Įkraunama...
Įkraunama...

Pomidorų mylėtojos ir augintojos

[quote=vijoleta20,2014 05 12, 10:30]
[quote=Lakšmi,2014 05 12, 09:29]Gal kas tokius auginote, kokia nuomonė? ar aukšti auga? ar lepūs? turiu gavusi daigų, auginsiu lauke.

Lauke zemeje jie augs puikiai,o i kibirus ir 10 litru jiems maza vietos,labai didelis saknynas,jie kietoki.
[/quote]

puikiai augo ir 4ltr vazonuose... Tai piktžolė, ne pomidoras. Net likučiai, sumesti į kompostinę, visai neprižiūrėti, puikiai augo...
Atsakyti
QUOTE(ponia Lylia @ 2014 05 12, 09:39)
Daug kas juos augino ir dar tebeaugina, labai paplitę. Auginau pernai lauke, žemesnio pomidoro nesu mačiusi, vaisiai maži, skanūs, traškūs, kietoki. Nelepūs, nepastebėjau jokių ligų lauke, tai gal ir šiltnamyje gerai auga, nežinau, juos net kibiruose augina.

auginau siltnamyje,bais daug vietos uzima,labai isbujoja,pomidoriuku daug bigsmile.gif siemet neauginu,bandysiu kitas veisles bigsmile.gif
Atsakyti
Kas galit pasakyti, gal Tu, adija5, žinosi, tavo sėkla, FLUFFY pomidorų bus vaisius pūkuotas ar tik lapai? dabar lapai nepūkuoti, tai vaisiaus laukti?
Gavau iš vienos mamos gargamelių sėklų, tai labai faini lapai, pūkuoti smile.gif
QUOTE(GONZIKAS117 @ 2014 05 12, 11:12)
auginau siltnamyje,bais daug vietos uzima,labai isbujoja,pomidoriuku daug bigsmile.gif siemet neauginu,bandysiu kitas veisles bigsmile.gif

Aš irgi neauginu, pabandžiau sykį ir gana, jei būtų mažų vaikų, tada galėtų skainiotis, man per akis ir aukštaūgių. Šiaip eidama darže pro šalį nusiskindavau ir vietoj prarydavau. Dar tokių pom. nemačiusias daržo viešnias nustebindavau, žiūrėdavo, ragaudavo smile.gif

Atsakyti
O gal kuri norite Black cherry, Bajaja, Vilma ir Venus pomidorų sėklų. Galėčiau išsiųsti rytoj arba birželio pradžioje. Pokeliai praimti, galioja iki 2016 m. vidurio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ----: 12 gegužės 2014 - 10:23
Ir aš labai dėkinga už pomidorinius komentarus.

BLACK CHERRY labai noriu auginti, sodinsiu vieną terasoje į dešimt litrų vazoną.
Ir dar kokį BAJALA ar AZTEKA galbūt kitam mažesniame vazone.

QUOTE(---- @ 2014 05 12, 10:22)
O gal kuri norite Black cherry, Bajaja, Vilma ir Venus pomidorų sėklų. Galėčiau išsiųsti rytoj arba birželio pradžioje. Pokeliai praimti, galioja iki 2016 m. vidurio.
iškart imčiau jei tai būtų daigai :-)


Dar klausimas. Kai sakote "pririšti pomidorą". Tai ar gali būti toks variantas, kad pririšiu prie terasos lubų virvę, kitą galą prie kuoliuko vazone, ir pririšiu pomidorą. ar tokiam BLACK CHERRY reikės kopetėlių?

Atsakyti
QUOTE(gatu @ 2014 05 12, 11:42)
iškart imčiau jei tai būtų daigai :-)
Dar klausimas. Kai sakote "pririšti pomidorą". Tai ar gali būti toks variantas, kad pririšiu prie terasos lubų virvę, kitą galą prie kuoliuko vazone, ir pririšiu pomidorą. ar tokiam BLACK CHERRY reikės kopetėlių?

galit dąsiai
Atsakyti
QUOTE(gatu @ 2014 05 12, 10:42)

BLACK CHERRY labai noriu auginti, sodinsiu vieną  terasoje į dešimt litrų vazoną.
Ir dar kokį BAJALA ar AZTEKA galbūt kitam mažesniame vazone.



mano šališka nuomone, Black Cheriui vazonas bus mažokas.. Bajajos neauginau, o Aztekui dešimtlitrinį vazoną drąsiai imkit - ir tai reiks papildomo tręšimo. Ir ne kelių kartų per sezoną.
Atsakyti
labas dienas,

