Įkraunama...
Įkraunama...

Keistas vyras

Sveiki, esu keistokoje situacijoje ir nezinau kaip elgtis su vienu vyru.
Viskas prasidejo kai su dukrele leidom laika parke, pradejom bendrauti su vienu nepazistamu, jis manes paklause ar viena mergyte teturiu, kaip del antro vaikelio, pasakiau kad tam reikia vyro ir.. mazdaug jis jau vaizdas buvo pasiruoses su manimi namo eiti, tada prileke netuoliese sportaves vyras(gal girdejo musu pokalbi), tipo ar man nereikia pagalbos, istikruju pasimeciau. Veliau nutiko gan identiska situacija, parke vel nepazistamas bande bendrauti, tas sportininkas vel prileke, logiskai galvojant, koks jo reikalas, gal ten mano net koks pazistamas. Paskui bande kazka sakyti, kad oi kokie tie vyrai, kaip anas is toli i mane spoksojo, kaip jam kartais geda del vyru, zodziu. Man tai kazkiek juokinga, bet istikruju ir malonu. Kad ir kaip, atkreipe tas sportininkas mano demesi i save, man atrodo kad pats kai tik as su dukrele parke ir jis ten, tai nuolat stebi mane, tipo visada pasiruoses padeti, vezimelis apvirto, prileke padeti ( na gal ne tai kad prileke, taip nutiko kad pro sali ejo) maseli vejas musu nupute, bego parnesti, kazkaip nelabai suprantu, protas sako cia gi tik draugiskumas, o sirdele, jog as jam patinu. Bendrauti mums gan nesiseka, ir del anglu kalbos (lietuviskai nekalba) ir siaip nesuprantu jo. Pasidomejau jo apie mityba, galvoju sportuoja, gal dar koks vegetaras, tai jis man numete kad ar as cia taip noriu ji vakarienes pakviesti, tikrai neketinau kviesti, tai irgi tiesiog pasimeciau. Kita karta, kai mes bendravome, priejo jo draugas, jam zurnala dave, as pasitraukiau toliau, jis mazdaug atrado pyrago recepta, parode man, oi koks skanus turetu buti, as jam pasakiau, kad tikrai skaniai atrodo, galetu iskepti ir su manimi pasidalinti, jis kazka numyke, kad tipo as galeciau iskepti, pasakiau kad ir pats dvi rankas turi. Kazkaip kvailai gaunasi, siaip lyg ir fainas jis zmogus, su mano dukrele super bendrauja, bet tai ar jis pats noretu su manimi artimiau susipazinti, taip ir nesuprantu. Nervina siek tiek toks bendravimas, tarsi parodo kad domisi manimi, bet tuo paciu ir nesidomi. Butu bandes kaip visi kiti kabinti, kazkur kviesti, labiau rodyti iniciatyva, buciau nusprendusi ar noriu artimiau susipazinti, o dabar.. Toks keistas demesys. Idomu, kuo viskas baigsis, labai paciai maga kazka jam pasiulyti, vaziavom su dukryte i Paryziu, taip ir norejosi jam irgi pasiulyti, metesi namie inkilas nenaudojamas, tai taip ir sukosi galvoje, kad gal paprasyti, kad padetu parke prikalti, paskui tiesiog padovanojau, sake pasikabino sode, is paryziaus grizau, nunesiau knyga apie paryziu, parasiau, kad mazdaug turetum nuvykti, labai fainas miestas. Buvo jo gimtadienis, tai is vis tiek dovanu prigalvojau, gerai kad buvo dinges, paskui sake kad pas tevus lyg atostogavo. Dabar noriu prie juros, tai taip ir norisi pasiulyti, bet tai.. Bijau neigiamo atsakymo ir vis negaliu is galvos ismesti, siaip aisku kazkiek net smagu apie ji svajoti.
Kad su manimi pasikalbeti niekada neprieina, tai gal istikruju per daug as cia. Gi noretu pakviestu, normalesnio ka pasiulytu.
Ka jus, brangiosios mamos, pasakysit? Stengtis mesti is galvos? Nera kad jam labai patinku? Ar gal vis tik parodyti daugiau paciai iniciatyvos.
Busiu dekinga uz patarimus.
P.S.
Uz inkila stipriai apkabino, as eilini karta pasimeciau, oi o dabar lydausi prisiminusi smile.gif
O pyrago taip ir neiskepe sad.gif
Atsakyti
jei noretu tave pakviesti kur nors, tai ir pakviestu. noretu artimiau pazint - tai ir pazindintusi, bendrautu. manau, bent kol kas jis tiesiog draugiskai su tavim bendrauja. ir tau patariu neprisisvajot ir niekur prie jokios juros jo nekviest. tiesiog bendrauk kaip su pazistamu, kaimynu, ir tiek. gal laikui begant kai geriau tave pazins, tai ir pakvies kur nors. bet kol kas akivaizdu, kad kaip moteris tu jo nedomini
Atsakyti
Le Murka aciu uz isreiksta nuomone, labai noreciau sulaukti daugiau pasisakymu
Atsakyti
Na net nežinau, kaip suprantu, kažkiek tai jūs jau bendraujate, bet kaip suprantu, tik parke? Kokios jis tautybės? Ar buvot nuėję vien tik dviese kur nors pasėdėti, kavos išgerti, paplepėti? Šiaip, jei ne, tai aš sakyčiau, kad su visomis tomis dovanomis, siūlymais keliauti, reikėtų atsargiau. Mane, pvz. gasdintų, jei vos pažįstamas žmogus man neštų dovanas, kai mes tuo tarpu vos kelis kartus papliurpėme parke. Jei, nenumanai jo ketinimų, pabandyk parizikuoti ir pati jį vieną kur nors pasikviesk vakarui, tai matysi kaip reaguoja. O ką jo kūno kalba sako? Ar šiaip sustojęs leliakina kaip podruškė, ar laikosi atstumo ir pan... Vaiką turite, tai maždaug turėtumėte nujausti, ar tą vyrą traukiate, ar ne....
Atsakyti
QUOTE(malvina10 @ 2014 06 16, 17:52)
...pasakiau kad ir pats dvi rankas turi. Kazkaip kvailai gaunasi, siaip lyg ir fainas jis zmogus, su mano dukrele super bendrauja, bet tai ar jis pats noretu su manimi artimiau susipazinti, taip ir nesuprantu.

