Įkraunama...
Įkraunama...

IVF su kiaušialąstės donore

Matau senoji mūsų temelė baigėsi, jos iniciatorė jau sūpuoja savo princeses wub.gif
Bandau sukurti naujus namučius, kuriuose dalinsimės informacija apie pagalbinį apvaisinimą su kiaušialąstės donore.

DEIVF Lietuvoje neatliekamas, pagalbos reikėtų kreiptis į Latvijos, Lenkijos, Čekijos, Graikijos, Ukrainos, Ispanijos klinikas. Aišku procedūra atliekama ir kitose šalyse, bet čia populiariausios kryptys ax.gif

Tikiuosi šiemetiniai namučiai bis labai vaisingi nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif drinks_cheers.gif wub.gif

Kaip Jums merginos sekasi ? Gal yra planuojančių ar jau laukiančių blush2.gif wub.gif
Atsakyti
Classique, kada jusu startas? ir kur? Nebepamenu:$
Atsakyti
Aš jau po biški budinuosi iš letargo miego biggrin.gif
Atsakyti
o Sveika, PEPE 4u.gif
net nežinau kaip prisistatyt, vis anksčiau pabendraudavom, na dažniau per AŽ blush2.gif
Pelargonija, kaip tau sekasi ? Jau gal kokią kliniką išsirinkai ?
Aš pati jau blush2.gif laukiu eilės. ech kaip nesinori čia viešintis, bet vardan kitų, kad visi gautų info ax.gif atrodo jei pasiskelbsiu tai ir nepasiseks doh.gif Tad kol kas labai čia nepasakosiu, jei kam įdomu, ar reikia kokios info kreipkitės per AŽ ax.gif
Kai pavyks šauksiu garsiai nestuke.gif thumbup.gif wub.gif blush2.gif

Atsakyti
kuo didziausios sekmes classique. Oi lauksim dziugiu ziniu;-)
Palergonija, lietargo miegas butinas, kad jegas sukaupti dideliem zygiam;-)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pepe/ilgakojine: 16 birželio 2014 - 15:15
Man kai prasidėjo juoda juosta nuo Kalėdų, tai ir tęsiasi... Bet nutariau, kad gana užsiimti savęs gailėjimu, reikia kažko imtis.
Galvojam apie EGV Latvijoj. Vėl užsiregistravau pas visus gydytojus, oi kaip man jie nusibodo doh.gif bet negalima bandyti "na ura"...
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2014 06 17, 10:47)
Man kai prasidėjo juoda juosta nuo Kalėdų, tai ir tęsiasi... Bet nutariau, kad gana užsiimti savęs gailėjimu, reikia kažko imtis.
Galvojam apie EGV Latvijoj. Vėl užsiregistravau pas visus gydytojus, oi kaip man jie nusibodo  doh.gif  bet negalima bandyti "na ura"...

group.gif ach, žinau kaip sunku būna, reikia pereiti ir tokį etapą, kad galėtum eiti toliau išmintingesnė blush2.gif imk balioną ir negailėk savęs 4u.gif man tokiu labai padeda dienoraščio rašymas, kartais berašant suprati tokių dalykų... kad kas anksčiau buvo negatyvas, pradedi įžvelgti ir pozityvo blush2.gif arba jau tikrai nėra taip blogai cool.gif .
Aš šitai procedūrai brendau kokius 3 metus, nesakau kad esu subrendusi iki galo lotuliukas.gif bet jaučiu, kad galiu eiti toliau, nebėra vidinių prieštaravimų, savęs gailėjimo.
O dėl tyrimų, tikrai manau reikia išsitirti, nors man kaip ir paranoja buvo, o gal tą dar aną išsitirti, sėdi forumuose ir nuolat ieškau info... O kuo giliau iš mišką - tuo baisiau. Tad db metu šį "pomėgį" doh.gif blush2.gif Noriu būti rami prieš IVF ir laukti savo stebuklo wub.gif blush2.gif
Atsakyti
Tai pirmyn, laikysiu kumštukus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2014 06 17, 16:20)
Tai pirmyn, laikysiu kumštukus  wub.gif

ačiū wub.gif , lauksiu ir aš tavo starto kad galėčiau kumščius laikyti blush2.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Classique @ 2014 06 17, 15:38)
ačiū wub.gif , lauksiu ir aš tavo starto kad galėčiau kumščius laikyti blush2.gif  nestuke.gif

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelargonija @ 2014 06 17, 23:49)

p
Pirmyn Palergonija ir Qlassique. Sekmes dideliausios. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pepe/ilgakojine @ 2014 07 05, 23:25)
p
Pirmyn Palergonija ir Qlassique. Sekmes dideliausios.  4u.gif  4u.gif  4u.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

spausim kumscius uz merginu sekme wub.gif


kaip pati pepe laikais? kaip maziukai wub.gif
Atsakyti