Įkraunama...
Įkraunama...

Rosita

Kokias asociacijas kelia Jums šis vardelis?
Atsakyti
neigiamas. ir negražus, ir pora nevykusių teko pažinti, tai dar asmeninės nesimpatijos.
o va Rožė - kitas reikalas, labai patinka smile.gif
Atsakyti
Man asmeniškai negražus- nejaučiu simpatijų vardams su galūne -ita. Bet palyginus su kai kuriais kitais- normalus vardas..
Atsakyti
Negražus ir man. Negaliu net konkrečių argumentų rasti kodėl, bet man tai yra vienas negražiausių vardų.
Atsakyti
Man gražus ir net labai smile.gif
Atsakyti
Nėra negražus, bet ir ne tas kuris be proto patiktų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamukas82 @ 2014 04 09, 23:13)
Kokias asociacijas kelia Jums šis vardelis?


Šiaip, labai nekokias, net jei tėveliai gyvena ispanakalbėje šalyje. Tokiu atveju geriau dukrytę pavadinti Rosa (Rože), o šaukti mažybine forma, Rosita arba (Lietuvoje) Rožyte. Pagalvokite patys, juk turbūt su vyru norėtumėt, kad Jūsų dukrytė gyventų ilgai ir laimingai. O dabar pagalvokit apie savo dukrą, kuri pati būdama močiutė, nešiotų Jūsų "padovanotą" Rožytės vardą...
Atsakyti
visai negrazus schmoll.gif su kuo asocijuojasi? Su kazkuo labai mazu. O jei to vardo savininke 60 metu virssvorio turinti moteryte, tai visai ne kas.
Atsakyti
O man labai grazus vardas! Pazystu ~55m metu Rosita ir tikrai graziai skamba.
Atsakyti
NE
Atsakyti
Man irgi visi tie vardai su -ita negražiai skamba. Niekaip nesuprantu, kodėl reikia pavadinti mažybine-malonybine vardo forma. Čia kaip Aušros būtų Aušrelės, Laimos - Laimutės...Negražiai skamba. Ir šiaip vardas man ne prie širdies schmoll.gif
Atsakyti
iš -itų gal tik Margarita nieko, visos kitos mažybinės nelabai...
Atsakyti