Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sportuoti sporto klube

ATIDARAU ir cituoju naudinga info is senosios temos:

QUOTE(Pumpum @ 2014 04 23, 11:28)
Senoji tema čia:
http://www.supermama...howtopic=965257
http://www.supermama...howtopic=970289

Čia renkasi tos, kurios nori būti stiprios ir gražios.  thumbup.gif showoff.gif

Pagrindiniai niuansai sportuojant sporto klube:
Treniruotai raumenų grupei reikia atsigauti 72 valandų, todėl geriausia paprašyti kvalifikuotų trenerių sudaryti asmenines programas, kad dirbtų skirtingos raumenų grupės skirtingomis dienomis. Keisti asmenines programas reikia kas 3 mėnesius, nes organizmas prie esamų pratimų pripranta ir jie nebeduoda naudos arba duoda minimaliai.

Nenorint auginti raumeninės masės, dirbti reikėtų 3x15, norint auginti raumeninę masę - 3x8. Abejais atvejais svoris turi būti parinktas toks, kad nuoširdžiai sau galėtumėt pasakyti, kad paskutinis pakartojimas tikrai buvo paskutinis ir daugiau padaryti nebesugebėtumėt.

Optimali pertrauka tarp serijų - 1 minutė, tarp pratimų - 2 minutės. Per jas reikia vaikščioti, o ne sėdėti ant treniruoklių!

Riebalinę masę padės sudeginti kardio po treniruočių su svoriais. Per treniruotę kūnas jau būna įšilęs, todėl nebereikia skirti papildomų 20min jo įšilimui ir tuomet riebalą užtenka deginti 20-25min žemo intensyvumo zonoje. Apskaičiuoti savo intensyvumą galite pagal formulę:
(220-jūsų amžius)*60procetų, (220-jūsų amžius)*80procentų.
Gaunate maximalias ir minimalias savo širdies darbo zonas. Mažesnėje dega riebalai, didesnėje stiprėja širdis ir ištvermė. Niekas taip gerai nepamatuos Jūsų pulso kaip PULSOMETRAS, bet galite mėginti matuoti užčiuopę pulsą po kaklu.

Rytais, prieš treniruotes mes valgome sveikuosius angliavandenius: grūdus, daržoves, vaisius ir pan. Vakarais mes mėgaujamės baltyminės kilmės maistu, taip pat daržovėmis. Ir žinoma, nepametame sveiko proto kartais leidžiant sau pasimėgauti (1-2x savaitėje) bet kuo, kuo tik norisi wub.gif

Valandą iki treniruotės mes valgome angliavandenius, o po jos - baltymus.

Ir visa tai tam, kad pasiektume savo išsvajotų rezultatų  wub.gif

Turime albumą, už kurį atsakinga KaraLinda  ax.gif

user posted image

Atsakyti
Na o aš pratęsiu tada pokalbių temas iš seniau.
Salt, ne apie kultūristes kalbu, o apie fitnesistes. Kultūristės aišku baisu visada biggrin.gif o pasižiūrėk į fitnesistes, tas pačias lietuvaites kokias, Ingrida Varnienė, Renata Marcinkutė ir panašiai. Ne varžybų metu man jos ledovai atrodo. Pačiai gal tai būtų per daug, bet tai yra sportininkės ir tai jų rezultatai. Meilutytės figūra irgi ne pati gražiausia, bet ji profesionali sportininkė mirksiukas.gif

e_lija, smagu, kad gali taip pasijuokt iš savęs lotuliukas.gif aš kitose vietose iš savęs juokiuos. kai grojam pvz kokį kvartetą ir ateina mano solo, sakau jei Dvoržakas būtų žinojęs kad violončele grosiu aš būtų šitą partiją parašęs altui... lotuliukas.gif

Bubbleghost, turiu savo smile.gif nors iš esmės pati kaip trenerė skirsiu sau daugiausia darbo. O tas kitas treneris pamokys pozuot, bei kartu paspręsim ką pakoreguot mityboj ir treniruotėse kas porą savaičių smile.gif

KaraLinda, drąsiai su savo sudėjimu į fitnesą pasiruoštum Lietuvos mąstu. thumbup.gif

Atsakyti
Man tai gruzas del nugaros, nu nemoku is menciu daryti pratimu, nors nedarau ir is ranku, sako darau is peciu, kosmaras kazkoks. Nu bet as ismoksiu gal kazkaip g.gif Dabar pas mane atsirado naujas treneris, tai sake nusiraminti man biggrin.gif Niekas negime mokedamas, kiekvienas turi savu stabdziu, ismoksiu su laiku po truputi smile.gif

Salt, kojas pailgins su kablais, speju smile.gif

Pumpum, dar pagalvojau ar normalu, kai man virsaus diena, tricepsams eina is eiles 4 pratimai g.gif Silpnas jis pas mane, bet ar reikia is eiles tiek ji lavinti g.gif
Atsakyti
Pradedančiąjam per akis 2 pratimų, bet padarytų maximaliai. 3 pratimai optimalu ir gana. smile.gif aišku nelygu kaip tu tuos pratimus darysi. Jei nedadarysi iki galo tai visi 4 eisis kaip per sviestą daugiau mažiau ir kitą dieną neskaudės. Bet jei daryt sąžiningai (na aš asmeniškai paskutinių pakartojimų nebepadarau, norisi padėti sau, rankos nekyla/nesitiesia, per sukąstus dantis, dega po to viskas, poilsis būtinas raumeniui atsigaut),tai 3 pratimai per akis. Vyrai ir tie daugiau nelabai daro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(j-urgit-a @ 2014 05 14, 23:08)

