Įkraunama...
Įkraunama...

Neramu..

Sveikos, SM nares.. smile.gif
Su dabartiniu vaikinu draugaujame pusę metų. Man 21, jam 25.. Iš vienos pusės galvojant, atrodo viskas puiku, viskas gerai.. Iš kitos pusės galvojant kyla įvairių klausimų (ar tikrai tai tas žmogus, ar tikrai jis jaučia man tai, ką sako, ar tikrai jis nori būti su manimi).. Esu atsargus žmogus, todėl savo jausmas laisvai lietis kaip ir neleidžiu, nes bijau, kad vėliau gali laaabai skaudėti. doh.gif
Galbūt čia didelis minusas manyje, tačiau visuomet gyvenime einu atsargiai.
Taigi, jis kalba ir apie norą gyventi kartu su manimi, tačiau kartais po darbo būna šaltas, piktas, nervingas.. Suprantu iš dalies jį, bent jau stengiuosi suprasti, kad jo darbas yra labai atsakingas ir reikalaujantis daug nervų. Tačiau nesinori, kad gyvenime visuomet tai paveiktų MUS.
Nesu iš merginų, kurios priekaištauja savo vaikinams jei jie nori susitikti su draugais (dažniausiai maniškis mane vedasi kartu), pabūti tiesiog namuose.. Nebuvo susipykę dar nei karto.
Iš šalies matantys sako, kad viskas puiku ir t.t. blush2.gif , o man viduje kartais kyla tiek daug klausimų, baimės. Tikrai žinau, kad mano jausmai jam tikri.. Dėl to neabejoju, tik įdomu kaip jis.
P.S. maniškis prieš mane 3 metus neturėjo draugės, yra išrankus (stebiuosi kaip patekau į jo akiratį)..
Be to, jau pradedame pažindinti vienas kitą su savo artimaisiais, tėvais..
Galbūt tiesiog man reikia, kad kažkas (ne draugė, kuri visuomet sako, kad viskas puiku) išgirstų ir pasakytų savo nuomonę.. unsure.gif
Atsakyti
Baimė gyvenime labai blogas dalykas. Saugoti save puiku, bet ne tame reikale. Aišku, santykiuoe irgi reikia saugotis, bet gal kita prasme? Nes jūs saugotės savanaudiškai. Jūs bandote mylėti tik tiek, kiek jums patogu, kad jūsų neįskaudintų, kad jokio nervo jums neparodytų, neužkrautų kažko ant jūsų. Iš vienos pusės tai puiku, saugote save, bet iš kitos pusės kaip jūs manote gausianti maximumą, gausianti daug iš jo, kai pati slepiatės, varžotės, saugotės, neatsiveriate? ax.gif Jis turi būti tarsi vergas, krentantis po jūsų "šventomos kojomis"? Norėtumėt cool.gif Jei antra pusė ne kvailokas koks, turi pojūčius, tai ir jaučia atitinkamai jus. Dar džiaukitės tada, kad siūlo kartu gyventi, planuoja ateitį ir t.t. Ko jums dar tada reikia? g.gif
Atsakyti
Sutinku, kad elgiuosi savanaudiškai.. na gal tiksliau ELGIAUSI smile.gif nes dabar net ir stengiantis man nelabai pavyksta užgniaužti jausmų smile.gif
Manau, pats laikas išmokti to atsikratyti, tai kenkia..
smile.gif
Aš ir savęs pati paklausiu, ko man dar trūksta, kad širdyje kyla neramumų, atsakymo nerandu.. viskas puiku blink.gif
Tiesiog gal čia viskas susideda į tą baimę prarasti artimą žmogų.. blush2.gif
Galbūt turėčiau labiau jį suprasti ir palaikyti, po sunikių ir įtemptų darbo dienų, o ne gniaužti savo jausmus ir tik išklausyti jį.. smile.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(meowww @ 2014 04 13, 10:55)

is tokio pasakojimo niekas tau nepasakys ar jis tikrai tave myli. Na, ka mes zinom. Pazinotum, matytum, kaip jis su tavim bendrauja, tai gal ir pasakytum, kaip ten yra, o dabar ka?
Atsakyti
Jus dar tik puse metu kartu, jums tik 21 metai. Apie koki rimtuma, apie koki pazinima, apie kokius jausmus kalbat? Zmones 10 metu gali buti kartu ir tai atrods, kad nepazista vienas kito. O jus po puses metu jau iskeliat tiek daug klausimu.
Atsakyti
QUOTE(Masiania* @ 2014 04 13, 22:44)
Jus dar tik puse metu kartu, jums tik 21 metai. Apie koki rimtuma, apie koki pazinima, apie kokius jausmus kalbat? Zmones 10 metu gali buti kartu ir tai atrods, kad nepazista vienas kito. O jus po puses metu jau iskeliat tiek daug klausimu.


