Įkraunama...
Įkraunama...

Namų kvapai

user posted image
user posted image
foto iš interneto

Atsakyti
Kaip aš jau laukiu jūsų to klausimo! biggrin.gif
- Suintrigavot 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 01 birželio 2014 - 20:10
Vonios kambary stovi toks difuzorius:
user posted image

Net nežinau, kaip tas augalas (pohutukawa) vadinasi lietuviškai doh.gif
Atsakyti
Labai gera temute, tikiuosi suzinoti stebuklingo kvapiklio pavadinima biggrin.gif pati namie naudojau tik frosh lazdeles, ir nelabai ten kas kvepejo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2014 06 01, 20:42)
Labai gera temute, tikiuosi suzinoti stebuklingo kvapiklio pavadinima biggrin.gif pati namie naudojau tik frosh lazdeles, ir nelabai ten kas kvepejo wink.gif

drinks_cheers.gif Naudojau jas ir as biggrin.gif ismesti pinigai. Labai megstu kvapias zvakes, paskutines naudotos ir labai patikusios Nuxe kvapniosios zvakes:

user posted image

Aisku, per karstymeti apsieinu ir be ju. Kai langai nuolat atidaryti, tai kam tas kvapiklis.
Atsakyti
QUOTE(andorinha @ 2014 06 01, 21:57)
Labai megstu kvapias zvakes, paskutines naudotos ir labai patikusios Nuxe kvapniosios zvakes:

Kvepiančios žvakės - geras dalykas drinks_cheers.gif Turėjau kažkurią iš L'Artisan Parfumeur (gavau dovanų, kai pirkau kvepalus), medum kvepėjo.
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2014 06 01, 21:03)
Kvepiančios žvakės - geras dalykas drinks_cheers.gif Turėjau kažkurią iš L'Artisan Parfumeur (gavau dovanų, kai pirkau kvepalus), medum kvepėjo.

Teip, jos ne tik kvepia, bet ir tamsiais rytais sukuria jaukumo jausma.
Atsakyti
Turėjau iš VDK namų kveplį Medus ir smilkalai (Patricijos) - tiko Kalėdoms ir žiemai
Atsakyti
Turėjau, baigėsi, kiek žiūrėjau, kainos didžiūlės, o ar kvepės, kaip žada, neaišku wub.gif
tad pasidalinkte, prašau:
- kur perkate?
- ar reikia vartyti tas lazdeles?
- ar turi būti visos įstatytos, ar palikti laisvų skylučių?
Atsakyti
Is zvakiu man kolkas geriausios yra L'Occitane zvakes. Bet su jom nepiknaudziauju, mano namiskems nelabai patinka kai namie kvepe kvepalais. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(v-i-k-a @ 2014 06 02, 08:11)
Is zvakiu man kolkas geriausios yra L'Occitane zvakes. Bet su jom nepiknaudziauju, mano namiskems nelabai patinka kai namie kvepe kvepalais. unsure.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2014 06 01, 21:09)
Kaip aš jau laukiu jūsų to klausimo!  biggrin.gif
- Suintrigavot  4u.gif


Jokių klausimų jau neturiu verysad.gif


QUOTE(Bryzz @ 2014 06 02, 00:47)
Turėjau, baigėsi, kiek žiūrėjau, kainos didžiūlės, o ar kvepės, kaip žada, neaišku  wub.gif
tad pasidalinkte, prašau:
- kur perkate?
- ar reikia vartyti tas lazdeles?
- ar turi būti visos įstatytos, ar palikti laisvų skylučių?

Pirmus mėnesius nereikia, paskui reikia pamakaluoti. Priklauso nuo gamintojo. Durance tai jau turbūt visi išbandę, ant kiekvieno kampo jie...
Atsakyti