Įkraunama...
Įkraunama...

ką vakar gamino taupančios?

žinau, kad yra tema kaip pigiai pavalgyti, bet vis tiek pritrūksta idėjų, davai parašykit, ką vakar po pigiai pavyko pagaminti, ar šiandien. pvz.: vakar gaminau tą ir tą receptas temoje "popigiai", buvo skanu/nevalgoma ir t.t.
nes ten aišku yra daug gerų idėjų, bet daugelis nelabai valgomi receptai, be to daug kas ten skęsta taukuose, taigi gerai būtų žinoti, ką realiai gaminote/ gaminate.

Atsakyti
Vakar aš nieko negaminau, nes šildžiau tai, ką užvakar močiutė įdėjo biggrin.gif
Bet šiaip atsiminiau.
Mano auklė gamindavo, bankrotui ištikus.
Kopūstas ir dvi pieniškos ar belekokios dešrelės (čia kokiems 4 asmenims).
Kopūstą ištroškinti ir pridėti supjautytų gabaliukais dešrelių smile.gif
Visai daug ir gerai išeina, ir taukų ne fontanai smile.gif
Atsakyti
o kopustas zalias ar raugintas?
šildyti vakarykščią irgi taupymas biggrin.gif
Atsakyti
Žalias. Tame ir visas gudrumas smile.gif Ir visai skaniai gaunasi... smile.gif
Atsakyti
O mano babytė vakar virtas bulves supjaustydavo gabalėliais ir kartu su pieniškos dešrelės gabalėliais (arba likučiais) pakepindavo keptuvėje. Irgi pigu.
Jei turėdavo, įmušdavo pabaigoje ant viršaus kiaušinį ir pamaišydama dar šiek tiek pakepdavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laisvė: 26 birželio 2006 - 08:13
Va mano mama taip gamindavo:
jei turi nedaug maltos mesos,tai pritarkuoja zalios morkos,kopusto ir gaunasi kotletu visai seimynai.
Jei lieka is po vakar 1-2 kotletai,tai darydavo zemaiciu blynus,i vidu dedavo vakarykscius kotletus.
Atsakyti
e mergičkos, nu sita gi viskas labai fainai, tik tema apskritai apie receptus pigius jau yra, tai čia reiktu rasyt, ka popigiai vakar ar siandien gaminot, kitaip bea visa reikala uztrumpins biggrin.gif
noa, a tai kaip troskint reikia? ir kiek laiko?
Atsakyti
Nu popigiai jmj... kas yra popigiai? Vienam gal ir 20 lt popigiai biggrin.gif
Pvz išsiverdi ryžių, sutarkuoji porą morkų, morkas pakepi, supili ryžius iri irgi apkepi sumaišęs wink.gif Pigiau tikrai nebus wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Andriux: 26 birželio 2006 - 09:31
tai popigiai patiekalų ir taip daug zinau, bet gal galit tiesiog rasyti ka gaminot vakar? arba siandien pietums? na tiesiog monotonijai isvengt.
Papildyta:
o tai sita tema tiesiog sujungs su kita:( nes kol kas tai ji niekuo nesiskyria.
Atsakyti
as pvz.: pietums siandien gaminau varskes kukulius, pakelis varskes, manai, krakmolas, idarui keptos morkos su svogunais + baltas padazas.
dar desertui kepiau obuolius, idarytus medum ir sezamais.
vakarienei bandysiu kept kruopu kotletus.
Atsakyti
Vakar dariau varškėtukus: pakelis varškės, kiaušinis, miltų, cukraus ir cinamono. Uždėti gabaliuką sviesto ar šaukštą grietinės. Plius makaronų sriuba.

Šiandien kepiau "čirvinius" blynus. Sriubos dar nuo vakar liko. Vakarienei - košė su uogiene arba ryžiai su morkom ir aštriu padažu. Jei liks ryžių, bus ryžių sriuba kitai dienai.

Čia meniu mano vyrui ir vaikui. Vyras pats sau dar ką nors pasidaro ar sumuštinių susitepa. O man vasarinė depresija, ėst nesinori, tai užtenka jogurto, poros sausainių ir kavų, arbatų. Dar nuo vaiko likę kąsneliai.
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2006 06 26, 07:29)
o kopustas zalias ar raugintas?
šildyti vakarykščią irgi taupymas biggrin.gif


skanu ir su raugintu mirksiukas.gif
Atsakyti