Pumpum, dar pagalvojau ar normalu, kai man virsaus diena, tricepsams eina is eiles 4 pratimai  g.gif Silpnas jis pas mane, bet ar reikia is eiles tiek ji lavinti  g.gif


man su bicepsu 3 is eiles eina... ir su tricepsu tas pats ax.gif
Atsakyti
Sveikos, noreciau prisijungti ir as, jei priimsit smile.gif Nezinau, kaip cia prisistatyti reikia smile.gif
Sportuoju su pertraukom pora metu, nelabai rimtai, todel ir rezultatu nelabai yra. Bet sportuot patinka, taip geriau jauciuosi. Paskutiniu metu eidavau I kardio, o pries savaite pasidariau programele. Pagrindine problema mityba, tiksliau, saldumynai. Nu o figura mano tokia tvirta, lasiniai kaupiasi ant pilvo, nugaros, ranku. Gal kartu bus daugiau motyvacijos smile.gif
Atsakyti
Sveika prisijungus 4u.gif jau prisistatei,prasom kuo daugiau tuo smagiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Man snd paskutine diena darbe bigsmile.gif ir atostogos prasides , sestadieni iskrenadu i portugalija 2 savaitem bigsmile.gif wub.gif

Man is po antradienio skauda dar rankas... doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2014 05 14, 20:34)
Na o aš pratęsiu tada pokalbių temas iš seniau.
Salt, ne apie kultūristes kalbu, o apie fitnesistes. Kultūristės aišku baisu visada  biggrin.gif  o pasižiūrėk į fitnesistes, tas pačias lietuvaites kokias, Ingrida Varnienė, Renata Marcinkutė ir panašiai. Ne varžybų metu man jos ledovai atrodo. Pačiai gal tai būtų per daug, bet tai yra sportininkės ir tai jų rezultatai. Meilutytės figūra irgi ne pati gražiausia, bet ji profesionali sportininkė  mirksiukas.gif


As gi nekalbu apie pasiekimus,o apie tai,kas man grazu smile.gif ,pasiekimai,cia jau kita kalbu,kalbu apei figura tongue.gif .Bet pritariu,kad fitnesininkes, ne varzybu metu ,atrodo labai gerai thumbup.gif .

QUOTE(j-urgit-a @ 2014 05 14, 21:08)

Salt, kojas pailgins su kablais, speju smile.gif 


Na ,ne biggrin.gif ,as apie sporta biggrin.gif ,tiesa ,tas pailgejimas bus tik vizualiai,ne cm. biggrin.gif ,pakelti man dar reikia sikniuka,panaikinti riebalus po apacia,tada ir kojos pailges smile.gif .To dabar siekiu biggrin.gif .
Atsakyti
Manzuma, kokia programa? Šiaip įdomu, kiek laiko užtrunki ir kiek kartų per sav.?
Hmm..man pastaruoju metu mažiau skauda raumenyną. Darant dega, skauda, nusikeikiu, iki negalėjimo, o kitą dieną viskas normaliai. Bendras maudimas yra visada, bet kodėl nebėra to ”nepakeliu”,”nepaeinu”?
Papildyta:
Beje, pirmą mėnesį skundžiaus, kad galvą skauda, nuovargis kankina.
Dabar to nebėra. Energijos po treniruotės apstu, lakstau dar tolko tak, o ir galvos tfu tfu seniai neskauda. Atrodo, nieko nekeičiau...
Atsakyti
QUOTE(Pumpum @ 2014 05 14, 22:40)
Pradedančiąjam per akis 2 pratimų, bet padarytų maximaliai. 3 pratimai optimalu ir gana.  smile.gif  aišku nelygu kaip tu tuos pratimus darysi. Jei nedadarysi iki galo tai visi 4 eisis kaip per sviestą daugiau mažiau ir kitą dieną neskaudės. Bet jei daryt sąžiningai (na aš asmeniškai paskutinių pakartojimų nebepadarau, norisi padėti sau, rankos nekyla/nesitiesia, per sukąstus dantis, dega po to viskas, poilsis būtinas raumeniui atsigaut),tai 3 pratimai per akis. Vyrai ir tie daugiau nelabai daro  smile.gif


Nepadarau as visu pakartojimu, o jau paskutinis pratimas is vis kosmaras, bet jau po truputi vis daugiau pakartojimu pasiekiu smile.gif nors nera tokio paties sunkumo pratimai, du pirmi rimti tricui, trecias su guma, nors man nelengva po anu dvieju. O paskutinis su krutine apjungtas.


QUOTE(kvyka @ 2014 05 14, 22:41)
man su bicepsu 3 is eiles eina... ir su tricepsu tas pats  ax.gif


Bicui, man tik viena diena, vienas pratimas su hanteliu g.gif Kitus pratimus darant jis irgi dalyvauja kazkiek.
Atsakyti
QUOTE(j-urgit-a @ 2014 05 15, 13:00)

Bicui, man tik viena diena, vienas pratimas su hanteliu g.gif Kitus pratimus darant jis irgi dalyvauja kazkiek.


Cia skirtingom dienom smile.gif Kai bicus darau, tricams nera smile.gif Visom dienom tik kojos eina ir presiukas
Atsakyti