QUOTE(Bitės šešėlis @ 2014 06 18, 10:20)
nemokėjimas bent elemntariai naudotis kompiuteriu parodo, jog:
1) Žmogus nėra žingeidus, linkęs į naujoves.
2) 90proc., jog dirba nekvalifikuotą/mažai kvalifikuotą darbą (tuos 10 proc palikime vos ne pensinio amžiaus intelektualams, bet ar jie mums aktualūs temoje, kai kalbame apie 30metes? Vargu bau)
3) nėra jokių šansų, kad jis pakils karjeroje, jei nesimokys naudotis informacinėmis technologijomis, o nesimokys todėl kad - žiūrėti pirmą punktą.
4) nėra išsilavinęs, neturi net bazinio išsilavinimo (dirbti kompiuteriu moko jau mokykloje, o net nekalbu apie kolegijas/universitetus. Ten ranka rašytų darbų neikas nepriima

). Tad jei jam irgi apie 30 - 35, sunkiai įsivaizduoju, kaip jis baigė mokyklą ir ką jis veikė po to, ir kiek košės pas jį galvelėje yra.
5) Visada ir visur jį reikės tempti "už ausų", jei tik norėsi šiuolaikiškesnio gyvenimo.
Galėčiau vardinti ir vardinti
1) visiška nesąmonė. Pvz. aš nesimokau kinų kalbos, nesimokau vairuoti, ir ką tai rodo? Kad esu durna? Jis vairuoja, to gana.
2) visiškai nesvarbu, ką dirba, svarbu, ne tinginys. Koks skirtumas, jeigu uždirba ir atneša į bendrą biudžetą. Nebent tamsta labai gėdiniesi nekvalifikuotų, pagal tamstą prastų darbų, tada suprantu.
3) ir nereikia, kad kiltų, gal žmogus savo darbą mėgsta. Ne karjera pasaulyje svarbiausia. Mėg savo darbą, ir nereikės ir nenorėsi kilti niekad.
4) Beje, baigėme mokyklas sovietmečiu, kompo buvom net nematę. O jei darbe ir pomėgiuose jo nereikia, tai ir nereikia. Beje, jam daugiau nei 50. Nes ir man ne 35, toli gražu.
5) Ką reiškia "šiuolaikiškesnis"? - mirk, karkis, bet turi, privalai turėti išmanųjį, planšetinį ir t.t.? Na, jei suprasti šiuolaikiškumą taip, tegul.
Kiekvienam sava valia. Nes aš tobulėjimą matau ir su popierinėmis knygomis, net kompą mačius tik per TV. Beje, nemėgstu į bibliotekas registruotis kompu ir per jį knygų ieškoti, mieliau naudojuosi senu, popieriniu skaitytojo bilietu ir ieškau knygu pagal senas, popierines kartotekas. Daug smagiau.