Įkraunama...
Įkraunama...

Žmonių kultūra viešose vietose

Sena tema

Dar į kultūros temą. Mūsų buto langai išeina tiesiai į seniūniją. Prie seniūnijos yra gėlynas, maždaug prieš dvi savaites jame pasodino pelargonijas. Per savaitę jų liko gal tik koks trečdalis. Ir kas gi pasidarbavo, ogi tos kultūringosios babulkos, kurios nuolat subinėm trina čia pat stovinčius suoliukus ir aptarinėja koks nekultūringas jaunimas šiais laikais. O nekultūringas todėl, kad eina pro šalį ir su jom nesisveikina. g.gif O pačioms visai gerai iš bendro gėlyno vidury dienos vogti gėles.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2014 06 13, 13:28)
Sena tema

Dar į kultūros temą. Mūsų buto langai išeina tiesiai į seniūniją. Prie seniūnijos yra gėlynas, maždaug prieš dvi savaites jame pasodino pelargonijas. Per savaitę jų liko gal tik koks trečdalis. Ir kas gi pasidarbavo, ogi tos kultūringosios babulkos, kurios nuolat subinėm trina čia pat stovinčius suoliukus ir aptarinėja koks nekultūringas jaunimas šiais laikais. O nekultūringas todėl, kad eina pro šalį ir su jom nesisveikina. g.gif O pačioms visai gerai iš bendro gėlyno vidury dienos vogti gėles.

Pala, pala, o pati matei, kad tos babcės darbavosi? g.gif Gal jos čia "fliancus" skynė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aleksandra41 @ 2014 06 13, 14:01)
Pala, pala, o pati matei, kad tos babcės darbavosi?  g.gif Gal jos čia "fliancus" skynė  lotuliukas.gif


Taip mačiau, eidama iš čia pat esančios vaistinės. Jos rovė baltas ir kišo į maišus, o raudonas persodinėjo, kad nesimatytų tarpų. Bet gi iš karto krinta į akis, kad tik raudonos liko. Dar gi toks vyras pabandė sugėdyt- tai pasiūlė drožt savais keliais, kažką dar apie mažas pensijas burbėjo, nesiklausiau aš, nepratus klausyt svetimų pokalbių, tik jei garsiai šaukia, tada visi girdi. Tą gėlyną kažkokia firma prižiūri "Mano aplinka" ar kažkaip panašiai vadinasi. Penktadienį po lietaus atsodino, tik vietoj baltų pelargonijų pasodino baltas smulkias gėlytes.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2014 06 15, 15:22)
Taip mačiau, eidama iš čia pat esančios vaistinės. Jos rovė baltas ir kišo į maišus, o raudonas persodinėjo, kad nesimatytų tarpų. Bet gi iš karto krinta į akis, kad tik raudonos liko. Dar gi toks vyras pabandė sugėdyt- tai pasiūlė drožt savais keliais, kažką dar  apie mažas pensijas burbėjo, nesiklausiau aš, nepratus klausyt svetimų pokalbių, tik jei garsiai šaukia, tada visi girdi. Tą gėlyną kažkokia firma prižiūri "Mano aplinka" ar kažkaip panašiai vadinasi. Penktadienį po lietaus atsodino, tik vietoj baltų pelargonijų pasodino baltas smulkias gėlytes.

Tas pats buvo ir su Gedimino pr.naslaitemis;)
Atsakyti
Mums tai pastoviai nuo kapų gėles nuvagia doh.gif nebežinom nei ką nei kaip sodinti. Ateini, o kapas vėl tuščias ir ištryptas doh.gif
Atsakyti
Gėlių vagilkas reikia nufotografuoti ir šalia tų gėlynų kur ant stulpo/suoliuko priklijuoti foto smile.gif

Pastebėjau, kad viešumas yra labai gera auklėjimo priemonė.
Atsakyti
QUOTE(*MM* @ 2014 06 20, 09:00)
Gėlių vagilkas reikia nufotografuoti ir šalia tų gėlynų kur ant stulpo/suoliuko priklijuoti foto smile.gif

Pastebėjau, kad viešumas yra labai gera auklėjimo priemonė.


Šiandien praeidama seniūnijos stende mačiau skelbimą, kad gėlynas yra filmuojamas ir užfiksavus gėlių vagystę, įrašas bus perduotas policijai.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2014 06 20, 14:31)
Šiandien praeidama seniūnijos stende mačiau skelbimą, kad gėlynas yra filmuojamas ir užfiksavus gėlių vagystę, įrašas bus perduotas policijai.

nu įdomu perdavė tą įrašą ar ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2014 06 20, 13:43)
nu įdomu perdavė tą įrašą ar ne smile.gif


Nežinau, šiaip to skelbimo vakar dar nebuvo, tik šiandien atsirado- tai gal tik nuo šiandien filmuoja.
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2014 06 16, 13:01)
Mums tai pastoviai nuo kapų gėles nuvagia  doh.gif nebežinom nei ką nei kaip sodinti. Ateini, o kapas vėl tuščias ir ištryptas  doh.gif


Jeigu jau taip yra tai nevarkit su geliu sodinimais, kazkam dar padovanojat arba leidziat uzsidirbti. Ka nors sugalvokit be geliu ax.gif .
Atsakyti
[quote=Monažolė,2014 06 22, 09:55]
Jeigu jau taip yra tai nevarkit su geliu sodinimais, kazkam dar padovanojat arba leidziat uzsidirbti. Ka nors sugalvokit be geliu ax.gif .


dar nemačiau kapo be gėlių,nebent kai akmeniu visa uždengia,bet man jie baisūs
Atsakyti
[quote=marytexxx,2014 06 22, 10:45]
[quote=Monažolė,2014 06 22, 09:55]
Jeigu jau taip yra tai nevarkit su geliu sodinimais, kazkam dar padovanojat arba leidziat uzsidirbti. Ka nors sugalvokit be geliu ax.gif .
dar nemačiau kapo be gėlių,nebent kai akmeniu visa uždengia,bet man jie baisūs
[/quote]


Yra daug kapu be geliu, ne visi gali daznai vaziuoti kapu tvarkyti...Ypac jei zmogus palaidotas toli nuo namu.
Atsakyti