyčiau. 4u.gif Nėra gal tai bažnyčia be trūkumų, bet visiškai tobulų gi ir nebūna. mirksiukas.gif Svarbiausia eiti ten, kur veda Dievas - o kiekvienam krikščioniui šis kelias gali būti kiek skirtingas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RasaS @ 2006 06 27, 23:24)
Sveikos.
aš taip pat esu tikinti krikščionė,lankau bažnyčia "Tikėjimo žodis"
Kiek laiko gedijausi pasakyti ,kad lankau butent sita baznycia,nes esu girdejusi ,kad zmones girdeje daug netikru karbu apie sita baznycia ir turi labai iskreipta jos vaizda....
Bat dabar suvokiau,kad jei geda man apie tai sakyti,tai as gedijuosi Viespaties Jezaus Kristaus.
Sita vasara sueina,jei teisingai pamenu,esu itikejusi du metus...


O kuo "Tikėjimo žodis" iš esmės skiriasi nuo tradicinės katalikų bažnyčios? Tiesiog, labai įdomu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mazylis7 @ 2006 06 30, 13:52)
O kuo "Tikėjimo žodis" iš esmės skiriasi nuo tradicinės katalikų bažnyčios? Tiesiog, labai įdomu  ax.gif

Kaip deklaruoja patys TŽ atstovai, jie yra katalikai, nors ne vien katalikai. biggrin.gif Aišku toks teiginys teisingas tik labai jau netiesiogine prasme, t.y. kalbant apie katalikybės ištakas, o ne apie tai, kas šiuo žodžiu yra vadinama šiandien.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2006 06 30, 23:04)
Kaip deklaruoja patys TŽ atstovai, jie yra katalikai, nors ne vien katalikai. biggrin.gif Aišku toks teiginys teisingas tik labai jau netiesiogine prasme, t.y. kalbant apie katalikybės ištakas, o ne apie tai, kas šiuo žodžiu yra vadinama šiandien.


O tai kas ten konkrečiai skiriasi? g.gif Ir ką tai reiškia "katalikai, bet ne vien katalikai"?? doh.gif Nu labai įdomu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mazylis7 @ 2006 07 01, 11:16)
O tai kas ten konkrečiai skiriasi?  g.gif  Ir ką tai reiškia "katalikai, bet ne vien katalikai"??  doh.gif  Nu labai įdomu  tongue.gif

Na visų pirma, tai protestantiška bažnyčia. Pripažįsta ne visus katalikų tikėjimo išpažinimus, remiasi vien Biblija. Yra tų skirtumų ir daugiau. smile.gif

http://www.btz.lt/in...enu_ID=apie_mus
Atsakyti
Sveikutės aš pargrįžau...kolkas naujienų dar neturiu kas liečia 2.gif dar reikia palaukti dvi dienas doh.gif
Kaip jūs visos laikotės???
Aš taip laukiu rytojaus ax.gif pasiilgau jau wub.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos čia užsukančios. Mano vyras jau virš 10 metų yra protestantiškos bažnyčios narys.Sekmininkas. Tiesiog jau negaliu tverti jo arogancijos kitatikių ar netikinčių atžvilgiu.Jokios meilės žmonėm nėra. Meldžiasi, medituoja, man atrodo siekia kažkokios ekstazės, meldžiasi kalbom ir išeina visas pasipūtęs- išpirktas, išgelbėtas , pilnas euforijos. Demonstruoja savo atsainumą žemiškiem turtam, dirba tiek kiek nebūtų žemiau padorumo ribos. Aš kokie 6 metai vos ne dvigubai daugiau už jį uždirbu, bet tai tik mano reikalas, jei man mažai tai prašom. Jo bendruomenės nariai,kaip man atrodo, jau neturi vienas kitam ką pasakyti, nėra jokio šiltumo tarp jų, nors prieš kokius 9 metus buvo kitaip. Net aš pati savo namuose kelis susiėjimus esu organizavus kalėdų -proga.Man labai sunku, nes vaikai dideli. Aš ne prieš ,kad jie tikėtų, bet toje bendruomenėje, tai nieko negaus.Aš labai noriu tikėti, noriu turėti savo asmeninį ryšį su Dievu, tačiau 10 metų tuščiai stengiausi ir nusprendžiau ten kojos nekelti. Mane vyras daugybę kartų yra įžeidęs, man atrodo jis tiesiok siunta jei ten su kuo nors bendrauju ar po to pasakau savo nuomonę, pvz apie bendruomenės vaikų elgesį.
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Sėdžiu ir cray.gif nes Dievas visgi nutarė, kad dar ne laikas 2.gif ateiti pas mus verysad.gif
Labai sunku su tuom susitaikyt...aišku tai nėra persileidimas ar vaiko netektis...bet man vistiek yra labai sunku verysad.gif Atrodo, kad kas dalelę manęs išplėšė verysad.gif

Juk JIS žino, kad lialiaus trokštu visa savo širdim ir esybę...kaip gali nekilt man klausimas KODĖL??? Dieve, kodėl???
Atsakyti
QUOTE(Getter @ 2006 07 02, 03:59)
Sveikutės  4u.gif 

Juk JIS žino, kad lialiaus trokštu visa savo širdim ir esybę...kaip gali nekilt man klausimas KODĖL??? Dieve, kodėl???

troksti nono.gif
Nusiramink Getter , viskam savas laikas ,
dievas zino ka daro mirksiukas.gif
Atsakyti