Paprieštarausiu Jums, jausmai mus lydi visą gyvenimą ir kažkokius jausmus kitam žmogui tikrai gali jaust, net labai stiprius, nesvarbu kiek tau metų. 21 metai juo labiau ne per jaunas amžius kalbėt apie jausmus ir rimtumą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mergina321 @ 2014 04 15, 16:07)
Paprieštarausiu Jums, jausmai mus lydi visą gyvenimą ir kažkokius jausmus kitam žmogui tikrai gali jaust, net labai stiprius, nesvarbu kiek tau metų. 21 metai juo labiau ne per jaunas amžius kalbėt apie jausmus ir rimtumą smile.gif

drinks_cheers.gif
as su MB susipazinai kaip man buvo 21 jam 22m.po men. prisipazino meileje po puses metu jau kartu gyvenom. sio men gale svesim 10 metu pazinti biggrin.gif turim vaika ir esam laimingi.
tai nereikia sakyti jauni,anksti dar kazka jausti myleti.
maziau sukit galva, jai busit tokia Itari,nepatikli, tai galit ir nugyventi gyvenima viena pati
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2014 04 16, 12:02)
drinks_cheers.gif
as su MB susipazinai kaip man buvo 21 jam 22m.po men. prisipazino meileje po puses metu jau kartu gyvenom. sio men gale svesim 10 metu pazinti biggrin.gif turim vaika ir esam laimingi.
tai nereikia sakyti jauni,anksti dar kazka jausti myleti.
maziau sukit galva, jai busit tokia Itari,nepatikli, tai galit ir nugyventi gyvenima viena pati

drinks_cheers.gif
Mes po pusės metų pareiškimus nešėm, beveik po metų - susituokėm . Ir beveik 40 metų jau kartu biggrin.gif Nesigailėjau ir nesigailiu biggrin.gif
Gerai, kad autorė atsargi ir viską apsvarsto ir apmasto, o nepuola stačia galva g.gif
Man tai normalu, net prieš vestuves visos pagalvojam ar teisingai elgiamės g.gif
Laikas sudėlios viską į vietas, jausmus irgi biggrin.gif
Gal draugas su laiku išmoks iš darbo namo nenešti blogų nuotaikų , nesakau, kad nereikia dalintis įspūdžiais, įvykiais, aptarti, pasitarti, bet darbinėm nuotaikom , manau nereikia apkraut antros pusės g.gif
Atsakyti
Reiktų atsimint tokį dalyką, kad žmogus nėra tik pliusas, tik pozityvas, tik laimingas visada. Jis yra juoda ir balta, gera ir bloga, linksma ir liūdna, ir t.t. Taigi visiškai normal, kad iš darbo kartais grįžti piktas, reikia išmokti nepriimti kito žmogaus emocijų asmeniškai, neįsižeisti - geriau jį pralinksminti, padėti atsipalaiduoti, arba kaip tik palikti išsiliūdėti.

nesipykstančių porų nebūna. Pykstasi visi. kas nesipyksta,tai arba meluoja jums, arba jų santykiai jau pakeliui į grabą. esmė tik tame, KAIP jūs tai darysit. ar mėtysit lėkštes ir įžeidinėsit vienas kitą, ar mokėsit išsikalbėti nesitaikydami į kitą asmenį, o tik į esamą problemą.
Atsakyti
Mano patirtyje tie santykiai, kur po pusės metų turėjau daug klausimų, nors ir ilgai draugavom, nutrūko ir nebuvo pilnavertiški. Panašu, kad temos autorei trūksta vyro dėmesio. Reikėtų jam tai pasakyti ir negniaužti savyje.
Atsakyti
tai viskas čia pas jus gerai. normalu,kad žmogus būna ir piktas,ir pavargęs,o ne nuolat išsišiepęs. Tokie,nuolat išsišiepę žymiai pavojingesni nei tie,kurie būna visokie...
Atsakyti