Įkraunama...
Įkraunama...

Besimokančioms vairuoti

Na ka mokomės toliau vairuoti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Na prasidejo man vairavimas, instruktoriu gavau superini, nekelia balso, kantriai moko ir dar prisijuokiam iki pilvu skausmo lotuliukas.gif Turejau tik 2 vaziavimus, jie buvo aikstelej, mokiausi pajudeti is vietos, perjungti pavaras, stabdyti, siandien sake jau vaziuosiu per miesta pati smile.gif Mokytis dar labai daug reikai, bet svarbiausia, kad neliko tos nesveikos baimes, kuri mane kauste 10m thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aikstinga: 12 birželio 2014 - 12:05
O as jau 6 dienas nevairuoju ir pasiilgau kazkaip net vairavimo ir uzmirsti kazka bijau. Tai pavyko susitarti uzsienyje del pamoku aiksteleje (bent tiek, geriau negu nieko doh.gif ) tai rytoj turesiu pamoka, o kita savaite vel mokysiuos LT ir bandysiu manau laikyti mokyklini. Persirasiau Regitros egzui i liepos menesi, kaip bus taip bus doh.gif
Atsakyti
Na ka brangiosios, kaip mokyklinio neišlaikiau iš pirmo karto, taip ir Regitroje šiandiena iš antro karto neišlaikiau. doh.gif Susimoviau labai durnoje vietoje. O buvo taip: Pravažiavau aš aikštelės pratimus, padariau 1 nekritine, nes tris kartis taisiausi atbulai. Išvažiuojant iš aikštelės jis manęs paklausė "Ar tęsiam maršrutą?" Aš iš karto padariau išvada, kad kažkur padariau kritine klaidą, bet kadangi buvau nusprendu gatvėje važiuoti tai pasakiau, kad TAIP
Išvažiavom tikrai labai lengvu maršrtutu, bevažiuojant buvo sankryžą, su susikirtimu su pagrindiniu keliu (mano šalutinis) ir rodyklė eismas tik į dešinę. Egzaminuotojas dar prieš ženklą pasakė "Važiuosime tiesiai", va ir pasimoviau ne į ženklą pažiūrėjau, o paklausiau jo žodžių doh.gif
Bet aš juk buvau įsitikinusi kad kritine padariau aikštelėje, tad nekreipiau dėmesio kad antra padariau ir važiavau toliau.
Grįžome atgal, ir pasirodo tik ta vienintele ženklo nepaisymas kritinė, o visos kitos tik smulkios.
Tai va papuoliau matyt pas prigauti megėja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kacius @ 2014 06 12, 13:31)
Na ka brangiosios, kaip mokyklinio neišlaikiau iš pirmo karto, taip ir Regitroje šiandiena iš antro karto neišlaikiau.  doh.gif  Susimoviau labai durnoje vietoje. O buvo taip: Pravažiavau aš aikštelės pratimus, padariau 1 nekritine, nes tris kartis taisiausi atbulai. Išvažiuojant iš aikštelės jis manęs paklausė "Ar tęsiam maršrutą?" Aš iš karto padariau išvada, kad kažkur padariau kritine klaidą, bet kadangi buvau nusprendu gatvėje važiuoti tai pasakiau, kad TAIP
Išvažiavom tikrai labai lengvu maršrtutu, bevažiuojant buvo sankryžą, su susikirtimu su pagrindiniu keliu (mano šalutinis) ir rodyklė eismas tik į dešinę. Egzaminuotojas dar prieš ženklą pasakė "Važiuosime tiesiai", va ir pasimoviau ne į ženklą pažiūrėjau, o paklausiau jo žodžių  doh.gif
Bet aš juk buvau įsitikinusi kad kritine padariau aikštelėje, tad nekreipiau dėmesio kad antra padariau ir važiavau toliau.
Grįžome atgal, ir pasirodo tik ta vienintele ženklo nepaisymas kritinė, o visos kitos tik smulkios.
Tai va papuoliau matyt pas prigauti megėja  doh.gif


