Įkraunama...
Įkraunama...

Nedarbingumas

Senoji tema čia
Atsakyti
Sveiki. Turiu klausimą:

Dirbu 0.5 etato, darbas yra budėjimais paromis. T.y. per mėnesį būna sakykim 4 budėjimai (nebūtinai po 24h, gali būti po 22h ar 23h).
Jeigu aš imu biliutenį sakykim trims dienoms, tai ar jis man padengia tik 3 x 4h (darbo grafike prie etato būna parašyta kad darbo krūvis yra 4h per dieną)? Ar tada gaunasi, kad jeigu į tas biliutenio dienas man papuolė paros budėjimas, tai turėsiu kažkada vėliau atidirbti 12h, kurių man nepadengė biliutenis?
Tikiuosi, aiškiai suformulavau.
Kitas klausimas, kas, jeigu mano darbo para išpuola savaitgalį?

Būsiu dėkinga, jei kas paaiškins.
Atsakyti
QUOTE(pavasario_lietus @ 2014 05 07, 20:19)
Sveiki. Turiu klausimą:

Dirbu 0.5 etato, darbas yra budėjimais paromis. T.y. per mėnesį būna sakykim 4 budėjimai (nebūtinai po 24h, gali būti po 22h ar 23h).
Jeigu aš imu biliutenį sakykim trims dienoms, tai ar jis man padengia tik 3 x 4h (darbo grafike prie etato būna parašyta kad darbo krūvis yra 4h per dieną)? Ar tada gaunasi, kad jeigu į tas biliutenio dienas man papuolė paros budėjimas, tai turėsiu kažkada vėliau atidirbti 12h, kurių man nepadengė biliutenis?
Tikiuosi, aiškiai suformulavau.
Kitas klausimas, kas, jeigu mano darbo para išpuola savaitgalį?

Būsiu dėkinga, jei kas paaiškins.

Lygos pasalpa moka sodra uz darbo dienas,t.y nuo pirmadienio iki penktadienio,nieks neziuri nei i jusu darbo laika,nei i tai kad dirbat savaitgaliais.Tiesiog uz pirmas 2 dienas ( cia jeigu pats sergi) moka darbdavys,jeigu pas jus darbo dienos ispuola.
Atsakyti
QUOTE(pavasario_lietus @ 2014 05 07, 20:19)
Būsiu dėkinga, jei kas paaiškins.

Jei į biuletenį papuls budėjimas, už pirmas dvi nedarbingumo dienas (kurios sutampa su budėjimu) apmokės darbdavys, jei nepapuls, už jas negausite nieko iš niekur. Nuo trečios nedarbingumo dienos mokės Sodra, jie mokės 40 arba 80proc dienos uždarbio vidurkio. Sakykim, dirbote per mėnesį 4 budėjimus po 24val, už tai gavote 500Lt. Pagal valstybės nustatytą mėnesinį darbo dienų skaičių šis mėn turės 21 dieną, tai 1 dienos užmokestis bus 500Lt:21d=23,81Lt.
Atidirbinėti už biuletenį nereikia.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Iskilo keli klausimelau g.gif

Ar galima nutraukti nedarbinguma (biuleteni) anksciau laiko?
Parasius kad iseini is darbo savo noru (vadovui sutikus atleisti is karto be atidirbimo), tai visus atsiskaitymus gausi tik nedarbingumui (biuleteniui) pasibaigus, ar is karto?

Labai aciu.
Atsakyti
QUOTE(Polijana @ 2014 05 10, 16:53)
Ar galima nutraukti nedarbinguma (biuleteni) anksciau laiko?

Galima smile.gif Tuomet panaikinamas senasis N/P,o vietoj jo isduodamas naujas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Varinija @ 2014 05 10, 17:01)
Galima smile.gif Tuomet panaikinamas senasis N/P,o vietoj jo isduodamas naujas 4u.gif


Turiu nedarbinguma iki 05.15 , atsitiko taip, kad turiu isvykti, ieskau visos imanomos info ar imanoma man nedarbinguma nutraukti anksciau laiko, zodziu galiu meginti pirmad. traukti pas gydytoja, del biuletenio panaikinimo. Komplikuota situacija g.gif

Aciu Varinija 4u.gif


p.s. Parasius kad iseini is darbo savo noru (vadovui sutikus atleisti is karto be atidirbimo), tai visus atsiskaitymus gausi tik nedarbingumui (biuleteniui) pasibaigus, ar is karto? Dar sitas klausimas neramina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Polijana @ 2014 05 10, 17:19)
Turiu nedarbinguma iki 05.15 , atsitiko taip, kad turiu isvykti, ieskau visos imanomos info ar imanoma man nedarbinguma nutraukti anksciau laiko, zodziu galiu meginti pirmad. traukti pas gydytoja, del biuletenio panaikinimo. Komplikuota situacija g.gif
Aciu Varinija 4u.gif

Nepergyvenkite,tikrai nieko komplikuoto,tiesiog gydytoja,isdavusi N/P panaikins sena,ir isduos iki tos datos iki kurios Jums reikia... mirksiukas.gif 4u.gif
O del antros klaus.dalies nesu kompetetinga... ax.gif Cia jau susije su darbo santykiais... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Polijana @ 2014 05 10, 17:19)
visus atsiskaitymus gausi tik nedarbingumui (biuleteniui) pasibaigus, ar is karto?

Pasibaigus nedarbingumui, atleidimo dieną. Darbdavys juk nežino, kiek jums tęs nedarbingumą.
Atsakyti
QUOTE(Varinija @ 2014 05 10, 21:30)

QUOTE(Tepaluota @ 2014 05 11, 09:25)

Supratau, aciu 4u.gif

Dar klausimelis, pasibaigus nedarbingumui ir isejus is darbo, ligos pasalpa bus gauta, nes buvau dirbanti ta laikotarpi.

Atsakyti
Taip, ligos pašalpą (jei užtenka stažo) gausit.
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2014 05 11, 20:54)


Dekinga 4u.gif
Atsakyti