Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvukai laukia šilumos

user posted image

user posted image

user posted image



✿ Mūsų mamytės ✿

2010:
*Mila*, Lietuva, Dulkelė, Rota, Anyte_uogyte, Kristina, kinrozyte, cikadele, zynaida, Sicily, Caramelle*, Orbit, l'orage, Ag* , Kristutex, AudroneM , tani301, meduksi, jurgva, Mopsiuka, adinka, saules_zuikutis, Heiress, agpa, loraimitz , dizzy__ *July*, Pamelo, Gretusiu, Akutee, almendra, ,Laimuze509, mmazuliuke, Murauskė , aggneelle , noreli, exley, lola.lola, Baltija L , Avietina, larnaka, Baravyke, Veli , *Gaja*, munytte, Barbara 03 , Sella, pokahonta, xsenija


2011:
Oii , Aukselis1112, Ingutevi , r@mke, Razina8 , Liucina75, Regata , prakriti, Tiesiog As ),Juvijo, Asmon , anneli , Ariwom, Corsica , Vaidulka123 , Urtytė_Mergytė , jbaniukaityte , TITA777 , rugelė, *renatux* , 2Ditutė , Lynete , Zirza, wiki21, Cyplius , Inero , Skorpas 35 , *muduabudu*, Amberlina, Ika8, Fides , Merguzyt, Neffertite_ , LaukiameStebuklo , pjurgitukas , Dovi2003 , braske1515 ,Kukulka,Sniege555,Linutas,loorena,mykolina,Butvile , Irute1984 ,Juroszuvedra,Svirple ,Nemeja,Irijur , Kristuciuke , Tivita , Judil ,2Lviename,Zemaiciuke,Liepa7;Cherish0,Zuikispuikisilgaausis ,Saguze,Pireja,gurmane,aiste35,Lana33,Reginiukas.UK,Jaqmina,Liepuzele21,jurgele77,
Kristiana26,Levanda81,egipte ;frige1,Bum ,Damute,kiskius ;Strazdane ; Katiniene-gerai;zieminuke;iziKNS,Zubriuka,Enia
2012:
Adrija1, REVO ,Anamari, dizzy, viltuze, zylute81, aqiute,LediDiDi1, vilte-kns , T.P.Keberiokst, Beta1, Indry, Vilmosa, Rute, Myciute, NannataDU , Pelenuroze, Milima, Alda1, Ice Tea, Konstruktore, Olija777,Rinti, Veja234, Valerie, Kristinuke, Amalgamacija, Daiva88888, Doli, Kerzaka, Tanga, -Liepa-, Viltele, Olialia2001, Sontelis, Dangutex, Kamelija2, Pasislepusi, Madissa, Rude rude,angeliukkkee,egluzeele, Sangria023, Mila , KrempudraDU, d'ville, IrideDU, Streamy, Bonama, Finnaly:), Asstukas, Ingvita,Meilesvaisius,Pasifica,sawana, Sv@jukė, marusiote0120DU,KivaDU,zuzla,kpsh
PerKūnasDU,*Iris*DU
2013:
Mergyte 82,Rota,Lietuva,Pumpule ,Murauske,Pina,sobo, Irmuciukassss,orchideja888, Asmon,Drovute,mamyte.lt,diukute, braske1515,Shira,Aster,prakriti,late,Irute1984,Terze,aushen, Damute,olsonDU,errachka,leiliuke,juroszuvedra, cukryte 28,prince,Beta1,vilciukas11,eufforija,Sniege555DU,Juodoji Venera, Caramelle*, egk,red_tiddler, Levanda81,
Dovi2003
, jolantulia, Pliuske, darbstuoliai, vilte-kns, Jautruolė, angeliukkkeee, AnaMari, NAZARA-DU, bum, Myciute, oplia5

