Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. A.Uktverienė

4u.gif As lankausi pas gyd. Uktveriene ir butu idomu suzinoti gal kas yra gimde pas sia gydytoja, nes ir man ta diena arteja reik pagaliau apsisprest kur ir pas ka gimdyti... Isanksto aciu. thumbup.gif
Atsakyti
Pas ja lankosi mano drauge. Kiek zinau nieko gero. Sake, kad viska daro skubotai, jokios atidzios nesciosios prieziuros. Ta gyd. dirba Garliavoje, seimos klinikoje.
Atsakyti
QUOTE(Danciuke @ 2006 07 08, 10:07)
Na nejaugi nera niekam teke susidurti su Gyd. Ausra Uktveriene?  g.gif  Gal tiesiog lanketes ar lankotes pas ja kokios Jusu nuomones. ACIU!  4u.gif

Aš pas Uktverienę gimdžiau ir ji mane prižiūrėjo visą nėštumo laikotarpį, tai nieko blogo negaliu apie ją pasakyti, labai maloni ir švelni gydytoja, antrą vaikelį gimdyčiau irgi pas ją thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. Man irgi teko gimdyti pas sia gydytoja. Nieko blogo pasakyt negaleciau. Mano nuomone- atidi, svelni, jautri gydytoja. Turiu drauge kuri sako, kad jai geriau gimdyti pas griesta- pasako griestai ka daryti o ne cacki pacacki... Mano nuomone tokiom akimirkom norisi salia supratingo profesionalo, kaip ji ir yra. Beje mano gimdymas rezultate pasirode sudetingas del mano pacios fiziologijos, tai ji pasikviete komisija, kad skubiai spresti ka daryti. Bet laimei viskas gerai pasibaige. Aisku visa laika ji salia nesedejo, uz rankos nelaike. Visus masazus ir kita parama suteikinejo mano brangusis. Ji tik kartas nuo karto uzeidavo per saremiu pradzia, bet demesio buvo uztektinai. Ir po gimdymo kasdien uzeidavo. Rezultate- gimdyciau pas ja ir kita karta. Bet tik visom noriu pasakyti, kad ne gydytoja viska lemia. Mano supratimu vienodai svarbia role atlieka akusere. Gydytoja ziuri tave iki gimdymo pradzios. O kai pradedi gimdyti ir po gimdymo, gimdymui vadovauja, vaika priima ir siuva akusere. Tai ar plysi, ar gerai susius, ar vaikas gerai uzgims priklauso nuo akuseres. Tai jei renkates gydytoja neuzmirskit pasidometi ir akuserem (jas beje irgi galima uzsisakyti kad ateitu pagal nora, ka mes darem ir likom patenkinti). Juk nesinoretu kad tave siutu tik mokslus pabaigus mergaite drebanciom rankom (girdejau ir tokiu atveju)...
Atsakyti
QUOTE(Danciuke @ 2006 07 08, 11:07)
Na nejaugi nera niekam teke susidurti su Gyd. Ausra Uktveriene?  g.gif  Gal tiesiog lanketes ar lankotes pas ja kokios Jusu nuomones. ACIU!  4u.gif


man teko susidurti.....8 nestumo savaite pradejo teplioti...skubiai nuvykau i ligonine, A.Uktveriene kaip tik budejo tuo metu...padare echoskopija, ir dziugiai susuko - viskas gerai, paziurek sirdute kaip plaka ir paeme uz rankos ir stipriai suspaude....niekada nepamirsiu sitos dziugios akimirkos kai gydytoja taip nuosirdziai pasidziauge su manimi.....
paskui jau 38 nestumo savaite 2 dienas vel gulejau ligoninej pas sia gydytoja......prieziura buvo pati geriausia, tarp kitko be jokiu kysiu.....
39 savaite pagimdziau ir kai vaziavau namo koridoriuj susitikau sia gydytoja, kuri paklause - ir ka cia veiki su sypsena smile.gif pasakiau kad pagimdziau dukryte, tai stipriai apkabino ir palinkejo pacio geriausio smile.gif

tai buvo 3 trumpi susitikimai su sia gydytoja, apie kuria esu pacios geriausios nuomones thumbup.gif
Atsakyti
As gimdziau pas ja abu vaikus, tiksliau pasakius kartu su ja smile.gif . Planuose dar treciais, bet net nera abejoniu kad vel kartu su ja . Pilnai pritariu supermamai Ava, ji jautri, atidi, svelni. Jei tu nori kaip, Ava parase, "cacki-pacacki" bei "uti-uti" lotuliukas.gif tai ji to dirbtinai nedarys. Ji viska daro nuosirdziai be jokiu vaidmainiavimu ! Del to ji man ir patiko. wub.gif
Atsakyti
Po gimdymo Uktverienė buvo mano palatos daktarė ir man paliko labai šilto ir malonaus žmogaus įspūdį. Kiek kainuoja gimdymas reiktų klaust pas pačią daktarę. O ir ligoninėj yra oficialūs kainininkai(jei renkiesi norimą gydytoją gimdymas kainuoja 460lt.)
Atsakyti
As gimdziau pas ja nesitarus. Taip isejo kad pas lankiausi visa nestuma, o atvaziavus gimdyt pamaciau kad ji budi. Tai vyras dave truputi i kisene (labai nedaug) ir ji visa gimdyma man pralaike ranka. Po to turejau problemu po gimdymo, ji mane priziurejo ir lanke, nors visai ne jos palatoje gulejau. Superine gydytoja.
Atsakyti
As pas sia gydytoja gimdziau abu savo vaikucius. Tikrai labai sauni gydytoja, siltas zmogus. thumbup.gif Gimdymo metu ji nestovi tarpdury ir viska daro pati. Mano abiem atvejais visa laika gydytoja buvo su manimi, dare nugarai masaza ir t.t. Mano atveju vaika priminejo abi- ir gydytoja, ir akusere. O siuvo tik pati gydytoja, o ne akusere. Vienintelis ka tikrai dare akusere, tai paruose vonia, o ka dare daugiau, tai net neatsimenu... Todel, jei as gimdyciau dar karta, tai tarciausi tik su gydytoja. O kokia akusere, tai kaip ir nera svarbu... Pas Uktveriene, kai gimdziau ant chalato buvo kortele gydytoja-akusere.

Pati gydytoja kainos nesake, taigi davem savo nuoziura. Kadangi gimdymo metu viska atlikinejo gydytoja, tai mes mokejome tik gydytojai, o ji pati atsiskaite su akusere...

Kiek man teko matyti, ji maloni, demesinga ir tiems kurie moka daugiau, ir kur maziau, ir tiems kurie is vis nemoka....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monet: 25 gegužės 2007 - 22:30
Aš gimdžiau pas šią gydytoją thumbup.gif taip pat lankiausi nėštumo metu... Gera gydytoja... Mokėjau jai 400 Lt, o akušerei davėm 100 ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Korsikiete: 28 gegužės 2007 - 18:36
LABAI LABAI gera gydytoja thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ,
pirma vaikeli turejau pas ja gimdyti,bet ji buvo prabudejusi visa para,tai teko pas kita...........nekokia.............bet vat 2 vaikeli pagimdziau pas ja 4u.gif .Ir jeigu tureciau 3 gimdyciau tik pas ja. didis.gif didis.gif didis.gif didis.gif didis.gif didis.gif
Atsakyti
Man cezari dare ne ji, bet Uktveriene buvo mano palatos gydytoja. Pragulejau dvi savaites pas ja- gera, svelni, atidi gydytoja, maloni moteris. smile.gif
Atsakyti