Įkraunama...
Įkraunama...

Smakro plastika

Sveikos, susidomejau smakro didinimo operacija, bet nesu girdejusi apie tai jokiu atsiliepimu, isskyrus plastiniu kliniku aprasymus ax.gif gal atsirastu, kurios daresi sia opercija? jei ne jus, gal kazkas is pazistamu daresi? kokie atsiliepimai, rekomendacijos? gal rekomenduojate kokia klinika, gydytoja? smile.gif
aciu is anksto, kurios isijungs i pokalbi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FotoVesta: 17 birželio 2014 - 12:30
nejau niekas nesidare smakro plastines operacijos.... ax.gif
Atsakyti
Aš po savaitės einu konsultacijai, bet dėl smakro mažinimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2014 07 15, 11:17)
Aš po savaitės einu konsultacijai, bet dėl smakro mažinimo  biggrin.gif


o kaip smagu, kad vis delto yra zmoniu, kuriems rupi ju smakrai biggrin.gif tai butinai parasykit kaip sekesi, ka patare, pas ka kur ejot ir pan thumbup.gif sekmes jum konsultacijoje wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2014 07 15, 11:17)
Aš po savaitės einu konsultacijai, bet dėl smakro mažinimo  biggrin.gif


Dorifore, kaip sekesi? labai idomu 4u.gif
Atsakyti
ax.gif
Atsakyti
Aš irgi norėčiau pasididinti smakrą, tačiau be implantų nežinau kito būdo, o jokių svetimkūnių savo kūne nenoriu :/ Kol kas vienintelė alternatyva pasiurbti riebaliukus, bet irgi nelabai randu info apie siurbimą nuo kaklo, o ne nuo pilvo doh.gif
Atsakyti
bet kaip genetika juokiasi iš mūsų. Pas mane smakre per daug riebalų ir juos reikia šalinti. Galėčiau atiduoti kitoms ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dewofsoul @ 2014 10 06, 15:56)
Aš irgi norėčiau pasididinti smakrą, tačiau be implantų nežinau kito būdo, o jokių svetimkūnių savo kūne nenoriu :/ Kol kas vienintelė alternatyva pasiurbti riebaliukus, bet irgi nelabai randu info apie siurbimą nuo kaklo, o ne nuo pilvo  doh.gif


O kodel nenorit implanto detis? Nes as noriu detis implanta, gal atkalbesit mane biggrin.gif
Atsakyti
Mano problema - dvigubas smakras. Is tiesu truksta informacijos, kiek gali kainuot plastine operacija (nes ziurint i kainynus, nelabai aisku, kokia kaina is viso - bet taip primetu kad gali kainuoti kokius net 13000 lt ir daugiau - riebalu siurbimas ir odos patempimas - NEJAU IS TIKRO TOKIOS KAINOS UZ SMAKRO OPERACIJAS?), nes kiek jau susidariau nuomone, visokios mankstos ir mezoterapija cia gali tik laikinai nezymiai pagerint reikalus. Bet siuo metu metu svori, manau eisiu konsultacijos, kai numesiu svorio. Taip pat domina kainos, kas geriau atlieka smakro operacijas, gal jus, FotoVesta, jau ka issiaiskinot?
Atsakyti
Pasidariau smakro didinimo operaciją. Nebuvo skausminga, implantas nėra didelis (6mm). Dabar esu ištinusi kaip burundukas, bet nieko baisaus. 3 diena, rytoj lyg ir turėtų mažęti patinimas. Smakras mėlynas, bet visiškai normalu. Vienintelis dalykas, kuriam būčiau labiau pasiruošusi - pilvo presas, nes raumenis nuo pusiauguos tikrai skauda.
Atsakyti
QUOTE(Fajeti @ 2017 02 10, 14:00)
Pasidariau smakro didinimo operaciją. Nebuvo skausminga, implantas nėra didelis (6mm). Dabar esu ištinusi kaip burundukas, bet nieko baisaus. 3 diena, rytoj lyg ir turėtų mažęti patinimas. Smakras mėlynas, bet visiškai normalu. Vienintelis dalykas, kuriam būčiau labiau pasiruošusi - pilvo presas, nes raumenis nuo pusiauguos tikrai skauda.


Nesupratau, o kaip cia pilvo presas dalyvauja smakro operacjoje?
Atsakyti