2014:
Pepe/ilgakojine-DVI, kufuke, Beila , Kamile_xx., olija777, Neverk, mama

Mūsų puškuojančios


T.P.Keberiokst - gegužės 28 d.
Bryana-DU - birželio 2 d.
lollypopas - birželio 19 d.
_Brashke_TRYS - birželio 29 d.
Cygnus - liepos 22 d.
Saule7, Natalija_V - rugpjūčio 1 d.
kiskius - rugpjūčio 7 d.
KittyKittyDU - rugpjūčio 9 d.
laina12 - rugpjūčio 21
Ingbri - rugsėjo 11 d.
Renalta, Gufetta - rugsėjo 19 d.
Yggdrasil - lapkričio 24 d.
kyka666
Atsakyti
QUOTE(Natalija_V @ 2014 04 17, 13:58)
user posted image

user posted image

user posted image
✿ Mūsų mamytės ✿

2010:
*Mila*, Lietuva, Dulkelė, Rota, Anyte_uogyte, Kristina, kinrozyte, cikadele, zynaida, Sicily, Caramelle*, Orbit, l'orage, Ag* , Kristutex, AudroneM , tani301, meduksi, jurgva, Mopsiuka, adinka, saules_zuikutis, Heiress, agpa, loraimitz , dizzy__ *July*, Pamelo, Gretusiu, Akutee, almendra, ,Laimuze509, mmazuliuke, Murauskė , aggneelle , noreli, exley, lola.lola, Baltija L , Avietina, larnaka, Baravyke, Veli , *Gaja*, munytte, Barbara 03 , Sella, pokahonta, xsenija


2011:
Oii , Aukselis1112, Ingutevi , r@mke, Razina8 , Liucina75, Regata , prakriti, Tiesiog As ),Juvijo, Asmon , anneli , Ariwom, Corsica , Vaidulka123 , Urtytė_Mergytė , jbaniukaityte , TITA777 , rugelė, *renatux* , 2Ditutė , Lynete , Zirza, wiki21, Cyplius , Inero , Skorpas 35 , *muduabudu*, Amberlina, Ika8, Fides , Merguzyt, Neffertite_ , LaukiameStebuklo , pjurgitukas , Dovi2003 , braske1515 ,Kukulka,Sniege555,Linutas,loorena,mykolina,Butvile , Irute1984 ,Juroszuvedra,Svirple ,Nemeja,Irijur , Kristuciuke  , Tivita , Judil ,2Lviename,Zemaiciuke,Liepa7;Cherish0,Zuikispuikisilgaausis ,Saguze,Pireja,gurmane,aiste35,Lana33,Reginiukas.UK,Jaqmina,Liepuzele21,jurgele77,
Kristiana26,Levanda81,egipte ;frige1,Bum ,Damute,kiskius ;Strazdane ; Katiniene-gerai;zieminuke;iziKNS,Zubriuka,Enia
2012:
Adrija1, REVO ,Anamari, dizzy, viltuze, zylute81, aqiute,LediDiDi1, vilte-kns , T.P.Keberiokst, Beta1, Indry, Vilmosa, Rute, Myciute, NannataDU , Pelenuroze, Milima, Alda1, Ice Tea, Konstruktore, Olija777,Rinti, Veja234, Valerie, Kristinuke, Amalgamacija, Daiva88888, Doli, Kerzaka, Tanga, -Liepa-, Viltele, Olialia2001, Sontelis, Dangutex, Kamelija2, Pasislepusi, Madissa, Rude rude,angeliukkkee,egluzeele, Sangria023, Mila , KrempudraDU, d'ville, IrideDU, Streamy, Bonama, Finnaly:), Asstukas, Ingvita,Meilesvaisius,Pasifica,sawana, Sv@jukė, marusiote0120DU,KivaDU,zuzla,kpsh
PerKūnasDU,*Iris*DU
2013:
Mergyte 82,Rota,Lietuva,Pumpule ,Murauske,Pina,sobo, Irmuciukassss,orchideja888, Asmon,Drovute,mamyte.lt,diukute, braske1515,Shira,Aster,prakriti,late,Irute1984,Terze,aushen, Damute,olsonDU,errachka,leiliuke,juroszuvedra, cukryte 28,prince,Beta1,vilciukas11,eufforija,Sniege555DU,Juodoji Venera, Caramelle*, egk,red_tiddler, Levanda81,
Dovi2003
, jolantulia, Pliuske, darbstuoliai, vilte-kns, Jautruolė, angeliukkkeee, AnaMari, NAZARA-DU, bum, Myciute, oplia5

