QUOTE(L.K. @ 2014 05 21, 17:51)
Greičiausiai, beveik viskas priklauso nuo konkrečios veislės ir sąlygų. Aš pirmenybę teikiu brangesnėms, bet kokybiškesnėms sėkloms (hibridams), o sąlygas visiškai valdyti ne visada išeina. Dirvožemis yra toks, koks yra, nebent mulčiavimas po kelių sezonų kažkiek pagerintų, temperatūros "neprisuksi", dar galima gausiai laistyti. Gal dar dengti, bet čia jau nuo kenkėjų.
Bet kuriuo atveju, "parduotuvinių" išauginti gali ir nepavykti. Iš kitos pusės, gal ir gerai...
Dar kartą ačiū
Tikriausiai esat teisi, dvejus metus kopūstinius daigus pirkdavau turguje. Matyt, sėklos buvo ne iš prabangiųjų, tai ir kalafiorų, brokolių galvos atitinkamai atrodė

Šiais metais pati rinkausi, pirkau ir sėjau hibridines sėklas. Reiškia, reikia manyti, kad labiau pasiseks. Parduotuvinių gražuolių nesitikiu, bet užaugint gražesnius nei pernykščiai, būtų visai neblogai.