Įkraunama...
Įkraunama...

AŽ - asmeninės žinutės

Prašau pagalbos. Perkėliau žinutes iš "Inbox" į katalogą "Saugomos". Tačiau nors ir rodo, kad ten jos yra - skliaustuose nurodytas žinučių skaičius, tačiau atsidarius šį katalogą man nieko nerodo, ir ištrinti neleidžia schmoll.gif
Kaip ištrinti žinutes iš šio katalogo, ir kam jis reikalingas, jei nerodo ten esančių žinučių.
Iš anksto ačiū už atsakymą 4u.gif


 i 
Maksimalus saugomų žinučių skaičius:
naujokams - 25,
nariams - 35,
dalyviams - 45,
senbuviams - 50,
s-dalyviams - 50.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 09 sausio 2014 - 19:41
Na tai ar gali man kas nors padet is moderatoriu ? g.gif Viksrelis bande, ale nieko nesigavo, bet aciu labai uz pastangas 4u.gif nukreipe pas Supermama, atseit, gali but klaida kokia tais blink.gif Supermama, atsiliepk, prasau, ir tark svaru zodi, o tai turiu beda - nuolat trint zinutes, nes skaiciuojamos ir tos, kuriu nera vizualiai matomu blink.gif
Atsakyti
su saugomu až katalogu jau seniai yra problema. Jei nori saugoti žinutes, geriau sukurk naują katalogą, pavadink jį kaip nors ir kelk ten.
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2005 12 22, 11:46)
su saugomu až katalogu jau seniai yra problema. Jei nori saugoti žinutes, geriau sukurk naują katalogą, pavadink jį kaip nors  ir kelk ten.



Sitai tai as jau supratau, bet ka man dabar daryt - tame kataloge yra kazkokiu mistiniu zinuciu, kuriu siaip nesimato, bet jos iskaiciuojamos i bendra 40 leidziamu skaiciu verysad.gif tai kaip vat jas pasalint g.gif
Aciu is anksto uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
Kaip suprast si uzrasa prie zinuciu anksciau budavo viena ,dvi bet pliusines ( zinuciu skaicius ) o dabar Naujų žinučių: -1 Hmmmm lotuliukas.gif
Atsakyti
Renax, kai gausi naują žinutę išsilygins ir bus 0 wink.gif
man jau taip kelis kart buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
kaip is Sent Items istrinti zinutes?

viena karta pabandziau perkelti zinutes i Sent Items,
o po to negalejau ju istrinti
tos zinutes man uzima vieta
Atsakyti
"Sent items" - tai vieta, kur automatiškai įsikelia tavo išsiųstų laiškų kopijos. Į tą folderį nereikia kelti rankiniu budu, gal todėl tau ir neleidžia trinti...



Gali pabandyti trinti taip:

spausk ant "Mano nustatymai", kairėj pusėj susirask "Sent Items". Sudėk varneles ant žinučių, kurias nori ištrinti. Tada apačioj spausk "Ištrinti".
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2006 06 25, 11:40)
"Sent items" - tai vieta, kur automatiškai įsikelia tavo išsiųstų laiškų kopijos. Į tą folderį nereikia kelti rankiniu budu, gal todėl tau ir neleidžia trinti...
Gali pabandyti trinti taip:

spausk ant "Mano nustatymai", kairėj pusėj susirask "Sent Items". Sudėk varneles ant žinučių, kurias nori ištrinti. Tada apačioj spausk "Ištrinti".


o pas mane sent items rodo, kad yra 7 zinutes, ten iejus noriu as istrinti, bet neleidzia, nes nera ka pazymeti, tipo tuscia, o skliausteliuose roso skaiciu 7.... Ir kodel forumas anglu kalba pasidare, kur lietuviu rasti?
Atsakyti
ziurint ar tau rodo kad tos 7 zinutes uzima vieta
jei neuzima ten kur procentais skaiciuoja tai nekreip demesio
man viena mamyte kazkaip istryne tai viskas dabar tvarkoj
Atsakyti
QUOTE(Gold_Tequil@ @ 2006 08 26, 09:54)
Ir kodel forumas anglu kalba pasidare, kur lietuviu rasti?

Kalbą gali pasirinkti pačioj forumo apačioj wink.gif
Atsakyti
QUOTE(indre-g. @ 2006 08 26, 14:44)
ziurint ar tau rodo kad tos 7 zinutes uzima vieta
jei neuzima ten kur procentais skaiciuoja tai nekreip demesio
man viena mamyte kazkaip istryne tai viskas dabar tvarkoj

as ir jau issitryniau, o pas mane jos prastovejo turbut metus laiko...kazkaip erzindavo, nera ziniuciu, o raso, kad turiu...
Atsakyti