2014:
Pepe/ilgakojine-DVI, kufuke, Beila , Kamile_xx., olija777, Neverk, mama

Mūsų puškuojančios
T.P.Keberiokst - gegužės 28 d.
Bryana-DU - birželio 2 d.
lollypopas - birželio 19 d.
_Brashke_TRYS - birželio 29 d.
Cygnus - liepos 22 d.
Saule7, Natalija_V - rugpjūčio 1 d.
kiskius - rugpjūčio 7 d.
KittyKittyDU - rugpjūčio 9 d.
laina12 - rugpjūčio 21
Ingbri - rugsėjo 11 d.
Renalta, Gufetta - rugsėjo 19 d.
Yggdrasil - lapkričio 24 d.
kyka666
aciu uz naujus namukus, 4u.gif cia tokias wasariskas fotkes ymetei kad uzsimaniau atostogu... g.gif kelintam menesiuky butu nepawojigiausia keliauti???radau toky neblogaa pasiulyma y malta ax.gif birzelio vidury..man butu16sawaiteliu,gal kuri keliawo panasiu laiku?? ax.gif norisi iki to dziaugsmelio atsiradimo dar pailseti... wub.gif
Atsakyti
Natalija ačiū už naujus namučius thumbup.gif kokia liuksusoniška man pirma nuotrauka - taip ir įsivaizduoju kaip dabar panirčiau į tą žydrą vandenuką yahoo.gif
Atsakyti
Oi, aš irgi ten noriu... Myliu vandenį ir minkštą smėlį wub.gif Baltija, aišku, šaltoka tokiam pakaifavimui, bet ten irgi savo romatika. Juodkrantėje mielai pabūčiau savaitę, gal ir pavyks.

kyka666, jei gerai jausies, tai gali dar pakeliaut smile.gif Aišku, klausk gydytojo. Bet išankstinės kelionės tavo vietoje nepirkčiau, žiūrėčiau paskutinės minutės ir būtinai su geru draudimu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Natalija_V @ 2014 04 17, 15:40)
Oi, aš irgi ten noriu... Myliu vandenį ir minkštą smėlį  wub.gif Baltija, aišku, šaltoka tokiam pakaifavimui, bet ten irgi savo romatika. Juodkrantėje mielai pabūčiau savaitę, gal ir pavyks.


Aš kadangi gyvenu prie jūros, tai galiu sau leist tokį malonumą užsimanius po darbo prie jūros pasivaikščiot nulėkt wub.gif bet žinoma šiltų kraštų vandenukas ir smėliukas kitoks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kyka666 @ 2014 04 17, 14:20)
aciu uz naujus namukus, 4u.gif cia tokias wasariskas fotkes ymetei kad uzsimaniau atostogu... g.gif kelintam menesiuky butu nepawojigiausia keliauti???radau toky neblogaa pasiulyma y malta ax.gif birzelio vidury..man butu16sawaiteliu,gal kuri keliawo panasiu laiku?? ax.gif norisi iki to dziaugsmelio atsiradimo dar pailseti... wub.gif



