Įkraunama...
Įkraunama...

Nežinau, kas jam esu

Sveikos,
Jauciuosi siek tiek pasimetus.
Taigi...Sutikau miela vaikina, pradejom susitikinet. Praejo apie 2.5 men., o as nesuprantu, mes pora, ar ne. Oficialiai draugaut ar kitaip isipareigot man nesiule. Nesuprantu, kodel. Siaip viskas gerai: jis labai demesingas, manimi rupinasi, visas jo elgesys rodo jog nera taip, jog neziuretu i mane rimtai...Taip pat nemanau, jog buna su kitom merginom.
Kelt ultimatumu, ar spaust jo nenoriu..Bet kai aplinkiniai manes pastoviai klausineja- jus draugaujat ar nedraugaujat- nervina. Ka jus manot apie sia siuacija?
Atsakyti
Imk ir paklausk: kur mes esam ir kas mes esam. Pasakyk, kad tau rūpi ir tu nori žinoti.
Atsakyti
As noreciau uzsimint, tik nezinau kaip..noreciau kaip nors subtiliai, lyg tarp kitko.
Atsakyti
QUOTE(be5mintrenkta @ 2014 06 04, 21:17)
As noreciau uzsimint, tik nezinau kaip..noreciau kaip nors subtiliai, lyg tarp kitko.

Vyrams viska reikia sakyti tiesiai sviesiai,jokiu subtilybiu ar sukimu aplink jie nesupranta.Paklausk aiskiai,suprantamai,tada ir jis taps atviresnis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astabil @ 2014 06 05, 08:23)
Vyrams viska reikia sakyti tiesiai sviesiai,jokiu subtilybiu ar sukimu aplink jie nesupranta.Paklausk aiskiai,suprantamai,tada ir jis taps atviresnis  mirksiukas.gif

Tas taip. Tik, na, čia aš taip manau - 2.5 mėnesio yra taip mažai, kad dar kažką spręsti, kas kam yra - realiai per anksti. Sakyčiau, jei jau 2.5 metų, tada spręsti reikėtų. O čia vos žmogų pažinai, tai ką čia spręsti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aleksandra41 @ 2014 06 05, 14:40)
Tas taip. Tik, na, čia aš taip manau - 2.5 mėnesio yra taip mažai, kad dar kažką spręsti, kas kam yra - realiai per anksti. Sakyčiau, jei jau 2.5 metų, tada spręsti reikėtų. O čia vos žmogų pažinai, tai ką čia spręsti?  g.gif


2,5 mėnesio yra per mažai laiko sugalvoti, ar merginą jau galima laikyti savo pora? Juk ne apie vestuves kalbama. Tai siūlymas būtų susitikinėti 2,5 metų, kad jau galėtum pasakyti, kad "čia mano mergina" biggrin.gif?
Atsakyti
QUOTE(Liebchen @ 2014 06 05, 14:53)
2,5 mėnesio yra per mažai laiko sugalvoti, ar merginą jau galima laikyti savo pora?  Juk ne apie vestuves kalbama. Tai siūlymas būtų susitikinėti 2,5 metų, kad jau galėtum pasakyti, kad "čia mano mergina" biggrin.gif?

Tai ir sakau, kad tai tik mano nuomonė. 2.5 mėnesio iš viso nieko nereiškia, mano galva. Sakyčiau, tikrai mažai. Bet kiekvienam skirtingai.
Atsakyti
QUOTE(Aleksandra41 @ 2014 06 05, 13:40)
Tas taip. Tik, na, čia aš taip manau - 2.5 mėnesio yra taip mažai, kad dar kažką spręsti, kas kam yra - realiai per anksti. Sakyčiau, jei jau 2.5 metų, tada spręsti reikėtų. O čia vos žmogų pažinai, tai ką čia spręsti?  g.gif

taigi, ne zenytis praso, tik apie draugyste kalba eina doh.gif O laukt 2,5 metu,taigi tikrai nesamone gautusi. Kam tiek laiko prarast, jei staiga vaikingas pasakytu: o tu man niekas, tu man ne mergina, siaip merga. Kam laika "gadint" tada?
Jei zmones ne pora, tai galima ir su kitais susitikineti, jokiu isipareigojimu.

autore, imk ir paklausk. Tiesiai sviesiai. Ir bus aisku.
Atsakyti
Ir kur panelės šiais laikais taip skuba g.gif Įsipareigot g.gif vaikų prisidirbt g.gif Juk viskam turi ateit savas laikas NATŪRALIAI. Draugystė- gražus laikas ir laiptinis procesas. Kodėl norima peršokt kelis laiptelius ir kažką vis aiškintis, knaisiotis o ne pasimėgauti draugyste ir tiek ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Leksa @ 2014 06 05, 20:07)
Jei zmones ne pora, tai galima ir su kitais susitikineti,


Ir su kuo daugiau pageidautina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2014 06 05, 20:07)
taigi, ne zenytis praso, tik apie draugyste kalba eina  doh.gif O laukt 2,5 metu,taigi tikrai nesamone gautusi. Kam tiek laiko prarast, jei staiga vaikingas pasakytu: o tu man niekas, tu man ne mergina, siaip merga. Kam laika "gadint" tada?
Jei zmones ne pora, tai galima ir su kitais susitikineti, jokiu isipareigojimu.

autore, imk ir paklausk. Tiesiai sviesiai. Ir bus aisku.

Aš nepasakiau, kad reikia laukti 2,5 metų. Tik tiek, kad per 2,5 mėnesio vos vardą žmogaus spėjai sužinoti, taip sakant biggrin.gif Apie jokius įsipareigojimus, mano galva, dar net negali eiti kalba. Na, gal aš jau sena, bet man toks laikas lygus savaitei pažinties. Tikrai kažkiek baisiuosi, netgi, kai praeina du mėnesiai, ir ima gyvent kartu. Man tai būtų tas pats, kas su atsitiktiniu praeiviu apsigyventi.
Atsakyti
QUOTE(Rūta Mėta @ 2014 06 05, 22:33)
Draugystė- gražus laikas ir laiptinis procesas. Kodėl norima peršokt kelis laiptelius ir kažką vis aiškintis, knaisiotis o ne pasimėgauti draugyste ir tiek  ax.gif



tai, kad gaunasi, jog net nezino ar tarp ju yra ta draugyste ar siaip, kaip pazistami susitinka.
Juk jei ne pora, tai gali ir su kitais susitikinet. Jei tai zinos, netures pykt su kita ta vaikina pamacius. O ir pati gales eit i pasimatymus, jei kas pakvies. Todel ir reikia tai zinot, kad nelaukt kelis metus ir galvot, turiu jam but istikima ar kito ieskot?
Atsakyti
perskaityk knyga „Ne taip jau jam ir patinki“ ir suzinosi..
Atsakyti