Įkraunama...
Įkraunama...

Nauja priėmimo tvarka į darželius, 12

QUOTE(Quick @ 2014 05 22, 10:00)
O man rūpimame darželyje Pasaka, nes ten žadėjo daryti naują 3mečių grupę, jau sako nebdarys, nes "teismas sustabdė priešmokylinių grupių iškėlimą"

Tai va, aš irgi šitą girdėjau. Bet matyt, jei švietimo ministerija priims tokį nutarimą, tai neaišku, kaip čia vėl bus.
Atsakyti
Sveikos  gal atsilieptu Kauno mamytes, kurios uzsirase "Želmenėlyje" ar "Sadutėje".Gal jau kuriai skambino ar gavot laiska,kad patekot?  rolleyes.gif

Atsakyti
Dėl Vieversio - mes irgi jame užrašę (ir dar kituose 4). Gimusi dukrytė 2011 kovą, stovim 35 eilėj, 83 laukiantys. Arčiausiai esam Žirniuke - net 29 iš 84 biggrin.gif (pasislinko per vieną, matyt vieną tik ir priėmė į tą amžiaus grupę...).
Atsakyti
Šiandien kažkaip štilis. Niekas nerašo, kad gavo pranešimus. Matyt, jau pavargo skirstyti vietas - ilsisi biggrin.gif
Atsakyti
Idomu ar kas nors gavo pakvietima I nepastatyta santariskiu darzeli...
Atsakyti
QUOTE(Ali @ 2014 05 22, 10:29)
Šiandien kažkaip štilis. Niekas nerašo, kad gavo pranešimus. Matyt, jau pavargo skirstyti vietas - ilsisi  biggrin.gif


Kazkaip tikrai ramu ir eiles nejuda pas mus. Matyt tikrai pavargo jau darbuotis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Quick @ 2014 05 22, 09:00)
Papildyta:
O jūsų, gimusi 2010, irgi laukia į grupę 3-4m? Man rodos anksčiau ir kita mamytė rašė, kur vaikas 2011m gimęs. 
Kelinti Jūs eilėje?

Maniškė 2011 gimusi. Eilėje 16 jinai. Vilties beveik neturiu, bet paskaitinėju vis kas ir kaip.
Atsakyti
QUOTE(Ali @ 2014 05 22, 09:29)
Šiandien kažkaip štilis. Niekas nerašo, kad gavo pranešimus. Matyt, jau pavargo skirstyti vietas - ilsisi  biggrin.gif

tiesa...is ryto stebiu, eiles nepasikeite, nors vakar nemazas judejimas ir prieki buvo:/...idomu ka tai reiskia:/
Atsakyti
Ieškau mamų, kurios rašė prašymus į Vilniaus darželio "Užupiuko" 1,5-3 metų grupes ir yra šansų, kad darželio negaus. Lauksiu laiškų į ą.ž
Atsakyti
Ir pas mane nuo vakarykscio suolio niekas nesikeicia
Atsakyti
Sveikos, mes laukiame žinių apie patekimą į Lazdynų darželius, lopšelinukų grupes. Šiandien jokio judėjimo eilėse nėra unsure.gif Vakar max judėjimas buvo pasistūmėjimas į priekį per 5 vietas, bet tai neguodžia, kol kas dar toli esame verysad.gif O registruotas vaikas 01/10 ryte, prioritetas tik gyv. vieta.
Atsakyti
QUOTE(bravo mamyte @ 2014 05 22, 10:32)
Idomu ar kas nors gavo pakvietima I nepastatyta santariskiu darzeli...

Pries pora savaiciu skambinau i savivaldybe del sio darzelio, man pasake, kad grupes bus formuojamos 2015 m. sausio menesi. Gal kas turi kitokios info?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *joy*: 22 gegužės 2014 - 11:22