Įkraunama...
Įkraunama...

Verslo liudijimas, individuali veikla, autorinės

Tęsiame diskusijas, aiškinamės kas ir kaip, pasidalinam info, padedam nežinančiam ir t.t.

sena tema smile.gif
Papildyta:
perkeliu savo klausimą čia wink.gif

QUOTE(The_perfect_woman @ 2014 04 23, 14:39)
Sveikos, gal kuri esate susidūrus su nekilnojamojo turto brokerio individualios veiklos pažymėjimu? Kaip ten kas, apsimoka- neapsimoka g.gif  Gavau pasiūlymą dirbti brokere, tačiau reikia išsiimti pažymėjimą ir man teks apsimokėti mokesčius blush2.gif

Atsakyti
sveiki, aš pirmi metai kaip su individualia veikla, į mokesčius reikia važiuoti kad deklaruoti pajamas ar ne? ir ką turėčiau nusivežti? ačiū
Atsakyti
Ir jeigu aš teisingai suprantu, kai negauni pajamų, tai mokamas tik PSD g.gif
Atsakyti
Kas galėtų padėti, kokie yra įmokų kodai, PSD, VSD IR GPM?
Atsakyti
QUOTE(bordo @ 2014 04 23, 20:41)
Kas galėtų padėti, kokie yra įmokų kodai, PSD, VSD IR GPM?


http://www.sodra.lt/...mas/imoku_kodai
Papildyta:
QUOTE(Rūtkė @ 2014 04 23, 15:52)
sveiki, aš pirmi metai kaip su individualia veikla, į mokesčius reikia važiuoti kad deklaruoti pajamas ar ne? ir ką turėčiau nusivežti? ačiū


siais laikais internetu galima viska susitvarkyti
Atsakyti
Ateinu pasiskusti Sodra. Nuvaziavau pasiklausti ar gasusiu motinystes pasalpa, nes jau buvau kaip ir viska issiaiskinus. Issitraukia dokumentus, sako deja turit tik 11men. 22 d. stazo (ji gavus dar is darbo santykiu) doh.gif . Ka mokejau uz individualia veikla nieko nemato. Jau susinervinau. Nuejo pasikonsultuot kazkur, tai atrado mano mokejima, tai su stazu kaip ir viskas ok, bet iskilo nauja beda, kiek pries tai skambinau rasiau ejau nesuprato mano klausimo "Ar as socialiai drausta?", dabar tik paciai daejo, kas sako nezinau kaip padaryt kad jus butumet drausta isejimo i dekreta akimirka, ka ismeta kompas ta ismeta, o kaip padaryt kad ismestu drausta nezino tiksliai, sako gal bandykit paskutini menesi kaskiek sumoket. Nu blecha, manes tai "GAL" netenkina. Zodziu pasake su IDV slidu, kazka ne taip uzpildyti, ne ta diena nunesi, ne ta diena i dekreta iseisi ir nieko negausi. doh.gif Bandysiu prasyt kad idarbintu mane kas nors birzeli pusei etato, nes kitaip cia jauciu nieko nebus

QUOTE(The_perfect_woman @ 2014 04 23, 14:39)
Sveikos, gal kuri esate susidūrus su nekilnojamojo turto brokerio individualios veiklos pažymėjimu? Kaip ten kas, apsimoka- neapsimoka g.gif  Gavau pasiūlymą dirbti brokere, tačiau reikia išsiimti pažymėjimą ir man teks apsimokėti mokesčius blush2.gif


