Įkraunama...
Įkraunama...

Malu Wilz kosmetika

Norėčiau paklausti Jūsų nuomonės apie Malu Wilz kosmetiką? Nes internete atsiliepimų labai mažoka (kažin kodėl? unsure.gif )

Mano oda nesuprasi kokia, tai mišri tai sausėjanti tai jautri. blink.gif
Tai esu išbandžiusi visokios dekoratyvinės kosmetikos, bet pagrindiniai nesklandumai kai pvz pasitepu skystą pudrą ir oda išsausėja arba atsiranda tokios "rievės". Arba nusivalius makiažą - kitą dieną odą išberia arba išsausėja, jeigu tepuosi šešėlius- tai akys paraudonuoja. verysad.gif

Su pažįstama kosmetologe pakalbėjau ir jinai sakė, kad mano oda jų terminais vadinama "jautri,intensyvios priežiūros" ir pasiūlė pabandyti Malu Wilz kosmetiką.
Panaršiusi internete netgi radau lietuvišką puslapį šitų gamintojų - maluwilz.lt. bigsmile.gif
Tik įdomu ar kas nors ją bandėte?Kokie atsiliepimai? Kosmetika ne kosminėm kainom, bet ir ne centai, tai prieš perkant įdomu sužinoti ar kas bandė jautriai odai?
Atsakyti
QUOTE(Allesandra @ 2014 04 07, 12:54)
Norėčiau paklausti Jūsų nuomonės apie Malu Wilz kosmetiką? Nes internete atsiliepimų labai mažoka (kažin kodėl?  unsure.gif )

Mano oda nesuprasi kokia, tai mišri tai sausėjanti tai jautri.  blink.gif
Tai esu išbandžiusi visokios dekoratyvinės kosmetikos, bet pagrindiniai nesklandumai kai pvz pasitepu skystą pudrą ir oda išsausėja arba atsiranda tokios "rievės". Arba nusivalius makiažą - kitą dieną odą išberia arba išsausėja, jeigu tepuosi šešėlius- tai akys paraudonuoja.  verysad.gif

Su pažįstama kosmetologe pakalbėjau ir jinai sakė, kad mano oda jų terminais vadinama "jautri,intensyvios priežiūros" ir pasiūlė pabandyti Malu Wilz kosmetiką.
Panaršiusi internete netgi radau lietuvišką puslapį šitų gamintojų - maluwilz.lt.  bigsmile.gif
Tik įdomu ar kas nors ją bandėte?Kokie atsiliepimai? Kosmetika ne kosminėm kainom, bet ir ne centai, tai prieš perkant įdomu sužinoti ar kas bandė jautriai odai?



del odos tai tikrai nepatarsiu, bet dekoratyvine Malu Wilz man yra didziausias praeitu metu atradimas- ka bandziau, viskas buvo thumbup.gif
Atsakyti
del kokybes tai tikrai pritariu- labai gera dekoratyvine kosmetika. naudoju seseliu baze, labai geras produktas, BB kremas labai gerras, drekina ir tokia naturalia spalva suteikia, na su pudra tai teko kelias isbandyti, kol atradau sau labiausiai tinkancia. na siaip rekomenduociau, tai tikrai, gal tik minusas tas kad nelabai daug vitu yra, kur galima sisgyti sia kosmetika.
Atsakyti
QUOTE(pempe @ 2014 04 08, 09:49)
del odos tai tikrai nepatarsiu, bet dekoratyvine Malu Wilz man yra didziausias praeitu metu atradimas- ka bandziau, viskas buvo thumbup.gif


O sakykit, ką konkrečiau bandėte iš šios produkcijos? Kaip reagavo oda?
Atsakyti
QUOTE(alphaa @ 2014 04 08, 21:22)
del kokybes tai tikrai pritariu- labai gera dekoratyvine kosmetika. naudoju seseliu baze, labai geras produktas, BB kremas labai gerras, drekina ir tokia naturalia spalva suteikia, na su pudra tai teko kelias isbandyti, kol atradau sau labiausiai tinkancia. na siaip rekomenduociau, tai tikrai, gal tik minusas tas kad nelabai daug vitu yra, kur galima sisgyti sia kosmetika.



Na jau tik nereikia biggrin.gif viskas šiais laikais įmanoma internetu. Aš va iš Malu Wilz perku dekoratyvinę kosmetiką per el.parduotuvę -www.maluwilz.lt/dekoratyvine-kosmetika.html thumbup.gif Šiaip labai patinka jų akių kontūrai ir makiažo bazės. Kažkaip net neieškau kitų, nes taip sakant atradau savo odai tinkamiausias priemones.
O dabar žiūriu, kad jie čia pasipildę odos priežiūros priemonių. Reiks pabandyti. Girdėjau gerus atsiliepimus apie jų gaminamas ampules veidui ir kremukus su heliuronu.
Atsakyti
QUOTE(pempe @ 2014 04 08, 09:49)
del odos tai tikrai nepatarsiu, bet dekoratyvine Malu Wilz man yra didziausias praeitu metu atradimas- ka bandziau, viskas buvo thumbup.gif


Na man dar ne visai atradimas, bet visai susidomėjau šia kosmetika nors dar nieko nebandžiau g.gif Kažkaip kai prekė brangesnė vis dvejoji ar verta pirkti blush2.gif Gal žinot kur Kaune būtų galima realiai ją apžiūrėti, pabandyti? blush2.gif
Atsakyti
Kaune galima apziureti Proco salone, Tunelio g., virš Linažiedžio.
Aš bandžiau krempudra - labai patiko, mano sausai odai super. Lupdaziai ilgai išsilaiko, valgiau ir nenuvalgiau smile.gif ir ruzai labai super!
Atsakyti
Kas žiauriai patiko iš Malu Wilz kosmetikos, tai šešėlių bazė, šešėlių spalva būna ryškesnė, ilgiau laiko, ir kas svarbiausia nesubėga. Kadangi labai mėgstu dažytis šešėliais, tai be bazės praktiškai nei dienos. Šešėlius irgi bandžiau - didelis spalvų pasirinkimas (ir visos toookios gražios smile.gif)) ) thumbup.gif
Atsakyti
gal butu atsiliepimu apir situos mokymus?
http://www.maluwilz.lt/galerija.html

Atsakyti
Labai faina kosmetika. Sužinojau, kad čia Tas pats gamintojas kaip ART DECO. labai patogu įsigyti internetu. www.maluwilz.lt Nors buvau ir nulėkusi Kaune į jų saloną. Viską labai fainai paaiškino.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BetaOmega: 06 spalio 2014 - 14:08
gal yra tasiliepimu apie sita bespalvi?
http://www.maluwilz....rry-beauty.html
Atsakyti
Nuėjau į High Care saloną Putvinskio g. ir radau labai daug akcijų šiai kosmetikai. Gaila, kad labai mažai atsiliepimų apie pudras jų, nes praktiškai viskas ten pusę kainos... Jaučiu reikės pabandyti ir pirmai atsiliepimus parašyti:)
Atsakyti