Įkraunama...
Įkraunama...

Renku paramą daugiavaikiui vienišam tėvui

Istorija tikra, pati ją filmavau
http://tv.lrytas.lt/...461951397589088

Artimiausiu metu ketinu vėl važiuoti pas šią šeimą, tik šįsyk jau su dovanomis. Jei kas nori prisidėti, rašykite man asmeniškai.

Šeimai reikia visko, pradedant skalbimo mašina (automatine), smulkia buitine technika, rakandais, baigiant drabužėliais vaikams. Tėtis sakė, jog niekas neprapuls.
Berniukas yra penkerių, smulkus, mergaitės 7-16 metų, vidutinio sudėjimo
Atsakyti
O kur pvz. rubus perduoti? Gal siuntini nusiusti tiesiai per pasta butu galima?
Atsakyti
Smurka, automatinei skalbyklei reikalingas vandens tiekimas su spaudimu. Reportaže sako, kad vanduo į namą nešiojamas kibirais...

O kada planuojat tenai važiuoti?
Atsakyti
Megaitem galiu surinkti, iš kurio miesto važiuosi ? wub.gif
Atsakyti
Berniuko rūbelius tiesiog atiduodavau labdarai, bet dabar krausčiau spintas prieš vasarą ir šiek tiek turiu jau išaugtų (mano vaikas smulkus ir aukštas šešiametis) rūbelių (porą kelnių, ilgarankovių viršutinių 'maikyčių', porą striukelių (rudeninę ir žieminę) ir batukų. Gal tiktų rudeniui g.gif

Smurka, gal tiksliau gali parašyti kada planuojate važiuoti, kaip ir kur perduoti daiktus, kokių tų rakandų daugiau reikia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Winter Garden @ 2014 04 28, 21:24)
Smurka,  automatinei skalbyklei  reikalingas vandens tiekimas su spaudimu. Reportaže sako, kad vanduo į namą nešiojamas kibirais...



netiesa. mano puseserė su kibirais pripilsto į automatinę skalbimo mašiną vandens. tik pas ją rūbai dedami per viršų.
Atsakyti
Automatinei skalbimo mašinai jis sakė pats nuo šulinio į namą prasives kažkokį ten mechanizmą. Vyras nagingas, žino, kaip reikia daryti, svarbu, kad mašina būtų.

Važiuosim kažkada dviejų savaičių bėgyje, pačią tiksliausią datą pranešiu dar kartą.

Skalbimo mašiną atiduosiu savo seną, bet veikiančią. Naudotą indaplovę irgi turiu, kolegė atiduoda.

O šiaip reikia visko: indų, puodų, kitų buities reikmenų ar smulkios technikos.

Drabužėlių yra pageidavimas paruošti tik geros kokybės, nes tėtis sakė, jog žmonės suveža jau visai sudėvėtus, o jis vaikus stengiasi rengti gražiai, tvarkingai.

Jei kas gyvena Vilniuje, būtų gerai, jei kažkaip į "Lietuvos ryto" redakciją atsirastų galimybė viską atvežti.
Mano tel. 8-684-42323

Ir dar. Mergaitės labai labai nori papūgėlių smile.gif
Atsakyti

Kaip supratau tai vyras našlys su 10 vaikų? Bet reportaže matosi nauja skalbimo mašina Beko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lili70: 30 balandžio 2014 - 12:11
QUOTE(lili70 @ 2014 04 30, 12:06)
Kaip supratau tai vyras našlys su 10 vaikų? Bet reportaže matosi nauja skalbimo mašina Beko


Reportaže matosi sena mechaninė skalbimo mašina, automatinės neturi
Atsakyti
Jeigu būtų norinčių kažką perduoti iš Kauno, aš galėčiau paimti. Kaune vis kas kiek laiko būnu, o ir nuvežti galėčiau kokį vakarą, nuo Kėdainių nėra toli.

Smurka, ar papūgėles kas nors jau nupirko/padovanojo? Jeigu ne, bandyčiau ieškoti, mačiau skelbimą neseniai vietiniame laikraštyje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žemuogienė: 07 gegužės 2014 - 10:31
As jau pastu issiunciau sitai seimai nedideli laukneseli, paskaiciusi delfi.lt.
Atsakyti
Papūgėlių dar niekas nepadovanojo. Bet nupirksim pačios arba Kikos paprašysim, kad padovanotų
Atsakyti