Labai gaila, bet nieko baisaus kitą kartą pasiseks 4u.gif O kuriuo marsrutu vaziavote?
Atsakyti
QUOTE(kacius @ 2014 06 12, 12:31)
Na ka brangiosios, kaip mokyklinio neišlaikiau iš pirmo karto, taip ir Regitroje šiandiena iš antro karto neišlaikiau.  doh.gif  Susimoviau labai durnoje vietoje. O buvo taip: Pravažiavau aš aikštelės pratimus, padariau 1 nekritine, nes tris kartis taisiausi atbulai. Išvažiuojant iš aikštelės jis manęs paklausė "Ar tęsiam maršrutą?" Aš iš karto padariau išvada, kad kažkur padariau kritine klaidą, bet kadangi buvau nusprendu gatvėje važiuoti tai pasakiau, kad TAIP
Išvažiavom tikrai labai lengvu maršrtutu, bevažiuojant buvo sankryžą, su susikirtimu su pagrindiniu keliu (mano šalutinis) ir rodyklė eismas tik į dešinę. Egzaminuotojas dar prieš ženklą pasakė "Važiuosime tiesiai", va ir pasimoviau ne į ženklą pažiūrėjau, o paklausiau jo žodžių  doh.gif
Bet aš juk buvau įsitikinusi kad kritine padariau aikštelėje, tad nekreipiau dėmesio kad antra padariau ir važiavau toliau.
Grįžome atgal, ir pasirodo tik ta vienintele ženklo nepaisymas kritinė, o visos kitos tik smulkios.
Tai va papuoliau matyt pas prigauti megėja  doh.gif



Man atrodo, kad egzaminuotojai negali duoti klaidingų nuorodų. Kažkada net diskusijos apie tai buvo. Dabar juk filmuojama, tai galit net apeliaciją pateikti
Atsakyti
Prieš tai temoje diskutavot apie mokymosi vairuoti dažnumą. Man pvz geriausia atrodo vairuoti kiekvieną dieną ar ten bent kas antrą. Nesamonė kas savaitę... kiek mokintis turi laiko, du mėnesius ?
O egzaminuotojas tikrai negali klaidinti.
Atsakyti
QUOTE(Vasariukas76 @ 2014 06 13, 08:35)
Man atrodo, kad egzaminuotojai negali duoti klaidingų nuorodų. Kažkada net diskusijos apie tai buvo. Dabar juk filmuojama, tai galit net apeliaciją pateikti


Tikrai negali drinks_cheers.gif man prieš egzaminą net pabrėžė, kad jo duodami nurodymai NEPRIEŠTARAUS ket ir kelio ženklinimui. Vienintelis dalykas, ką jie gali daryti - tai tiesiog nieko nesakyti, kai tėra vienas pasirinkimas - tada būna kad per plytą nuvažiuoja ar vat tokiu atveju kai tik į dešinę...
Neįtikėtina, kad taip nutiko, nes jau praėjo tie laikai, kai specialiai sukirtinėdavo (čia kiek žinau kol be kamerų ir su policija laikydavo), tad jei tikrai viską gerai supratai - tikrai galima paduot apeliaciją tikrai
Atsakyti
As kai pradejau mokytis vairuoti, tai ejau 3d is eiles, tik dabar bus keliu dienu pertrauka- vairuosiu tik pirmadieni, o paskui vel turbut kasdien 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~SunDew~ @ 2014 06 13, 13:26)
kiek mokintis turi laiko, du mėnesius ?
O egzaminuotojas tikrai negali klaidinti.

Mokinuosi jau 4tą mėnesį, o nė galo, nė krašto nesimato smile.gif
2 mėn man atrodo išvis nerealu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2014 06 13, 12:40)
Mokinuosi jau 4tą mėnesį, o nė galo, nė krašto nesimato  smile.gif
2 mėn man atrodo išvis nerealu  unsure.gif



Galiu tik paguosti - man nuo pirmos teorijos pamokos iki išlaikyto praktinio egzamino Regitroje praėjo praktiškai vieneri metai blush2.gif
Atsakyti
Pas mūsų mokykloje stengdavosi kad kuo dažniau vairuoti. Tai per dvi-tris savaites labai normaliai galima praeiti tas privalomas pamokas. Ir po du pravažiavimus t.y. 3val vairavimo būdavo. Tai man toks mokymas labai patiko smile.gif
Atsakyti