Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų deriniai

user posted image nail.gif

Senoji tema
Atsakyti
Siandien Stichija Maximoj maciau,neimanoma nepastebeti,-grazu!
Atsakyti
Didelis dekui visom 4u.gif As taip buvau uzsipergyvenus, kad 40+ ruzavas sijonas nebetinka blush2.gif . Mintis del leopardiniu baciuku patiko, drosiu kuria diena taip... O del pilkos spalvos vietoj zydros.... blush2.gif nu nekenciu nei pilko, nei juodo, nei rudo... as net tokios spalvos drabuziu neturiu blush2.gif , nors logiskai mastant su pilka butu grazu 4u.gif Kas mane mate Maximoj - tai ne su meiluziu buvau lotuliukas.gif , o su seimos draugu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 05 15, 20:28)
Didelis dekui visom  4u.gif  As taip buvau uzsipergyvenus, kad 40+ ruzavas sijonas nebetinka  blush2.gif . Mintis del leopardiniu baciuku patiko, drosiu kuria diena taip... O del pilkos spalvos vietoj zydros....  blush2.gif  nu nekenciu nei pilko, nei juodo, nei rudo... as net tokios spalvos drabuziu neturiu  blush2.gif , nors logiskai mastant su pilka butu grazu  4u.gif Kas mane mate Maximoj - tai ne su meiluziu buvau  lotuliukas.gif , o su seimos draugu  ax.gif

Na eidama su meiluziu ir as taip ryskiai nesirengciau biggrin.gif ,Psio tyliu,daugiau niekam nepasakosiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(minutele @ 2014 05 15, 19:49)
Na eidama su meiluziu ir as taip ryskiai nesirengciau  biggrin.gif ,Psio tyliu,daugiau niekam nepasakosiu  tongue.gif

Su meiluziu as dar ryskiau rengiuosi blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Stichija - patiko paskutinis derinukas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 05 15, 19:50)
Su meiluziu as dar ryskiau rengiuosi  blush2.gif  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Gražus derinys mirksiukas.gif
Atsakyti
selfie smile.gif
proporcijos pakraipytos sijonas tik dengia kelius

http://public.fotki....ai/image-4.html
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2014 05 17, 16:50)
selfie smile.gif
proporcijos pakraipytos sijonas tik dengia kelius

http://public.fotki....ai/image-4.html

Superinis 4u.gif wub.gif
Mano vakar...
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2014 05 17, 20:56)
Superinis 4u.gif  wub.gif
Mano vakar...

patrankiškas, labai pavasariškas, visos spalvos wub.gif derinukas, nerealus, tik tuos akinius jums išmest per tą tiltą lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti
Mrs.Patranka, labai gerai wub.gif ir veidukas koks švytintis thumbup.gif

Sygyta, kažkoks ne tavo derinys:) gražu, tik ne Sygytiškas ax.gif
Atsakyti
Sygyta ?! koks mano skonio - pfffff, laaaabai geras! lelyte wub.gif tik batus keisciau, bet ir sie tinka, nu ziauriai geras, kokie vaizdai pries miega thumbup.gif
Atsakyti