nu pakomentuosiu kaip 5 metus vienam didziausiu italijos oro uostu checkin agent pradirbusi cool.gif visu pirma domekis iki kada priima i lektuva avialinijos - nes kiekviena kompanija savas taisykles turi, bendra taisykle visoms, kad paskutini nestumo menesi NIEKAS nepriima, tad iki jo turi butinai suskraidyt pirmyn atgal. Kai kurios anksciau draudima ivedusios (net nuo 30 sav) kai kurios veliau, tad butinai reik konkreciai ziuret, su kuo ruosies skrist. Nestumo pabaigoj bus privaloma gyd pazyma, kad tavo sveikatos bukle leidzia skrist, bet geriausia turet ta pazyma visada, ypac jei pilvas didelis mirksiukas.gif ir pazyma aisku turi but sviezia, o ne keliu menesiu senumo biggrin.gif o siaip geriausias laikas kelionems yra be abejo antrasis trimestras 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už temukę, registruojuosi 4u.gif
Nenormalu su tuo pilvu blink.gif Taip tempia, kad blink.gif Net šaukštą brendžio išgėriau doh.gif Nu nežinau,ką daryt doh.gif

QUOTE(Cygnus @ 2014 04 17, 14:12)
Nu va tas pareigos jausmas ir mane visada stumdavo draskytis darbe  doh.gif bet dabar pas mane kažkoks persilaužimas įvyko - juoksitės iš manęs, bet aš kaip sakau vyrui - nušvitimas  bigsmile.gif dar kažkoks kosulys pripuolė sausas.. skambinausi gydytojai ką galima vartot - ogi nieko  doh.gif tik arbatas ir tai ne visas.. bijau kad nebūčiau nuo vyro užsikrėtus, nes jis dar neišsikapanojo iš kažkokio gripo ar viruso..

Su šimtadieniu tave Kituli  4u.gif laikykis, atlik savo paskutinius darbelius ir pirmyn į užtarnautą poilsį



ačiū, susigalvojau progą, ane biggrin.gif sveik, kad tik neprikibtų kas.. mano mažė irgi vėl su sloga, labai tikiuos, kad neišsivystys šventėms, mane čiaudulys visą dieną kankina.
Matai, kvailai tai, kad dirbu su "savais". Dabar vaduoju savo grupiokę, su kuria mes kaip ir draugės, ji savaitę atostogauja, aš vietoj jos, nu pažadėjau ir jei dabar nepadaryčiau kažko, jai nelabai gerai būtų. O kadangi ji tikrai dėl manęs pasistengė, ir pinigus geresnius "išmušė", ir šiaip (nros...dabar dažnai pagalvoju,akd nereikia su "savais" dirbti, visko būna, o pasakyt negali doh.gif ), žodžiu, turiu iškentėti ir tiek, bet jau neilgai.

QUOTE(Renalta @ 2014 04 17, 14:17)
Kitty, tikrai laikykis nesugriuk 
Sveikinimai su simtadieniu


ačiū blush2.gif 4u.gif


QUOTE(Natalija_V @ 2014 04 17, 14:17)

Aišku, iš darbo rinkos iškrentu (seniai jau iškritau) ir tai labai nesaugu... Bet kas dabar saugu? Kai paskaitau naujienas apie Ukrainą iš viso galvojam, gal jau laikas lagaminus krautis ir nešt iš čia mieles...

Beje, man irgi kūna niežti. Nelabai smarkiai, bet užeina. Oda sausa, gal dėl to.



supratau, aš į moteris, kurioms patinka buitis, žiūriu kaip į tokias mitines būtybes su aureole biggrin.gif 4u.gif
O dėl saugumo... man irgi nesaugu- su individualia veikla jokių garantijų, pensijos nekaupiu. kažkaip šiais laikais man tas ilgalaikis saugumas yra visiškai neįmanoma misija, tai neimu į galvą.

