Įkraunama...
Įkraunama...

Filmai*Filmai*Filmai

Tęsiam toliau 4u.gif

rašydami detales apie filmo turinį, tekstą pageltoniname 4u.gif
negadinkime malonumo kitiems, dar nemačiusiems filmo biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Monmorensi, jei dar neskaitei, tai paskaityk šitą review apie Mulholland Drive. Man jis viską sustatė į savo vietas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katalike: 13 balandžio 2014 - 12:16
QUOTE(katalike @ 2014 04 13, 13:16)
Monmorensi, jei dar neskaitei, tai paskaityk šitą review apie Mulholland Drive. Man jis viską sustatė į savo vietas smile.gif

ačiū 4u.gif su malonumu perskaičiau. neabejotinai, filmas turi būti tikras šedevras, kad galėtum jį interpretuoti skersai išilgai. nuostabu.
Atsakyti
user posted image

Le Week-End

per daug gyvenimiškas, kad man patiktų, nemėgstu tokio meno, bet didžiausia razinka man čia buvo pačių nuostabiausių aktorių porelė.
Atsakyti
user posted image

Yves Saint Laurent, biografinis, mano žanras, todėl siužete veiksmo perspektyvos trūkumas man problemų nesukėlė. Pagrindinis aktorius man absoliučiai patiko-ir panašumu, ir laisvumu vaidinant. Nežiūrėti, ką erzina homoseksualumo tema.
Atsakyti
Dar vienas neblogas su saudymais i gaudymais kas megsta "Safe" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2014 04 13, 12:31)
ačiū 4u.gif su malonumu perskaičiau. neabejotinai, filmas turi būti tikras šedevras, kad galėtum jį interpretuoti skersai išilgai. nuostabu.

Nieko nesupratau apie nickus. Apie šį filmą studijų laikais buvo diskusija su religijotyros dėstytoja. Čia supermamoj žiūriu raganų medžioklė pats populiariausias dalykas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tauriel @ 2014 04 13, 19:46)
Čia supermamoj žiūriu raganų medžioklė pats populiariausias dalykas g.gif

nesusireikšminam cool.gif tiesiog vakar po filmo skaitinėjau, jūsų žinutės identiškos ir tiek.
biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 13 balandžio 2014 - 19:15
Na jau dovanokit, bet, manau, kad jūsų draugės nepažįstu. Be to kaip galėčiau vienu metu parašyti dvi žinutes?
Atsakyti
tiek to lotuliukas.gif šita tema ne tam skirta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2014 04 12, 20:51)
nu va, del Streep tai negerai, pamilk gal tu ja biggrin.gif gera ji aktore. jau kai isijaucia ji, tai negali net isivaziduot, kad kitas zmogus geriau suvaidintu vietoj jos. man tai ji kazkas tokio..


drinks_cheers.gif spaudziu jum desne,po kiekvienu zodziu pasirasau.
nereali aktore,viena geriausiu ax.gif

QUOTE(mjforever @ 2014 04 13, 14:55)


suintrigavot,traukiu sarasan ax.gif

Paziurejau ir as Philomena
Matyt,teks pritart cia jau issakytai nuomonei,kad filmas truputi nuvyle,na tikejaus kakzo ohoho,visigi J.Dench ir t.t.
Istorija,aisku,sukrecianti,tikra,kas mane ypac paveikia beziurint,paskui dar ilgai galvoju kas ir kaip.
Bet kuo daugiau ziurejau,tuo labiau mano akyse viskas krito zemyn,ty.prastyn.
Atrodo BBC susuktas filmas,nu bet taip uzkvipo holivudiniu sh..,kad vaje vaje doh.gif
Dabar mane turbut uzmetysit pomidorais. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gustika @ 2014 04 13, 23:08)
Paziurejau ir as Philomena
Matyt,teks pritart cia jau issakytai nuomonei,kad filmas truputi nuvyle,na tikejaus kakzo ohoho,visigi J.Dench ir t.t.
Istorija,aisku,sukrecianti,tikra,kas mane ypac paveikia beziurint,paskui dar ilgai galvoju kas ir kaip.
Bet kuo daugiau ziurejau,tuo labiau  mano akyse  viskas krito zemyn,ty.prastyn.
Atrodo BBC susuktas filmas,nu bet taip uzkvipo holivudiniu sh..,kad vaje vaje doh.gif
Dabar mane turbut uzmetysit pomidorais. blush2.gif

Gaudau pomidorus biggrin.gif -man irgi nepatiko, nors turėjo užkabinti, nes istorija dramatiška. Pagrindinės aktorių poros vaidyba man niekaip nelipo, ir tiesiog erzino A.Desplat muzika, kuri šiaip nuostabi, bet čia visiškai netiko.
Atsakyti