Įkraunama...
Įkraunama...

Dinozaurų parkas Radailiuose

Sveiki, planuojam važiuoti aplankyti šį parką. Gal kas buvot jau? Ar patiko?
Mane domina, ar yra galimybė ten pavalgyti savo atsivežtą maistą? Pvz., sumuštinius, kavos atsigert iš termoso ant dekučio. O gal yra kokios pavėsinės su staliukais ir suoliukais?
Atsakyti
Niekas nebuvot? g.gif
Atsakyti
Yra siokia tokia medine pavesine su staliukais ir suoliukais, bent jau pernai buvo 4u.gif
Aisku jei nebus uzimta -kiek zinau ten galima uzsisakyti svesti kokia proga ax.gif
Parkas idomus, tik kaina nelabai patiko-ejom 2 suauge ir 1 vaikas, pirkom seimynini bilieta, tai sumokejom 65 lt rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shimmer: 14 birželio 2014 - 11:48
Buvom pernai, patiko.Aišku, investicijų dar reikia, bet visai neblogai. Dėl pavalgymo nežinau, neatkreipiau dėmesio. Tik kaina verysad.gif kandžiojasi
Atsakyti
Mes ir buvom pernai tai vazdelis nelabai, dar daug pinigeliu reikes sukisht. kaina gan didele, o apieni per 10min ir viskas laisvas smile.gif Gal siemet kazka sumaste, gal kokiu supyniu vaikams ar siaip ka idomaus, antra kart nebeeiciau
Atsakyti
Buvome, užtenka vieną kartą aplankyti. Prie įėjimo perdavinėjo ledus, viduje yra supynes, kažkokia pavėsinė.
Atsakyti
Buvom si savaitgali, zmoniu nemazai.Malonumas ne is pigiuju, musu seimynai kainavo 95 lt. Eksponatu nera labai daug, bet vaikams patiko. Yra supyniu,karstyniu vaikams. Mediniu nykstuku nameliu, kazkas panasaus kaip Latvijoje Tervetes parke, tik kukliam variante. Yra pavesine, bet nezinau ar ja reikia uzsisakyti, ar gali kas nori pasisedeti.
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2014 06 13, 12:07)
Niekas nebuvot? g.gif

Sveikos,ryt važiuosiu,tai galėsiu parašyti,kaip ten situacija g.gif
Atsakyti
na,kaip jau rašiau,teko aplankyti Dino parką,mano akimis žiūrint,tai visai jis neblogas,mūsų vaikų amžius buvo 9-10m.,tai jie domėjosi,skaitė užrašus ant lentų prie dinozaurų,fotkinosi,diskutavo,lipdė iš molio ant lentučių,nes yra įrengta terasa su suolais ir stalais,yra supynių,lipynių,žodžiu vaikams gerai,yra kavinė,galima ir iš savo tašių pasivaišinti pavėsinėje.Viskas įrengta naturalioje aplinkoje.Tik jau kainos tai kandžiojasi(lietuviškas bruožas:jei jau ką įrengei,tai turi atsipirkti kad ir nedelsiant),jei grupė-tai po 16 Lt.Šiaip pagal lygį-per brangu
Atsakyti
O žinot, kad dinozaurų parkas yra ir netoli Vilniaus (prie Senosios karališkosios kibininės)? Dinozaurų mažiau, bet bilietai truputį pigesni ir į kainą įeina batutai (tiek pripučiamas, tiek ne); yra ir supynių, traukinukas (šis mūsų buvimo metu neveikė).
Mano vaikui patiko abejuose parkuose, o aš tam prie Radailių jaučiausi gerokai permokėjusi, čia bent prisišokinėjo lig valiai. Kainavo 15 Lt man ir 12 Lt vaikui berods 6-13 m.
Atsakyti
Mes taip pat pabuvojone si savaitgali smile.gif tikrai dabar artimiausiu metu neisiu kol vaikai neuzaugs smile.gif nes parkas nedidelis, eksponatu ganetinai mazai, pramogu papildomu nera. Nu zodziu tikrai per brangu. Uz tokia kaina simta kartu geriau i delfinariuma nuvaziuoti rolleyes.gif
Atsakyti
Buvom ir mes pernai su šeima, smagu, patiko, neįprasta, bet aišku pritarsiu visų nuomonei, kaina gen didelė, investicijų dar reikai nemažai. Artimiausiu met tikrai nevažiuosim, bet ateityje po keleto metų, kai bus iki galo įsirengę, susitvarkę ir užsuksim smile.gif
Atsakyti