Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip išsirinkti knygą?

Sveikos mamytės,
situacija tokia , noriu padovanoti knygą. Iš asmeninio efektyvumo, tikslų ir tt serijos. Bet bėda tame , kad tas žmogus yra skeptikas ir nelabai tiki tokių knygų nauda. Gal teko skaityti ir galite parekomenduoti lengvai skaitomą ir įtraukiančią knygą ?
Atsakyti
QUOTE(~Sniegena~ @ 2014 06 01, 23:37)
Sveikos mamytės,
situacija tokia , noriu padovanoti knygą. Iš asmeninio efektyvumo, tikslų ir tt serijos. Bet bėda tame , kad tas žmogus yra skeptikas ir nelabai tiki tokių knygų nauda.  Gal teko skaityti ir galite parekomenduoti lengvai skaitomą ir įtraukiančią knygą ?

Nuoširdžiai rekomenduoju nedovanoti knygų, kurių atžvilgiu žmogus turi išankstinių nuostatų - greičiausiai jų neskaitys. Ir dar pagalvos, kad negerbiate to žmogaus, jei žinodama jo nusistatymą vis tiek dovanojate tokias knygas.
Aš pati gana skeptiškai vertinu visas "mąstyk ir būk turtingas". Bet asmeniniam tobulėjimui rekomenduočiau tokią, kuri iš karto nenuteikia priešiškai. Dar priklauso nuo to, kokioje srityje tą tobulėjimą manote esant reikalingą (greičiausiai manote Jūs, ne jis). Pvz., T. Ferriss "4 valandos kūnui" bus labiau orientuota į fizinį tobulėjimą. "Paprastesnis laiko planavimas" bus organizacinių gabumų tobulinimui (beje, labai rekomenduoju!).
Atsakyti
QUOTE(~Sniegena~ @ 2014 06 01, 23:37)
Sveikos mamytės,
situacija tokia , noriu padovanoti knygą. Iš asmeninio efektyvumo, tikslų ir tt serijos. Bet bėda tame , kad tas žmogus yra skeptikas ir nelabai tiki tokių knygų nauda.  Gal teko skaityti ir galite parekomenduoti lengvai skaitomą ir įtraukiančią knygą ?


man kaip skaitančiam žmogui, knyga yra kone blogiausia dovana. dėl keleto priežasčių:
1. skaitau daug, vadinasi, knygų taip pat turiu daug. esu ne kartą gavusi jau turimą knygą;
2. jei skaitau, tai dar nereiškia, kad skaitau viską iš eilės. ne kartą gavau knygą, kurią užteko pavartyti knygyne, kad suprasčiau, jog tai - ne mano knyga;
3. perdovanoti dovanotos knygos tiesiog neleidžia pagarba žmogui, kuris ją išrinko dėl manęs, stengėsi;
4. jei žmogus žino mano skonį, nuomones, pasaulėžiūrą, ir vis tiek padovanoja knygą, kuri visiškai "ne iš tos operos", tai jau kvepia noru perauklėti, įpiršti savo nuomonę, tarsi ta nuomonė būtų teisingesnė, vertingesnė. o perauklėjimas, sutikite, niekam nėra malonus. tokiu atveju rimtai apsvarstyčiau savo draugystę su tuo žmogumi.

jei jau būtinai norite padovanoti kažką "knygiško", dovanokite knygyno čekį. bent jau mane tokia dovana daug labiau nudžiugintų nei kokia nors gyvenimo tiesų mokanti knygiūkštė.
Atsakyti