Tikėkime, kad oda sausa drinks_cheers.gif

QUOTE(Cygnus @ 2014 04 17, 15:34)
kokia liuksusoniška man pirma nuotrauka - taip ir įsivaizduoju kaip dabar panirčiau į tą žydrą vandenuką


O man pirma mintis: oi, aš jau negaliu taip ant nugaros gulėti lotuliukas.gif bet šiaip tai fainai...labai...pasiilgau atostogų,kelionių, kiiekvienais metais važiuodavom wub.gif

Traukia traukia traukia pilvą......kas čia vyksta g.gif
Atsakyti
eina sau...as pirma sarase doh.gif rolleyes.gif

Kitty,traukia pilva,tai cia kaip? unsure.gif

man irgi buitis svetima,tiek kiek is reikalo reikia.va sianden antra karta valytoja gyvenime turejau-nepatenkinta.valyta,kitur nedavalyta,nu kazkaip...gal ne ant to zmogaus uzejau.o emiau per firma,mokjau brangiai,baige anksciau,paeme uz pilna valanda ir dar nedavale kur prasiau,as gi neesusilenkiu jau.
daiktu pas mane per daug,deliotis nemegstu,tai dar ir tai netvarkos pojuti duoda...
Atsakyti


Aciukas uz naujus namucius 4u.gif

Fotkes tokios vasariskos wub.gif Laukiu nesulaukiu ,kada prie juros dumsiu pilvinuko pakaitint wub.gif
Atsakyti
o as antra bigsmile.gif bet galiu ir uzlysti be eiles ax.gif
as po TA,mano merginos jau po 2kg wub.gif ech kaip dziaugiuosi smile.gif ir seip viskas gerai,na tai toliau gulim ir laukiam gimimo musu stebukliuku,jau vis graudenuosi,negaliu dar patiket,kad jau tuoj...o kaip laukiu ir ne kiek nebijau gimdymo ax.gif aisku tik,kad viskas butu gerai mergytem,o as jau viska iskentesiu ax.gif
Kituli kas gi tau darosi,kodel ta pilveli tempia verysad.gif man galima sakyti tik nesenai pradejo tempti,bet as ir daug ilsiuosi,gulineju,jei kur isvaziuoju ar i miesta ir viskas,tempia,skauda,tai jei dirbciau ar koki vaika tureciau gal ir man butu tas pats g.gif
Renata su kakleliu tuo as jau nuo 11sav kankinuosi,mano 2.5cm tai oij visko prisiklausiau ir stresavau,o va nesioju du ir iki siol viskas gerai,svarbiausia jis netrumpetu,bet pagal gyd man buvo sutump.,kita diena jau pailgeja,tai cia manau nuo kiekvieno gyd. matavimu priklauso.kiek zinau 3cm skaitosi geras,o mano jau kaip ir trumpokas,tokius jau apsiuvineja kaip mano
Atsakyti
KittyKitty, o davai tu guli ramiai, ką? Kokio pobūdžio tie tempimai? Man tai sutraukia kartais gimdą, bet be skausmo. Vat, kai akrobatas bando kūlverstį padaryti, tai irgi sutraukia. Na, o tempia tai tiesiog dėl augimo, bet tas tempimas toks kaip ir aiškus. Vakar tai diegė tokais karštais diegliukais kažkur arti dugno, tai išsigandau. Bet praėjo.

Su brendžiu tai šiandie prisaidžiau. Vyro sesuo atsiuntė kažkokių padažų, užtepėlių, tai aš vieną kad kirtau su vafliais. Po kiek laiko jaučiu, kad lyg apsinešiau, nu, galvoju, visai hemoglobino mažai, silpnoka. O pasirodo ten brandy butter....septyniu procentų lotuliukas.gif

Bryana, nu va, šaunuolė, kokias dičkes jau užauginai. thumbup.gif
Atsakyti
Bryana, o tu jau krepšį suruošei į gimdyklą? mirksiukas.gif

O aš lovytę antradienį gausiu. Užmačiau musumažyliuose tinkamos spalvos, 150 Lt. Ir šiandien mažiukas gavo pirmą dovaną iš mano draugės - kelnytes ir bliuzoniuką. Gultuką gal irgi parūpins, ji Švedijoje gyvena, pavarčiau skelbimus pas juos, tai tikrai pigesni babybjorn gultukai. Nes dabar amazone kai kuriuos parduoda po 320 Lt., o pas mus už tiek jau padėvėti g.gif
Atsakyti