savaitgali buvom sode. Po salnu like trys pomidoriukai augo graziai . sestadieni ejau sodint savo visu pomidorciku... tai vienas is triju , salnas atlaikiusiu, krito kovoj pries kurkli gun_bandana.gif nu ot bjaurybe tas kurklys . penktadieni dar grazuolis buvo, o sestadieni nusimines jau. patempiau ir kotukas lengvai issitrauke... jau nugrauztas. verysad.gif
Tai vat , kai nuejau sestadieni kokia 12 val sodint, taip is siltnamio isejau 18.30 doh.gif susodinau beveik visus, tik salotu ridikeliu darraut gaila buvo, tai liko tarpukas, su laikinai pakastais pomidorais. kai israusiu anuos, tai kasiu gilias duobes ir grusiu tuos pomidorcikus giliau .
tai vat... biggrin.gif
Sodinau sodinau as tuos pomidorcikus. Ir viena pomidorcika smarkiai supykdziau. Istraukiau is indelio Cardinal mazarini , ir ... atvaziavo mano pienininke su pieno produktais. tai istaciau ji i duobe ir lekiau suriu pirkt . Dar pakalbejom, nuo rudens nesimate . Susikroviau pienus i saldytuva. ir grizau pas savo KARDINOLA. pabaigiau as ji sodint, uzkasiau, palaisciau . Pabaigiau ir visus likusius susodint . Grazu... 61 veisle 90 daigu . ( na veisliu skaicius dar padides, nes ridisiuku vietoj dar nesuskaiciavau veisliu, tik duobes numaciau) . ateinu vakare i siltnami... CARDINAL MAZARINI lapus nuleides, nusimines stovi doh.gif dar paliejau as ji. Ateinu ryte sekmadieni...KARDINOLAS vistiek isizeides, lapus nuleides blink.gif zemepakapsciau aplink, patampiau, sakau gal kurklys staiga pasidarbavo nu ne ... dar paliejau. Isvaziavom ir palikom toki pikciurna supykusi ir iskart demesio negavusi. numoviau mat batus, i duobe ikisau ir iskart zemem nezuberiau... doh.gif kardinolas mat atsirado. Visi kiti stovejo graus isvaziuojant. ir kitas cardinolas mazarinis , laiku zemem uzpiltas grazus... ot didenybes.... kazi kita savaitgalinuvaziavus kaip bus su jais. g.gif
Atsakyti
gal kam teko Томат "Самоцвет изумрудный" F1 lauke auginti?
http://www.seemnemaa...ex.php?GID=9958

ilgai dygo, nesulaukiau, tai pakartotinai sėjau, o dabar turiu ir šiltnamiui, ir perteklinį daigą. sėklos brangios, tai gaila išmest. ieškočiau lauke vietos, kur pririšt galėčiau. tik jei vis tiek neaugs, tai ir nevargčiau.
Atsakyti
QUOTE(*Aukse* @ 2014 05 12, 07:27)
Galvojau ir as,kad slegis pas mus mazas is backos, nors ta pakelta nemazai nuo zemes ir kubas vandens, tai is vandentiekio tiesiai pajungus buvau kur geras slegis, bet vistiek ssss  schmoll.gif  Kokie 3-4 paskutiniai augaliukai eilej be vandens sedi. Todel noriu pabandyti ta spec slanga  g.gif Ten raso,kad prie 0,7 bar atmosferos slegio per valanda viena skylute isleidzia 1.14 L vandens  g.gif


Mes prie vandentiekio jungeme pabandyti, tai gerai teka, nes uztenka spaudimo/jegos prateketi per tas gumines skylutes. Tik tiek kad ne visos skylutes vienodai lasa, tai irgi sunkoka butu suziureti, kur to vandenuko daugiausiai ir maziausiai tenka (o daugiausia tenka pradzioje).
Lietuvoje ir UK produkcija skiriasi, tai pas jus gal ta tobulesne kapiliarine juosta? mirksiukas.gif Pas mus UK tokios firmos nera, netgi nenurodo kiek litru per skylute isteka. Toks jausmas, kad paprastai subade slanga ir tiek doh.gif Mes is pat pradziu taip ir norejome daryti, bet pagalvojau, kad "speciali" pirktine slanga bus tobulesne doh.gif Tai man tie "micro drippers" gal bus issigelbejimas, bent jau zinosiu kiek litru kur isteka...
Atsakyti
QUOTE(Mičiko @ 2014 05 11, 18:58)
c) labiausiai kenkia žmogui valgyti  mirksiukas.gif Aš tai praitais metais nieko į vazoną nedėjau, tik žemė buvo su tuo mėšlu. Paskui buvau porą kartų nupurškus su pieno tirpalu. O žuvies miltai gi ne cheminės trąšos, jos gaminamos iš žuvų atliekų.  mirksiukas.gif
va čia nelabai supratau. klausiau apie žuvų miltus. sakot - kenkia, o po to sakot, kad ne chemija. tai ar blogai ar gerai jais tręšti? :-)

eisiu skaityti raugų temos, nežinojau, kad yra tokia.

Papildyta:
QUOTE(Mičiko @ 2014 05 12, 10:47)
galit dąsiai

tiesiog tą vertikalią virvę, ir nereikia kopetėlių?
Atsakyti
QUOTE(gatu @ 2014 05 12, 12:17)
va čia nelabai supratau. klausiau apie žuvų miltus. sakot - kenkia, o po to sakot, kad ne chemija. tai ar blogai ar gerai jais tręšti? :-)

eisiu skaityti raugų temos, nežinojau, kad yra tokia.




taigi raso, kad isvis VALGYT KENKIA zmogui. bet kas... ir bandeles, ir mesa... mirksiukas.gif
Atsakyti