As dirbu nekilnojamo turto brokere. Kas susije su indivudualia veikla, tai moki nuo pajamu, kas menesi reik moket PSD 90Lt. Taip kad nieko neuzdirbi tai nieko daugiau ir nemoki. O apie darbo pacio specifika, daugiau galiu AZ papasakot nebent smile.gif. Tik perspeju tikrai turi turet santaupu, nes pradzioj tai yra daug investiciju reikalaujanti darbas doh.gif , apranga, reklama, vizitines, kuras (as po 500Lt pravazineju per menesi), mokesciai uz skelbimus, telefonas. Nepigus malonumas dirbt toki darba lotuliukas.gif Pradejau dirbti nuo praeitu metu liepos, tai 2013 metais oficealiai turiu apie 3000Lt minusa (o dar kiek islaidu, kuriu neitraukiau i leidziamuosius atsiskaitymus del kokiu nors prieszasciu). doh.gif Ir daugumai kolegu tas pats, pirmi metai sunkus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious_L: 25 balandžio 2014 - 08:24
sveiki, turiu klausimeli,gal kas atsakys ax.gif
vyras oficialiai dirba imeneje moka visus mokescius nuo atlyginimo. ir issieme patenta( tik savaitgaliams dirbti) gamina baldus. kokius jam reikia moketi mokescius ir kada, ar metu gale, ar kaip deklaruos pajamas?
aciu uz atsakymus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikutė @ 2014 04 25, 14:02)
sveiki, turiu klausimeli,gal kas atsakys ax.gif
vyras oficialiai dirba imeneje moka visus mokescius nuo atlyginimo. ir issieme patenta( tik savaitgaliams dirbti) gamina baldus. kokius jam reikia moketi mokescius ir kada, ar metu gale, ar kaip deklaruos pajamas?
aciu uz atsakymus  biggrin.gif


Issieme verslo liudijima ar individualios veiklos pazyma
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2014 04 25, 08:21)
As dirbu nekilnojamo turto brokere. Kas susije su indivudualia veikla, tai moki nuo pajamu, kas menesi reik moket PSD 90Lt. Taip kad nieko neuzdirbi tai nieko daugiau ir nemoki. O apie darbo pacio specifika, daugiau galiu AZ papasakot nebent smile.gif. Tik perspeju tikrai turi turet santaupu, nes pradzioj tai yra daug investiciju reikalaujanti darbas  doh.gif , apranga, reklama, vizitines, kuras (as po 500Lt pravazineju per menesi), mokesciai uz skelbimus, telefonas. Nepigus malonumas dirbt toki darba  lotuliukas.gif Pradejau dirbti nuo praeitu metu liepos, tai 2013 metais oficealiai turiu apie 3000Lt minusa (o dar kiek islaidu, kuriu neitraukiau i leidziamuosius atsiskaitymus del kokiu nors prieszasciu).  doh.gif Ir daugumai kolegu tas pats, pirmi metai sunkus.

matai tu dirbi visiškai ant savęs aš su įmone, aišku dalinamės pelnu, bet o tačiau visa tai jie man apmoka smile.gif tai man tik tas 90lt lieka susimokėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2014 04 25, 20:31)
Issieme verslo liudijima ar individualios veiklos pazyma

verslo liudijima ax.gif
Atsakyti
Sveikos, turiu tokį klausimėlį, dirbu su IVP.
Praganiau kažkur gautus su prekėmis dokumentus, pirkau iš UK.
Turiu dabar tik banko išrašą, kad buvo apmokėta.
Ar galiu traukti į savo išlaidų/pajamų žurnalą?

Tik kaip galėčiau pagrįsti, kad tikrai pirkau g.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,
Iskylo klausimas. Zmogus dirba su VL, ar gali issiimti dar ir individualios veiklos pazyma? Ar yra kokiu kabliuku, apie ka galima nepagalvojus pakliuti i minusa poto?
Kaip veliau butu metu pabaigoje, kuomet reikes deklaruoti:
- jei pajamos gautos tik is VL, tai viskas aisku, deklaruojamas tik VL. O jei gautos ir is to, ir is to? Kokie limitai tokiu atveju uzdirbtos metines maximalios sumos, nuo kurios jau ivairus PVM ir visa kt skaiciuojasi? Kaip tada skaiciuoti moketinas sumas, deklaruoti?
- sveikatos draudimas jei mokamas turint VL, tai su ind veiklos pazyma antra karta nereikes jau juk moketi? o su SODRA kaip?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Selena*: 29 balandžio 2014 - 15:30