Įkraunama...
Įkraunama...

J. Crew mylėtojoms!

user posted image

Kviečiame į naują temą 4u.gif
Merginos, prašymas 4u.gif
Kai komentuojate gautą rūbą, parašykite savo išmatavimus (ūgį jei reikia), tikslų daikto pavadinimą ir kokį dydį gavote 4u.gif
Labai laukiame gautų rūbelių fotoreportažų!!!!!! Tai suteiktų temai informatyvumo, aiškumo 4u.gif
Temoje galima nevaržomai vartoti kreipinį "Tu" smile.gif
Sena tema
Crew išparduotuvė smile.gif
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 05 gegužės 2014 - 11:25
Kaip manote ar tokio tipo sijonas tiktų gabaritams 105 klubai ir 88 liemuo bei 177 cm. Ir geriau 10 ar 12 imti? Šilkinis sijonas 12 dydis idealiai bigsmile.gif tai ir šį gal tada 12, bet svarstau dėl gražaus vaizdo su juo ax.gif 4u.gif
https://www.jcrew.co...f...e&hash=row3
Atsakyti
rastafarine, ačiū už naują gražią temą 4u.gif

Jcrew dar nepapildė? Vis tikrinu, tikrinu ir nieko nėra g.gif
Atsakyti
Patarkit, ką daryti? Nusiunčia balandžio 10 dieną tarpininkei užsakymą, parašė, kad nupirkta, o skaičiukų dar nėra. Rašiau prieš kelias dienas, sakė, kad kartais tipo dalim siunčia ir ne viską gavo. Vakar paklausiau, ką gavo ir gal man tada užsakinėti iš naujo kol prekių yra, tai nieko kol kas neatrašė. Gal aš tada galiu atšaukti tą savo užsakymą. Jau mėnuo praėjo, kažkokia nesąmonė, kad J Crew tiek ilgai siųstų.
Atsakyti
Aciuka uz temute, o ypac uz nuoroda i isparduotuve 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2014 05 05, 12:21)
Patarkit, ką daryti? Nusiunčia balandžio 10 dieną tarpininkei užsakymą, parašė, kad nupirkta, o skaičiukų dar nėra. Rašiau prieš kelias dienas, sakė, kad kartais tipo dalim siunčia ir ne viską gavo. Vakar paklausiau, ką gavo ir gal man tada užsakinėti iš naujo kol prekių yra, tai nieko kol kas neatrašė. Gal aš tada galiu atšaukti tą savo užsakymą. Jau mėnuo praėjo, kažkokia nesąmonė, kad J Crew tiek ilgai siųstų.

Aš manyčiau, kad reikėtų dar kartą parašyti, kad sužiūrėtų savo užsakymus ir gautas prekes ir patvirtintų gavo ar ne, jei neatsakys į laišką, atšaukti užsakymą. Mėnuo laikas tikrai per ilgas laiko tarpas atsiuntimui prekių, maximum pora savaičių.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2014 05 05, 12:21)
Patarkit, ką daryti? Nusiunčia balandžio 10 dieną tarpininkei užsakymą, parašė, kad nupirkta, o skaičiukų dar nėra. Rašiau prieš kelias dienas, sakė, kad kartais tipo dalim siunčia ir ne viską gavo. Vakar paklausiau, ką gavo ir gal man tada užsakinėti iš naujo kol prekių yra, tai nieko kol kas neatrašė. Gal aš tada galiu atšaukti tą savo užsakymą. Jau mėnuo praėjo, kažkokia nesąmonė, kad J Crew tiek ilgai siųstų.

O per koki tarpininke siuntetes? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2014 05 05, 13:21)
Patarkit, ką daryti? Nusiunčia balandžio 10 dieną tarpininkei užsakymą, parašė, kad nupirkta, o skaičiukų dar nėra. Rašiau prieš kelias dienas, sakė, kad kartais tipo dalim siunčia ir ne viską gavo. Vakar paklausiau, ką gavo ir gal man tada užsakinėti iš naujo kol prekių yra, tai nieko kol kas neatrašė. Gal aš tada galiu atšaukti tą savo užsakymą. Jau mėnuo praėjo, kažkokia nesąmonė, kad J Crew tiek ilgai siųstų.

mano 04.10 d. užsakymas per R tarpininkę bus jau šią savaitę LT
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2014 05 05, 11:27)
Aš manyčiau, kad reikėtų dar kartą parašyti, kad sužiūrėtų savo užsakymus ir gautas prekes ir patvirtintų gavo ar ne, jei neatsakys į laišką, atšaukti užsakymą. Mėnuo laikas tikrai per ilgas laiko tarpas atsiuntimui prekių, maximum pora savaičių.


Jaučiu taip ir reiks padaryti... Tik kad po to nepapulčiau į juoduosius sąrašus. doh.gif

QUOTE(KERERA @ 2014 05 05, 11:35)
O per koki tarpininke siuntetes? 4u.gif


Nenoriu afišuoti, šiaip su ja viskas tvarkoj būdavo, pirmą kartą toks nesusipratimas gavosi.

QUOTE(AstaRaud @ 2014 05 05, 11:36)
mano 04.10  d. užsakymas per R tarpininkę bus jau šią savaitę LT


Tai va, o maniškis tarpininkės dar net nepasiekė. doh.gif Nes man jį turėtų į Norvegiją išsiųsti...
Atsakyti
Gal kuri turite ir galetumete pakomentuoti si tunika? Su 90 cm kokio dydzio reiktu? Ydomu kaip ji realiai atrodo g.gif Nete nerandu arba nemoku ieskoti doh.gif
http://factory.jcrew...p;bmUID=kmNdiFh
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2014 05 05, 12:16)
rastafarine, ačiū už naują gražią temą 4u.gif


Ačiū, - uoj, čia Aireda jau anoj temoj viską padarė, aš tik perkėliau biggrin.gif

QUOTE(Opensea @ 2014 05 05, 12:21)
Aciuka uz temute, o ypac uz nuoroda i isparduotuve 4u.gif


Jo, nuorodą jau aš sumislijau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 05 gegužės 2014 - 13:23
QUOTE(Mon Cheri @ 2014 05 05, 15:08)
Gal kuri turite ir galetumete pakomentuoti si tunika? Su 90 cm kokio dydzio reiktu? Ydomu kaip ji realiai atrodo  g.gif Nete nerandu arba nemoku ieskoti  doh.gif
http://factory.jcrew...p;bmUID=kmNdiFh

as irgi ziuriu ziuriu i sita. Tik, idomu, ar medvilne factory nesitampo labai. Blonde komentavo ji, buvo parsisiuntusi, sake patiko, tik rankoves stulpeliu megztos (priartinus matosi, todel grazinomo), tad del sios priezasties grazino. Bet va koki dydi eme, nepamenu smile.gif atrodo S
Atsakyti