Labas visoms

Situacija tokia - ilgai dažiau plaukus, šviesinau, vėliau užtamsinau, tapau brunete, ir iki šiol stengiuosi atsiauginti natūralią spalvą, tačiau niekaip nepavyksta - dažausi kirpykloje vis kokiais nors rudais atspalviais, kuo panašesniais į natūralią, tačiau nieko kirpėjoms nepavyksta su maniškiais padaryt kad ir kaip prašyčiau - vis kažkokia šiltai kaštoninė ruda išeinu, o mano natūrali labiau į pilkumą, šalto atspalvio, tad kaskart tenka neapsikentus iš naujo dažyt, mat jau po kelių mėnesių šaknys šviečia, taip niekada ir nenustosiu dažyti... Atsibodo mokėti milžiniškas sumas už rezultatą kuris net netenkina. Ką patartumėt? Galvoju, vienintelė išeitis - dažomieji šampūnai/balzamai, atsiplaunantys. Juos naudodama ir išsilaikydama nenusidažius su permanentu po metų jau turėčiau natūralius plaukučius.

Būtų investicija į ateitį - dažai nusiplautų, kai nustočiau jais dažyti, ir liktų natūrali spalva. Logiška.

Gal galėtumėt rekomenduot gerą dažomąjį šampūną ar balzamą? Esu pirkus Henna Plus balzamą, tačiau išsigandau jį naudoti, nes spalva atrodė laaabai tamsi, nors gal tik šeštas numeriukas buvo, ir instrukcijoje parašyta kad negalima jau dažytų plaukų liest.

Ar yra išeitis? Dabar taip pat perkuosi rudo atspalvio šampūną, vaizdas triskart geresnis, vis kažkokiu vienodu atspalviu plaukai - tiek šaknys, tiek galai - pasidengia, kur kas geriau atrodo, tačiau gal didesnis pasirinkimas tų rudų būna?..

Arba net šalto atspalvio raudona sutikčiau nusidažyti, vis geriau atrodytų.