Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių fotografai

Mes neseniai dalyvavom draugu vestuvese, jie turejo fotografes dvi, bet mes nusprendeme uzfiksuoti ne tik pagrazintas/parezisuotas scenas, o ir uzkulsius. Kadangi ir siaip uzsiimame video kurimu, netiketai gavosi visai neblogas ir labai smagus vestuviu V'logas. Netradicinis sprendimas, apie kuri daug kas nepagalvoja. Ikeliu video ikvepimui https://www.youtube.com/watch?v=qU9h157hXQQ  ;)

Atsakyti

Ilgai ieškojau fotogarfo savo vestuvėms. Ir čia, ir FB, ir visur, kur tik buvo galima rasti diskusijas, skaičiau jas iki smulkmenų. Šiandien turiu savo vestuvines foto ir esu 100 proc. patenkinta rezultatu. Visoms ieškančioms rekomenduoju profesionalų, pozityvų fotografą: http://www.saparis.lt/Tikrai nenusivilsite :) 

https://www.facebook.com/saparis.lt/

Atsakyti

Mielos mamos, planuojančios ieškoti fotografės savo mažulių fotosesijai, noriu atkreipti Jūsų dėmesį. "Neužlipkite" ant fotografės Jūratės Karkauskienės ("Vaikų fotostudija") grėblio, ant kurio "užlipau" aš. Ji fotografuoja ir vestuves. Tokio neatsakingo ir meluojančio žmogaus dar nebuvau sutikusi. Fotosesija truko max 30 min., 100€, vietoj žadėtų 4-6 sav. nuotraukų laukiau 12, o sulaukiau tik pykčių ir grasinimų vartotojų teisėmis dėka. Ponia Jūratė bendravo iki fotosesijos, paskui tylos siena- į laiškus neatrašinėjo, telefoną atjungė 2-iems sav., o prisiskambinus sakė, kad nebuvo ūpo dirbti, suprask vasara, šeima, turi daug savo vaikų, o klientai ją piktomis žinutėmis žudo! Nesuprantu, kaip galima taip elgtis!? Na, pasakyk, kad bėdos, nespėji ar pan., lauksiu kiek reikės, bet slapstytis!!!??? Panašių patirčių paskui išgirdau ne vieną, žmonės foto atgaudavo ir po pusmečio, aišku, pykčių dėka.
Tad jei norite patausoti savo nervus, apeikite ją 😏

Atsakyti

SOS!!! :(( Sveikos, merginos, vaikinai! Ieškau bendraminčių porų, kurioms fotografas Nerijus Šabanauskas (nerofoto.lt) nuo šios vasaros ar seniau laiku neatiduoda nuotraukų ir maitina pažadais arba nekelia! Šiai dienai Nerijus išsijungė savo trečią telefono Nr. ir su juo neįmanoma susisiekti! Labai laukiu Jūsų žinučių!

Atsakyti

Sveiki, ir mums tokia pati situacija su fotografu Nerijumi Šabanausku. Jau beveik metus laiko neatgauname vestuvių fotografijų. Nei atrašo nei atsiliepia į skambučius. 

Atsakyti

Parekomenduosiu ir aš labai mielą kylančią fotografę Karoliną Vaitonytę. Profesionaliai fotografuoja ir daugiau sričių, bet vestuvių foto sakyčiau stipriausios, manau foto patvirtins :) https://www.karolinnafoto.lt

Atsakyti