Įkraunama...
Įkraunama...

Ar drastiška dieta galėjo taip pakenkti?

Atleiskit, aš ne mama, net ne suaugusi, bet neradau, kur dar kreiptis, niekur neatsako. Ilogokai laikiausi stiprios dietos (gal 3 mėn), paskui nustojau, priaugau svorio. Nors mano figūra panaši į prieš tai buvusią, krūtys mažesnės, nebeauga, dingo mėnesinės (gal prieš pusę mėn. 3 dienas rudai tepė). Mėnesinių nėra jau 4,5 mėn.Ką man daryti? Beje, man 13,5 metų, dietos laikiausi prieš 5 mėn. verysad.gif
Atsakyti
Visų pirma, ką turi padaryti, kreiptis į gydytoją.. Tik ten tave apžiūrės ir suteiks reikiamą pagalbą. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rozyte. @ 2006 06 24, 19:32)
Atleiskit, aš ne mama, net ne suaugusi, bet neradau, kur dar kreiptis, niekur neatsako. Ilogokai laikiausi stiprios dietos (gal 3 mėn), paskui nustojau, priaugau svorio. Nors mano figūra panaši į prieš tai buvusią, krūtys mažesnės, nebeauga, dingo mėnesinės (gal prieš pusę mėn. 3 dienas rudai tepė). Mėnesinių nėra jau 4,5 mėn.Ką man daryti? Beje, man 13,5 metų, dietos laikiausi prieš 5 mėn.  verysad.gif


Nu tai blyn.. kur prota buvai padejus? blink.gif O kai buvo kokie seseri dar negalvojai dietos laikytis? mirksiukas.gif Visu pirma tai mamai papasakok, abi nueisit pas gydytoja. Reik juk organizma ir imunine sistema atstatyt, kitaip gali susigadint sveikata visam gyvenimui. Ir gink dieve - daugiau neikad taip nejuokauk. Maziau reik seile varvint beziopsant i tas nuo cosmo virseliu doh.gif
Atsakyti
palik gėdą namie ir bėk pas gydytoją.Sėkmės smile.gif
Atsakyti