Mano kuklia nuomone, vyrukas eina link jūsų lėtai ir atsargiai. Iš smulkių detalių bando susidaryti jūsų portretą. Jei jo nedomintumėt, nekreiptų į jus dėmesio visai, bet gali būti, kad iš bendravimo su jumis gali susidaryt nekokį vaizdą ir daugiau nebeprieiti. O gal apskritai tas vyrukas vedęs. Ar klausėt jo šito?
Atsakyti
Tai kaip sekasi su tuo sportininku? išsirutuliojo kas ar visdar niekas neaišku Malvina?
Atsakyti
Labukas,
malonu kad domiesi Smalsi23, man atsirado kitu reikalu, tai nebe taip svaigstu smile.gif Pasisveikinam, jei susimatom ir tiek.
Kalbejo jis, Rūta Mėta, apie zmona, dukra, bet tuo paciu pasisake, kad gyvena vienas. Tai nelabai supratau. Man irgi atrodo, kad jis kazka bande, bet taip lyg neakivaizdziai, o man kazkaip naturaliai gavosi, kaip gavosi smile.gif
Del dovanu, tai as pati kvailai jauciuosi, bet tai nera kad gaileciausi. Man jo kuno kalba, Bake Neko, sako kad as jam patinku, ypac tas stebejimas. Nuojauta sako, kad as ji traukiu. Taciau, kai jis taip laikosi atstumo, tai ir nesuprantu. O as irgi linkusi neprisileisti greitai zmoniu. Tiesiog ir yra taip, kad lyg ir patinkam vienas kitam, taciau as stengiuosi demonstruoti tik draugiskuma, o jis irgi taip atvirai nekabina.
Manau kad jis gan geras zmogus, bet mums kartu buti tikrai butu sunku. Tai gal as cia taip tarsi ir noreciau, taciau.. smile.gif
Kaip su ta nuojauta is tikruju, kai padovanojau knyga apie Paryziu, tai man toks jausmas buvo, kad jis pagalvojo, kad as ji cia taip kvieciu ir toks jo veidas laimingas pasirode. Zodziu.. Kas ten zino, kaip istikruju. Gal tiesiog pasirode
Matysim, kaip cia bus. Ar isdrisiu pati dar kazka? Ar tureciau?

Atsakyti
Tokiu situaciju su vyrais, kurie mergina, zvilgcioja i tave, gyvenime turejau ne viena. Ne gi taip sunku prieiti, pasakyti, kad patinki, nori draugauti doh.gif . Ar cia mes pacios turim susiprasti? Telepatemis turim buti biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2014 07 05, 10:01)
Tokiu situaciju su vyrais, kurie mergina, zvilgcioja i tave, gyvenime turejau ne viena. Ne gi taip sunku prieiti, pasakyti, kad patinki, nori draugauti  doh.gif . Ar cia mes pacios turim susiprasti? Telepatemis turim buti  biggrin.gif  doh.gif




oi, man irgi pažįstama drinks_cheers.gif

mes tai tokius vaikinus ar vyrus vadindavome žiūronais biggrin.gif


bet neseniai teko atvirai pasikalbėti su vienu vyru, jis papasakojo, kad yra intravertas ir visi iki šiol buvę santykiai - merginų ar moterų iniciatyva. vat jums ir atsakymas.
Atsakyti
QUOTE(Sumatra_sumatra @ 2014 07 08, 18:59)
oi, man irgi pažįstama  drinks_cheers.gif

mes tai tokius vaikinus ar vyrus vadindavome žiūronais biggrin.gif


geras apibudinimas lotuliukas.gif

QUOTE(Sumatra_sumatra @ 2014 07 08, 18:59)
bet neseniai teko atvirai pasikalbėti su vienu vyru, jis papasakojo, kad yra intravertas ir visi iki šiol buvę santykiai - merginų ar moterų iniciatyva. vat jums ir atsakymas.


bet cia irgi telepatizmas doh.gif biggrin.gif , as irgi intraverte biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sumatra_sumatra @ 2014 07 08, 18:59)
mes tai tokius vaikinus ar vyrus vadindavome žiūronais biggrin.gif

Mes - akytėmis biggrin.gif

Aš manau, kad sunku dėl kalbos barjero, vienas kitą ne taip suprantate, išsigąstate atsakymų. Todėl kol kas svajones į šalį ir stengtis nuoširdžiai bendrauti, maksimaliai kiek įmanoma ir pratintis vienas prie kito. Tada gal ateis laikas, kai suprasite vienas kitą be žodžių.
Atsakyti