Įkraunama...
Įkraunama...

Koks vyras yra vyriškas?

Tai vat va, ka laikote tikru vyru? Gal cia kokie stereotipai pas moteris yra? Ka galima savyje pakeisti, kad priarteti prie "etalono"? smile.gif
Atsakyti
Niu jei vaikaisi stereotipų, tai jau tsakant nevyriška tongue.gif ... aišku čia mano galva bigsmile.gif
Atsakyti
Svarbiausia - pagarba moteriskai giminei. Lietuvaiciams, mano nuomone, to labai truksta.
Atsakyti
Stereotipai? g.gif Man asmeniškai vyriškas vyras pirmiausiai yra gerbiantis kitus žmogus (ne tik savo moterį, ne tik visas moteris, bet visus). Tolerantiškas, supratingas, džentelmenas (man tas labai svarbu). Bet čia taip bendrai mirksiukas.gif
Apie išvaizdą nekalbėsiu, nes čia skonio reikalas. Svarbiausia, kad būtų tvarkingas. Visa kita priklauso nuo vertintojos mirksiukas.gif
Atsakyti
Pritariu pasisakiusioms. Išvaizda vyriškumo neprideda (sutinku su rutuliuke turi būti tvarkingas). Jei vyras visiškas mužikas, negali nei durų atidaryti, nei vinies įkalti, tai jo vyriška išvaizda nieko verta. Man svarbiausia, kad būtų supratingas, tolerantiškas ir džentelmenas.
Atsakyti
Svarbu, kad būtų atsakingas, nežadėtų to, ko negali padaryti ir niekada nei žodžiais nei veiksmais nerodytų, kad vyrai geresni už moteris biggrin.gif
Atsakyti
Aš dar pridurčiau mažiau emocingas nei moteris, per daug jautrūs man nlb vyriški, netragedizuojantis (kaip kai kurios iš mūsų mėgsta), išmintingas, na , ne turgaus boba, kad kalbėtų bet ką tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutuliuke @ 2006 06 26, 23:43)
Stereotipai?  g.gif Man asmeniškai vyriškas vyras pirmiausiai yra gerbiantis kitus žmogus (ne tik savo moterį, ne tik visas moteris, bet visus). Tolerantiškas, supratingas, džentelmenas (man tas labai svarbu). Bet čia taip bendrai mirksiukas.gif
Apie išvaizdą nekalbėsiu, nes čia skonio reikalas. Svarbiausia, kad būtų tvarkingas. Visa kita priklauso nuo vertintojos  mirksiukas.gif


Labiausiai pritarčiau šiai nuomonei.
O vyrai bandantys demonstruoti kokiu nors būdu (jėga ir pan.) savo "vyriškumą", man visai nevyriški schmoll.gif Tikram vyrui nereikia įrodinėti, kad jis vyras. Aš dar vyriškumui priskirčiau tokį vyrišką santūrumą.
Atsakyti
Vyriškas vyras turi būti rūpestingas, jam turi patikti rūpintis moterimi, ją globoti, palaikyti, jisai turi būti kaip "atrama", "siena"...Taip pat vyras neturi niekada nuleisti rankų, jis turi būti kovotojas...Taip pat jam turi rūpėti karjera, tas būtinai...

Išvaizda nesvarbi- tik tvarkingumas, kaip kažkas jau rašė.
Atsakyti
Atleiskit man, bet netikiu, kad vyro išvaizda jums nesvarbi. irnesakyk.gif
Nors, aišku, dėl skonio nesiginčyjama. 4u.gif
Atsakyti
O fizine vyro jega? Ar jum padarytu labai dideli ispudi jei tarkim nakti jus einancius dviese uzpultu penki chuliganai, o jis lieptu jums begti ir pats liktu vienas su jais aiskintis (na zodziu geriau paaukotu savo visa sveikata, nei leistu kad jums nors palukas nukristu)? Ar butu geriau jei begtu kartu ir kviestu policija?
Nes man daug pasakojo, kaip mano mociutes antras vyras pats vienas yra ne karta liepes jai begti ir pasilikes tamsiam skersgatvi issiaiskinti su gerokai daugiau muziku nei jis. Nebegyvena seniai ji su juo, bet situs atvejus dar prisimena pagarbiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyrukas @ 2006 06 27, 13:54)
O fizine vyro jega? Ar jum padarytu labai dideli ispudi jei tarkim nakti jus einancius dviese uzpultu penki chuliganai, o jis lieptu jums begti ir pats liktu vienas su jais aiskintis


Vien tik fizinė jėga man įspūdžio tikrai nepadarytų. Su vyru aš turiu jaustis saugi, su saviškių būtent taip ir jaučiuosi. Bet jei vyras visą savo laiką leidžia sporto salėje kad tik didesnius raumenis užsiauginti, o galvoje tuščia, tai gali jis kiek nori chuliganų išdaužyti man nuo to mielesnis netaptų.

QUOTE
Atleiskit man, bet netikiu, kad vyro išvaizda jums nesvarbi. 
Nors, aišku, dėl skonio nesiginčyjama.


Nesakau kad man išvaizda nesvarbi, nes pirmą kartą pamačius žmogų tikrai nepradėsi gilintis į jo vidų tongue.gif Aišku atkreipi dėmesį į jo išorę. Na man svarbu kad ta išorė būtų tvarkinga ir man simpatiška. Plaukų ir akių spalvai reikšmės niekad neteikaiu biggrin.gif

Kai žmogų pažįsti ilgesnį laiko tarpą, tada pradedi atkreipti dėmesį į jo vidines sąvybes. Ar tas žmogus dėmesingas, ar rūpinasi tavimi, ar galvoja tik apie save. Ar su juo jautiesi saugi, ar tave gerbia.

Yra daug sąvybių į kurias aš atkreipiu dėmesį, bet faktas tas kad tik jėga manęs nežavi.
Atsakyti